X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Materac dla niemowlaka
Odpowiedz

Materac dla niemowlaka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agus 26 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 listopada 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam chciałabym sie dowiedzieć jaki kupiliście materac dla dziecka. Jesteście zadowolone i polecacie?

  • orchideaa Przyjaciółka
    Postów: 67 77

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Jeszcze nie wiem czy jestem zadowolona, bo poród przede mną, ale kupiliśmy z mężem materac dwustronny sprężynowy z IKEI, cena 120 zł około i wygląda naprawdę porządnie. Daleko nam do wydawania na materacyk dla dziecka ponad 1000 zł (a takie oferty też widzieliśmy), wolę odłożyć na większe łóżko dla Małej na przyszłość! :) Do materacyka koleżanka poleciła mi podkład ochronny pod prześcieradło, żeby w razie czego nie zamoczył się sam materacyk. ;)

    "Nigdy nie trać cierpliwości – to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi."
    Antoine de Saint-Exupéry
    8p3o43r859u1tgxn.png
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma co bulic fortuny na materac przyajmniej na poczatku bo moze sie okazac ze maly w lozeczku spedzi 2 minuty i stwierdzi, ze to na tyle przygody z lozeczkiem :)

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • DarkAngel666 Koleżanka
    Postów: 58 30

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam na Allegro materacyk antyalergiczny i przeciwpotowy z oddychającą wkładką kokosową w wersji 6 cm grubości, zapłaciłam mniej niż 70zł, materacyk przyszedł i jest naprawdę dobrze wykonany, stabilny, ale nie twardy. Z tego co widzę to mogę polecić. Z racji zakupu lepszej jakości łóżeczka turystycznego zamiast szczebelkowego, których to nie cierpię, bo znajomych dzieci zawsze zapchają sobie kończyny i rozlega się potworny wrzask :D nie potrzebowałam wcale materacyka, bo tego typu łóżeczka są już tak skonstruowane, ale że to ma być na pełnoetatowe spanie, to wolałam młodemu dokupić dla wygody i jest git, sama bym tam spała :D

    961le6ydzx2vaobx.png
  • Visenna Autorytet
    Postów: 383 437

    Wysłany: 18 maja 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkurzę trochę temat :)

    Po przeczytaniu wielu opinii chciałam materac lateksowy, ew. lateks-kokos, ale... urodził się pomysł, by zainwestować w łóżeczko dostawne a przy tej opcji już nie ma takiego wyboru. Łóżeczka/kołyski są niestandardowych rozmiarów a materace - tylko pianki. Myślicie, że do 5-6 miesiąca pianka byłaby dobra? Później kupilibyśmy już łóżeczko drewniane i... materac lateksowy.

    Macie może doświadczenie z łóżeczkami dostawnymi :) ?

    oar8vfxmctme5m5e.png
    PCOS + NT + IO + hiperinsulinemia + hiperprolaktynemia. I poronienie.
  • kasiulek_81 Znajoma
    Postów: 20 20

    Wysłany: 3 lutego 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna wrote:
    Odkurzę trochę temat :)

    Po przeczytaniu wielu opinii chciałam materac lateksowy, ew. lateks-kokos, ale... urodził się pomysł, by zainwestować w łóżeczko dostawne a przy tej opcji już nie ma takiego wyboru. Łóżeczka/kołyski są niestandardowych rozmiarów a materace - tylko pianki. Myślicie, że do 5-6 miesiąca pianka byłaby dobra? Później kupilibyśmy już łóżeczko drewniane i... materac lateksowy.

    Macie może doświadczenie z łóżeczkami dostawnymi :) ?
    Visenna i na jaki materac się zdecydowałaś? My się zastanawiamy nad lateksowym, od razu chcemy kupić łóżeczko z funkcją tapczanika 140x70

    oar83e3kfj31q94g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy materac lateks- pianka. Wygląda super, zobaczymy jak maluchowi będzie na nim się spało

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 8 lutego 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vitmat lateks- kokos.

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Olaczek86 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    wielu naszych znajomych zakupiło lateksowy materac w Ikei
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00150184/
    i my również na niego się zdecydowaliśmy. Wygląda porządnie. Myślę, że to dobry wybór.
    Panie w sklepach dziecinnych polecają głównie lateksowe lub piankowe. :-)
    pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważajcie na materace gryczane.Pojawiają się w nich robaki. Niestety koleżanka z pracy też znalazła w swoim.
    A co do podkładów do łóżeczka to można wybrać sam ceratowy albo podgumowane prześcieradło frotka
    http://niezbednikmamy.com/search/prze%C5%9Bcierad%C5%82o/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia też o tym słyszałam i dlatego nie kupowałam materaca z gryką

  • Syl89wia Koleżanka
    Postów: 45 6

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będąc w ciąży zakupiłam gryczano-kokosowy. Był porządnie wykonany, wydawał się być wygodny. Kosztował około 80 zł. Gdy mały miał jakieś 2 miesiące wyczytałam o tych robakach... No i cóż. Nawet nie sprawdzałam czy u nas coś takiego jest, od razu kazałam mężowi się go pozbyć i tego samego dnia zakupiłam zwykły piankowy.Obawiałam się, że z czasem może się coś zalęgnąć z uwagi na wysoką wilgotnośc powietrza w pokoju, nawilżacz jest włączwny dość często. Z tym, że synek nie śpi w swoim łóżeczku. Gdy kiedyś w końcu zacznie pomyślę o lepszym materacu, ale na pewno bez naturalnych wsadów.

    https://www.maluchy.pl/li-72852.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1380

    Wysłany: 3 marca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, które zdecydowałyście się na lateksowy lub inne rodzaje lateks/pianka czy lateks/kokos - jakiej firmy kupowałyście?

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 3 marca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    dziewczyny, które zdecydowałyście się na lateksowy lub inne rodzaje lateks/pianka czy lateks/kokos - jakiej firmy kupowałyście?

    Polecam z firmy Havea :)
    Na allegro jest rowniez sprzedawca, ktory ma w sprzedazy te materace w tanszej cenie, z bezplatna wysylka :)

    Sprzedający: plastic2, polecam :)

    ines. lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Agmathia Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 4 marca 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam materac w sklepie stacjonarnym za 206 zł: FIKIMIKI lateksowo-piankowo-kokosowy Prestige Line :) Taki też doradziły mi koleżanki mające już dzieci.

    Czy się sprawdzi u mojego maleństwa, zobaczymy już niebawem :)

    f90e608eab.png
  • Nisia2901 Ekspertka
    Postów: 133 62

    Wysłany: 4 marca 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co sądzicie o materacu piankowym ?
    Czy jeśli dno łożeczka to deseczki to czy dziecku nie będą się wbijały te deski w plecka ? (mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi :) )

    oar8vfxmb84zoiiv.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 5 marca 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy piankowy i jest ok :)
    Myślę, że te deseczki nie powinny się wbijać w plecy, bo dziecko jest za lekkie, żeby tak na nie naciskać.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • sandra32 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 listopada 2021, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam super materac od https://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-dla-dzieci/#1588539457018-62f2904c-c2ce
    materac ma pokrowiec dla alergikow,
    wklad jest wykonany z pianki lateksowej
    latwo sie go czysci

  • lalkadoli Koleżanka
    Postów: 41 11

    Wysłany: 3 listopada 2022, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siostra tez ma ze strony materacyk.pl :) tylko inny model https://materacyk.pl/produkt/materac-lateksowy-antyalergic-covers-model-ml1/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ