X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Koło gospodyń wiejskich :-)
Odpowiedz

Koło gospodyń wiejskich :-)

Oceń ten wątek:
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 5 lipca 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    Hej Dziewczynki


    Ale macie piękne duże brzuszki a w nich cudowne maleństwa -super <3
    Mam nadzieję że i ja w końcu się doczekam...


    Pozdrawiam wszystkie gospodynie
    Fiolecik <3 jak dawno sie nie odzywalas, napisz co u Ciebie :*
    zobaczysz doczekasz sie :)*

    Violet146 lubi tę wiadomość

    6sutskjolve431gm.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 5 lipca 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    Fiolecik <3 jak dawno sie nie odzywalas, napisz co u Ciebie :*
    zobaczysz doczekasz sie :)*


    Hej a no dawno, bo ostatni czas nie był dla mnie zbyt łaskawy..
    Jestem obecnie w 3 miesiącu po...stracie (wciąż trudno mi się mówi i pisze to słowo)

    W sobotę mam testowć więc już się zaczęłam denerwować... Od owulacji do dnia dzisiejszego czuje cały czas jajniki - nie ze bolą, ale taki lekki dyskomfort czuje - nie wiem tylko czy to dobry znak czy zły.
    No już nie długo się przekonam :)
    <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2017, 20:03

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 5 lipca 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    Hej a no dawno, bo ostatni czas nie był dla mnie zbyt łaskawy..
    Jestem obecnie w 3 miesiącu po...stracie (wciąż trudno mi się mówi i pisze to słowo)

    W sobotę mam testowć więc już się zaczęłam denerwować... Od owulacji do dnia dzisiejszego czuje cały czas jajniki - nie ze bolą, ale taki lekki dyskomfort czuje - nie wiem tylko czy to dobry znak czy zły.
    No już nie długo się przekonam :)
    <3
    3mam kciuki i koniecznie daj znac po testowaniu :)

    Violet146 lubi tę wiadomość

    6sutskjolve431gm.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    Hej a no dawno, bo ostatni czas nie był dla mnie zbyt łaskawy..
    Jestem obecnie w 3 miesiącu po...stracie (wciąż trudno mi się mówi i pisze to słowo)

    W sobotę mam testowć więc już się zaczęłam denerwować... Od owulacji do dnia dzisiejszego czuje cały czas jajniki - nie ze bolą, ale taki lekki dyskomfort czuje - nie wiem tylko czy to dobry znak czy zły.
    No już nie długo się przekonam :)
    <3
    Hej fioleku. Oczywiście ze się doczekasz. Każda z nas była tam gdzie teraz jesteś ty i każda z nas nosi dziecko pod sercem. Za chwileczkę ty tez będziesz. Cierpliwości. Bez spiny i bez fikcji to nie pomaga. Zajdziesz kiedy będziesz gotowa kochana. Trzymam kciuki za ciebie :*:*:*

    Violet146 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    Hej a no dawno, bo ostatni czas nie był dla mnie zbyt łaskawy..
    Jestem obecnie w 3 miesiącu po...stracie (wciąż trudno mi się mówi i pisze to słowo)

    W sobotę mam testowć więc już się zaczęłam denerwować... Od owulacji do dnia dzisiejszego czuje cały czas jajniki - nie ze bolą, ale taki lekki dyskomfort czuje - nie wiem tylko czy to dobry znak czy zły.
    No już nie długo się przekonam :)
    <3

    Będzie dobrze <3

    Violet146 lubi tę wiadomość

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 6 lipca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po wizyciebz dzidzia wszystko oki, wazy 850 g :) zapomnialam dopytac czy nadal jesy dziewczynka i jestem wsciekla bo o piwo tez zapomnialam spyyac bezalkoholowe i recepty na luteine.. kurwaa. dobrze ze mam kolejna wizyte za 2tyg bo dr jedzie na urlop to pociagne na tej luteinie jakos. zmniejsze sobie najwyzek z 4tabl dziennie do 2-3
    dodatkowo w zwiazku z moimi problemami z przysadka mam isc do neurologa czy moge rodzic sn czy bede miec cc.
    troche sie podłamałam

    Kim87 lubi tę wiadomość

    6sutskjolve431gm.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 6 lipca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    ja po wizyciebz dzidzia wszystko oki, wazy 850 g :) zapomnialam dopytac czy nadal jesy dziewczynka i jestem wsciekla bo o piwo tez zapomnialam spyyac bezalkoholowe i recepty na luteine.. kurwaa. dobrze ze mam kolejna wizyte za 2tyg bo dr jedzie na urlop to pociagne na tej luteinie jakos. zmniejsze sobie najwyzek z 4tabl dziennie do 2-3
    dodatkowo w zwiazku z moimi problemami z przysadka mam isc do neurologa czy moge rodzic sn czy bede miec cc.
    troche sie podłamałam


    Jeśli chodzi o piwo bezalkoholowe to chyba nie ma problemu, jak byłam w ciąży z synem to sobie czasem wypiłam karmi bo lekarz nie miał żadnych przeciwwskazań.
    Także na zdrowie

    czekajacanacud1 lubi tę wiadomość

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 6 lipca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    Jeśli chodzi o piwo bezalkoholowe to chyba nie ma problemu, jak byłam w ciąży z synem to sobie czasem wypiłam karmi bo lekarz nie miał żadnych przeciwwskazań.
    Także na zdrowie
    ja wlasnie wypilam warle radler 0% :)

    6sutskjolve431gm.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 7 lipca 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pije piwo 0,0% oraz wino 0%

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 10 lipca 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMadziula wrote:
    Ja również radlera 0% pije , najsmaczniejszy napój w tak wysokie temperatury :-)

    Kim tez Ci się tak stawia macica z jednej strony czy ja jakis wybryk natury jestem ? :-)
    Biorę magnez codziennie , z nospą nie kombinowałam jeszcze ...
    Tak kuzwa 2 dni ledwo chodziłam. Ciągnęło jak masakra. I tylko z prawej strony. Żadnych innych dolegliwości brak

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 10 lipca 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to skleroza z tym mag woec podejrzewam ze to przez niesystematyczne branie. Dzisiaj jest ok;) ale 2 dni pod rząd 1 tabl no spy bralam

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 11 lipca 2017, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide dzis po skierowanie do neurologa a w czw mam wizyte. jak czytam opinie na necie to ten neurolog to jakis rodzynek... pisza ze gbur prostak chamidlo itp. coz oby byl ogarrniety w temacie a ze gbur to trudno, przezyje ;) chyba ze mnei splawi tak jak pisza w opiniach :D wizyta 4min :P

    6sutskjolve431gm.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 11 lipca 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMadziula wrote:
    Hej ale to masz jakieś problemy neurologiczne ?
    Bo nie bardzo w temacie jestem.
    Mam nadzieję, że opinie nie są trafione i pozytywnie się zaskoczysz ;)
    mam zdiagnozowane czesciowo puste siodlo tureckie i torbiel na przysadce stad ten neurolog :) jaki by on nie byl i tak skonsultuje to jeszcze z chociaz jednym neurologiem zeby miec chociaz dwa zdania :)

    6sutskjolve431gm.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 11 lipca 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMadziula wrote:
    U mnie też tylko to , w środę mam wizytę ale wydaje mi się, że na tym etapie to już zwyczajnie norma ...
    Mój skarb właśnie ma czkawke ...cały brzuch podskakuje :-) <3
    Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła go przytulać...ale póki co niech siedzi tam grzecznie :)

    A Ty i Amelka kiedy macie wizytę ??
    Kochana ja w pon mam wizytę. Będziemy ogarniać plan porodu. Moja to się mega wygina ciągle. Czkawka ma zawsze po gazowowanym. ;) tez nie mogę się doczekać. Tak bóle teraz to raczej norma. W końcu jakoś trzeba wypchnac to dziecko z brzucha :)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1505 639

    Wysłany: 11 lipca 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    czekajacanacud1 wrote:
    mam zdiagnozowane czesciowo puste siodlo tureckie i torbiel na przysadce stad ten neurolog :) jaki by on nie byl i tak skonsultuje to jeszcze z chociaz jednym neurologiem zeby miec chociaz dwa zdania :)

    Przepraszam że tak się w trące w nie swój wątek ale cudzie ja mam problem z przysadką mózgową, otóż mam tzw. mikrogruczolaka części nerwowej (czyli części tylnej) przysadki mózgowej z rozróżnieniem torbieli. Czyli takie 2w1. I ja z tym problemem chodzę nie do neurologa lecz do endokrynologa i m.in. z tegoż to powodu jestem pod jego stałą opieką.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 13:52

    <3 zem3j48aw2uaagxd.png <3
    <3 zem3wn15b4i4bt7c.png <3

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 11 lipca 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    hej



    Przepraszam że tak się w trące w nie swój wątek ale cudzie ja mam problem z przysadką mózgową, otóż mam tzw. mikrogruczolaka części nerwowej (czyli części tylnej) przysadki mózgowej z rozróżnieniem torbieli. Czyli takie 2w1. I ja z tym problemem chodzę nie do neurologa lecz do endokrynologa i m.in. z tegoż to powodu jestem pod jego stałą opieką.
    wyslalam Ci zapro do przyjaciolek to wysle Ci wiad.
    a jak z porodem? jak rodzialas? od kiedy wiesz? i czy rodzilas juz jak wiedzialas o tym problemie?
    jabtez lecze sie u endo ale jesli chodzi o porod i sprawy mozgowe to ona chyba nie wiele jako endo moze powiedziec. dlatego ide do endo zeby sie wypowiedzial :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 14:16

    6sutskjolve431gm.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 12 lipca 2017, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) Dziś już którąś noc z rzędu budzi mnie ból górnej części brzucha, chyba żołądek. Jak się przekręcam boli bardziej i jak ziewam. Zastanawiałam się czy coś zmieniałam ostatnio w diecie ale nic nie przyszło mi do głowy. W dzień też czasem boli ale bardzo rzadko. Nie mam pomysłu czym może być spowodowany ten ból i jak sobie z nim radzić :( Czy któraś z Was miała bądź ma taki problem?

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1505 639

    Wysłany: 12 lipca 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    czekajacanacud1 wrote:
    wyslalam Ci zapro do przyjaciolek to wysle Ci wiad.
    a jak z porodem? jak rodzialas? od kiedy wiesz? i czy rodzilas juz jak wiedzialas o tym problemie?
    jabtez lecze sie u endo ale jesli chodzi o porod i sprawy mozgowe to ona chyba nie wiele jako endo moze powiedziec. dlatego ide do endo zeby sie wypowiedzial :)

    O moim problemie z przysadką mózgową dowiedziałam się zanim zaszłam w drugą ciążę. Otóż mam również problem neurologiczny jakim jest demielinizacja. Co roku miałam badania kontrolne m.in. rezonans głowy i właśnie podczas jednego z kontrolnych rezonansów zostało opisane, że dodatkowo mam mikrogruczolaka przysadki mózgowej. Dostałam skierowanie do endokrynologa no i tak zaczęła się moja przygoda z diagnozowaniem tegoż to problemu. Moja pani edno skierowała mnie do szpitala na różne badania aby sprawdzić jaki to rodzaj mikrogruczolaka. Okazało się że jest nie aktywny hormonalnie, czyli nie muszę brać żadnych leków jedynie wykonywać co roku kontrolny rezonans w celu oceny jego wielkości. Takich kontrolnych rezonansów miałam już kilka i póki co mikrogruczolak pozostaje wielkościowo bez zmian. Na jednej z wizyt w zeszłym roku endo chciała dać mi skierowanie na kolejny kontrolny rezonans. Wtedy ja wprost ją zapytałam to kiedy wreszcie będę mogła zajść w ciążę skoro co roku kieruje mnie na te badanie, a przecież miałam już wtedy 35 lat. Pani doktor stwierdziła że skoro dotychczasowe wyniki rezonansu są takie same to zrobimy przerwę abym mogła postarać się o dziecko. Udało się zajść za pierwszym razem ale poroniłam w 6tc (w czerwcu zeszłego roku). Musiałam chwilę odczekać i znów wznowiliśmy z mężem starania, udało się za drugim razem, tym razem ciąża zdrowa, bez problemowa. Miałam cesarkę. Ginek nie dopuścił mnie do porodu naturalnego ponieważ pierwszego syna rodziłam SN i miałam bardzo ciężki poród z jak on to ujął "z dużymi uszkodzeniami".
    Rodząc pierwszego syna w 2010r. nie miałam bladego pojęcia o moich problemach zdrowotnych, jedynie wiedziałam że mam niedoczynność tarczycy, hashimoto.
    Według zaleceń pani endokrynolog z dniem porodu na 6 tygodni odstawiłam lek na tarczycę (euthyrox). Po upływie 6 tygodni mam zbadać TSH FT3 i FT4 i iść z wynikami do niej. Chce zobaczyć jak moja tarczyca zareaguje po porodzie bez leków. I rzekomo to też ma mieć wpływ na przysadkę. W ostatnim opisie rezonansu opisano że najprawdopodobniej mam i mikrogruczolaka i torbiel.
    Wizytę u endo mam umówioną na 19 lipca. Ciekawe co moja endo wymyśli, bo na ostatniej wizycie tuż przed porodem mówiła że po 6 tyg. od porodu wracamy do dalszego diagnozowania przysadki.

    <3 zem3j48aw2uaagxd.png <3
    <3 zem3wn15b4i4bt7c.png <3

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 13 lipca 2017, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wyslalam Ci priv :)

    6sutskjolve431gm.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 13 lipca 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz po neurologu dostalam zaswiadczenie a na nim wskazania do cesarki :(

    6sutskjolve431gm.png
‹‹ 370 371 372 373 374
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ