X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr pulsowanie brzucha
Odpowiedz

pulsowanie brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała odczucie rytmicznego pulsowania w brzuchu? Na pewno to nie czkawka, bo pulsowanie jest szybsze i delikatniejsze, można je porównać do bicia serca. Co to takiego?
    (Jestem w 36tc, już 3 albo 4 raz czułam takie pulsowanie, bo czkawkę to już dawno czuję ;] )

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzidzius bawi sie pepowina i stad takie drgania tez miewam czasem od dluzszego czasu nic niepojacego;)

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Puglia Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak samo, średnio raz dziennie, o różnych porach, od kilku tygodni (teraz jestem w końcówce 32). Zawsze mniej więcej po lewej stronie na dole. Na początku myślałam też, że to czkawka, ale nie jestem przekonana. Na następnej wizycie spytam lekarza. Najważniejsze, że z dzieckiem wszystko w porządku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziś czułam takie pulsowanie podobne do pulsu czy bicia serduszka. Wczesniej tez czułam kilka razy. Na pewno nie jest to czkawka bo jest szybsze i bardziej rytmiczne. Spytam lekarza w pn, może nie wyśmieje że sobie coś wymyślam..

  • Puglia Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadiii daj znak co powiedzial lekarz, ja mam wizyte dopiero 18go :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś lekarz powiedział mi, że to pulsowanie- to po prostu pulsowanie pępowiny, która cały czas pracuje. Ponoć nie wszyscy je odczuwają, ale że jestem dość szczupłą osobą jest to normalne. Tym bardziej że pępowina jest z przodu. Także przestaje sie martwić

    MikanKulta lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ