X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr kłucie w podbrzuszu nisko, w okolicach cewki moczowej
Odpowiedz

kłucie w podbrzuszu nisko, w okolicach cewki moczowej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 8 lipca 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was miała podobnie? Jestem w 33/34 t.c. i od 1.5 tygodnia czuję kłucie w podbrzuszu, tak jakby w cewce moczowej, jakby ktoś igiełkę tam wbijał.. Czasami tak mnie zakłuje, ze aż się zegnę w pół :/ to kłucie występuje tylko podczas stania, chodzenia. Jeszcze się nie zdarzyło żeby wystąpiło w czasie leżenia. Ostatnio miałam bakterie i leukocyty w moczu, brałam furagin ale muszę znowu iść na badanie sprawdzić czy coś pomogło. Nie mam żadnych objawów ze strony pęcherza moczowego, w czasie oddawania moczu nic nie boli, nie piecze. Nie wiem czy to może jakiś ucisk czy co? Dzisiaj dość często mi to dokucza :/

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • Kasiulek89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 13 lipca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam bardzo podobne odczucia i też początkowo myślałam, że to coś z pęcherzem, na usg okazało się jednak, że mój Szymuś ma nóżki na dole i fika sobie po pęcherzu i szyjce

    Kasiulek89
  • kade8787 Znajoma
    Postów: 19 9

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie , mala czasem tak kopie mnie centralnie w szyjkę jak i pęcherz że az się zwijam z bólu. kłucie w cewce moczowej i parcie na pęcherz odczuwam najbardziej kiedy ona się przeciąga. Mam tak od czasu do czasu - obecnie 28 tydzień. Jutro wizyta więc może dowiem się cos wiecej . :) pozdrawiam wszystkie mamusie

    kasia z
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 18 lipca 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam ostatnio badania moczu i czysto takze to klucie to chyba rzeczywiście działalność córki, która cały czas jest ułożona posladkowo i nie chce się odwrocic :) niestety

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • ewelia Koleżanka
    Postów: 79 8

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilku dni też mam igiełki, ale maluch leży główką do dołu, może to gdy sie bardziej wyciaga i uciska?

    ex2b2n0az5d0t4z9.png
  • mamania Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 26 października 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mam tak często, to działalność maleństwa.

    mamania
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ