X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr "Pierwszy rok z życia dziecka" Gina Ford
Odpowiedz

"Pierwszy rok z życia dziecka" Gina Ford

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AqusiQ Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Czy macie w pdfie w/w książkę? mam jeszcze chwilę do rozwiązania i chciałabym ją przejrzeć, słyszałam że bardzo pomocna.

    Z góry dziękuję za pomoc!

    3jgxp07wp1l9pirn.png
    93scqh4ssispbe1s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątpie, że znajdziesz. Ja też szukałam na różnych stronach aż w końcu udało mi się kupić na allegro używaną za 15zł.

    AqusiQ lubi tę wiadomość

  • AqusiQ Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuszka, dziękuję za informację. Jak ją oceniasz?

    3jgxp07wp1l9pirn.png
    93scqh4ssispbe1s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AqusiQ wrote:
    Sylvuszka, dziękuję za informację. Jak ją oceniasz?

    Bardzo dobrze. Jest napisana niefachowym, prostym językiem, mnóstwo porad (również dla ojców). Na pewno warto ją przeczytać jeszcze przed porodem, a potem systematycznie co miesiąc, bo tak rozdziały są podzielone. Są opisane rzeczy dla niektórych banalne, ale jak dla kogoś (np. dla mnie), kto nie miał nigdy do czynienia z bobasem i zwykłe przewijanie czy ubranie może stanowić problem, są bardzo przydatne. Także jakbym nie trafiła na okazje w internecie to kupilabym w księgarni, bo warta jest swojej ceny (a jakiś czas temu widziałam ją w empiku za 50zł).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ