X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród 3 Tarnowskie Góry
Odpowiedz

3 Tarnowskie Góry

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem w 11 tygodniu ciąży i mieszkam w Lublinie. Za niedługo przeprowadzam się w okolice TG i tam też chciałabym rodzić. Od kilku tyg.czytam opinie. Proszę was o pomoc w wyborze lekarza, który tam pracuje. Najwięcej pozyt.opinii jets o dr Jarolimie, ale kolejki niie przerażają.. Może polecicie kogoś równie kompetentnego? :-)

  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 9 marca 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odradzam ten szpital! Ordynator - gbur i cham straszny, uważa się za Boga i o wszystkim chce decydować bez pytania ciężarnej o zdanie, jak dla mnie to on jest niekomepetentny i w moim przypadku zachował się bardzo nieetycznie. A reszta lekarzy podprządkowana jemu i robia co on karze. Pielęgniarki też koszmarne. Lepiej dojechać kawałek np. do Zabrza.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 23 maja 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 wrote:
    Odradzam ten szpital! Ordynator - gbur i cham straszny, uważa się za Boga i o wszystkim chce decydować bez pytania ciężarnej o zdanie, jak dla mnie to on jest niekomepetentny i w moim przypadku zachował się bardzo nieetycznie. A reszta lekarzy podprządkowana jemu i robia co on karze. Pielęgniarki też koszmarne. Lepiej dojechać kawałek np. do Zabrza.


    Jesli to nie problem to mogłabys opisać swoją sytuacje? Jestem z TG, póki co nie planuję tam rodzić, ale różnie to bywa. Ten szpital jest najbliżej, dodatkowo moja ginekolog tam pracuje, ale opinie rzeczywiście zniechęcają.

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie myślałyście o zabrzu?

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 2 września 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się ostatecznie zdecydowaliśmy na Gliwice, mam nadzieję, ze dojedziemy bez problemów, trzymajcie kciuki :)

    elcia_aa lubi tę wiadomość

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ