X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr oczyszczanie organizmu przed porodem
Odpowiedz

oczyszczanie organizmu przed porodem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Grzybka Przyjaciółka
    Postów: 67 113

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn, które już rodziły. Jak wyglądało u was oczyszczanie się organizmu przed porodem? Ja jestem teraz w 37t5d i od niecałych 2 tygodni dość gwałtownie wypróżniam się tak 2 razy dziennie (przepraszam za obrazowy opis, ale gdzie mam pytać, jak nie tu??). I nie wiem, czy to już mój organizm się przygotowuje i opróżnia jelita czy jednak jest to coś co powinno mnie martwic i powinnam zgłosić się do lekarza? Żadnych innych oznak porodu nie mam, apetyt dopisuje. Będę wdzięczna za podpowiedzi :)

    Kazik - 04.08.2016 <3
    bl9canli0pykz4o2.png

    Aniołek <3
  • Reni@ Autorytet
    Postów: 1850 1503

    Wysłany: 8 lipca 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być tak że organizm się oczyszcza, ale nie jest to pewne na 100%. Mój organizm sie nie "oczyszczał" przed porodem

    f2wli09kkp6omcr9.png
    zem33e5ekx8vdc7s.png
    Aniołek 11 tc [*] 07.2015
  • ksica24 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 2 lutego 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też nie, wręcz przeciwnie, od początku do końca szedł w zaparte, jechałam na dicopegu 10g prawie całą ciążę a potem jak ręką odjął, i żeby nie było jadłam tak samo

  • loki-koki Ekspertka
    Postów: 231 61

    Wysłany: 6 marca 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na dwa dni przed miałam tak jakby biegunke, i mega smierdzące bąki az mąz się śmiał:)

    dqpranli4dnq2fwj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja właśnie kiedy zaczęłam 38tc zaczęły się bóle jak na miesiączkę oraz częste chodzenie do toalety. Nie są to biegunki, jednak częstotliwość chodzenia do WC dużo większa. Czuję, że mój organizm powoli się przygotowuje....

  • AlsMum Ekspertka
    Postów: 190 96

    Wysłany: 19 marca 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie się nie oczyszczał, wręcz przeciwnie miałam zaparcia, ale często spotykam się z opiniami, że biegunka to częsty stan przed porodem - samooczyszczanie, stres?

  • kowalska2308 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 maja 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2017, 15:25 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 15 maja 2017, 21:06

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ