X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr wyniki usg 36/37 tydzien
Odpowiedz

wyniki usg 36/37 tydzien

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jasmine89 Autorytet
    Postów: 392 814

    Wysłany: 30 lipca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie ze nie jest zle(usg z wczoraj 36t0d):
    BPD 84,8 mm
    HC 307,6 mm
    AC 345,2 mm
    FL 67,2 mm
    HC/AC 0,89
    BPD/FL 1,26
    waga 2969 g

    DOPPLer ultrasound
    PI 0,76
    RI 0,56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie my powinnyśmy się wypowiadać,a lekarz tak uważam-jeśli więc powiedział,ze jest wszystko prawidłowo,to jest prawidłowo ;) Po co się zamartwiać opiniami innych ;)
    Zaraz maluch się urodzi i na pewno będzie zdrowy:)Tak właśnie masz myśleć:)
    Znajdzie się ktoś taki,kto Ci napisze,że u niej w tym wieku ciążowy było tak i tak-czyli inaczej , niż u Ciebie,a wtedy Ty będziesz myślała,że u Ciebie jest coś nie tak...i po co to? Słuchaj się lekarza-tyle z mojej strony:)
    Piszę to ze swojego doświadczenia,bo nie raz zdarzyło się,że pytałam na forum o coś-czy dobrze,czy źle i kazda pisała co innego,w końcu tylko się nakręcałam niepotrzebnie przez głupie uwagi i narobiłam sobie dodatkowego stresu-teraz już wiem,że są tu małolaty,które niewiele wiedzą,a jedyną osobą która wie NAJlepiej jest...lekarz:)
    Powodzenia życzę przy porodzie-oby był bez komplikacji,łatwy i szybki i oczywiście obyś szybko doszła do siebie;)

    Martika87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahha:) dopiero teraz zauważyłam,że post był z 20 lipca:)
    Już pewnie urodziłaś:)

  • Ivona12 Koleżanka
    Postów: 54 45

    Wysłany: 7 marca 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasmine89,

    Bardzo proszę o informację jak z Twoim Maluszkiem po porodzie i jak wyniki?
    Ja jestem w 35tc i mam bardzo podobne różnice pomiędzy HC:AC:BPD :( i strasznie się martwię

    Do 31 tc wszystkie pomiary mojego Maluszka były w normie.
    Na ostatnim usg (35 tc) wszysło coś bardzo dla mnie dziwnego

    31tc:
    BPD 82,1 ( 33tc )
    HC 304 (33t6d)
    AC 270 (31tc)
    FL 62,9 ( 32tc)

    35tc
    BPD 90,2 ( 36t 3d)
    HC 310 (34t 4d)
    AC 336 (37tc)
    FL 70,5 ( 36t 3d)

    3 badania prenatalne wyszły w normach.
    Lekarz powiedział,że moje Słoneczko się odwróciło główką w dół i jest jeszcze okrągła, a nie owalna stad różnice + "stare" usg.
    Z góry dziekuję

    ckaihqvkg3tvj3yx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ