X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Popuszczanie ?
Odpowiedz

Popuszczanie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marjotka Autorytet
    Postów: 422 277

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec tak, jestem w 33 tc. Od kilku dni zauwazylam cos dziwnego, mianiowicie gdy chce minsie siku, normalnie czuje, ide robie co trzeba, wycieram sie, wstaje z wc i co ? Leci mi po nogach.... czasem ubiore juz bielizne i minute pozniej czuje ze mam mokro. Nie wiem teraz czy to normalne, vzy powinnam sie martwic ? Lekarz za tydzien....

    Żyje swoim życiowym mottem<" Dopóki oddycham, nie tracę nadziei..." > ,
    74dii09ks5ackuu5.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się już teraz kilka razy zdarzyło dokładnie tak samo: wstaje, już chwytam za ciuchy i CHLUP na spodnie! Zakładam, że to dziecko się rusza i coś tam przyciska. 33t to już daleko, więc ma prawo uciskać na wszystko :)

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się nie zdarzyło popuścić w gacie, ale czuję że niedługo to nastąpi :). Parę razy miałam taką sytuację że wstawałam z kibelka ,a tu dalej ciekło.

    Pewnie dziecko uciska na pęcherz,a że puszczamy zwieracze ,to leci i leci :)

  • sylani Koleżanka
    Postów: 69 4

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że to jest jak najbardziej normalne :)
    Maluch uciska na pęcherz praktycznie non stop, miejsce w brzuszku się kończy. W moim przypadku, a noszę wkładki praktycznie od początku ciąży, zdarza się wymieniać je częściej bo również niektóre są "mokre".

    m3sx9jcgj726xfjv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ