X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Ile przytyłyście w całej ciąży? ;-)
Odpowiedz

Ile przytyłyście w całej ciąży? ;-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile przytyłyście w calej ciąży i jak się z tym czujecie?

    Joa1608 lubi tę wiadomość

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej 13 kg w drugiej 11 kg. Wagowo dobrze czuje się, gorzej ze skórą, ale hula hop z masażerem powienien sobie poradzić. W pierszej brzuch poszedł mi na szerokość, a w drugiej do przodu. Ważne to brak rozstępów, oraz pomarszczenia brzucha.

    dddodiii lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak na razie dociągnęłam do 17 kg na plusie,waga pomału wzrasta, jeszcze miesiąc więc jeszcze troszkę mi waga podskoczy.
    Nie wiem czemu tak dużo przytyłam,jem regularnie małe porcje,dużo warzyw,owoców. Unikam niezdrowego jedzenia,słodycze ograniczam. Może dlatego,że miałam przed ciążą niedowagę i organizm nadrobił...
    Czuję się dobrze i każdy mi mówi,że nie widać po mnie,że przytyłam prawie 20 kg ;)
    Cellulit wodny masakryczny,ale to zejdzie :) Jak na razie śpi mi się dobrze i nie narzekam,mój M nie musi mnie przewracać z boku na bok :P ( jak zapewniały mnie koleżanki ) Chodzę pomału i gibam się jak kaczucha ale bardziej mnie to cieszy niż dołuje :P
    Cieszy mnie to,ze mam jędrną skórę na brzuchu i ani jednego rozstępu. Nad resztą się popracuje ;)
    Najważniejsze,że jeszcze 29 dni i będę miała w ramionach swoje maleństwo <3
    Wszystko inne jest nie ważne.
    Oby był zdrowy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 11:53

    zakocona, dddodiii, Fatim, Sunflower, guerretenshi, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka to że tyle przytyłaś to wydaje mi się, że miałaś niedowagę, ale też możesz mieć dużo wód płodowych albo też duże dziecko. U mnie większość moich kg poszło w dziecko :)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak miałam niedowagę,no i może też wpływ miało to,że to była moja druga ciąża w ciągu roku. Po poronieniu zaczęliśmy działać po 3 miesiącach,szybko nam się udało w drugim cyklu i organizm może jeszcze nie wrócił do normy...hormony itp...
    Nie wiem,tak czy siak synek do dużych wagowo nie należy,lekarz powiedział ostatnio,że nie powinien przekroczyć 3 kg. Wizytę mamy w środę więc zobaczymy ile ten rozrabiaka waży :P

    Mam nadzieję,że szybko zejdzie mi ta waga po porodzie ;)
    A u Ciebie Pakima szybko waga spadła?
    Jej teraz tak patrze,Twój maluch ma już prawie 2 miesiące,ale to szybko leci!!! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 12:25

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi poszło od razu 10 kg w ciągu tygodnia od urodzenia dziecka. A teraz lewdo jeszcze 1 kilo mi zejdzie. Za to brzuch został i jak sobie coś zjem to wyglada jakbym jeszcze w ciązy była :) Dziecko miało 3600 i trochę wód też było, nawet macica jeszcze się nie obkurczyła jak już wróciłam do swojej wagi sprzed ciązy.

    Martika87, Sandra94w lubią tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 kg na tydzień brzmi świetnie ! :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj gadalam z koleżanka...W pierwszej ciąży przytyla 22 kilo,zeszlo jej 12 i zostalo 10,których juz nie zgubila...A w drugiej ciazy przytyla 20, zeszlo jej po porodzie 10 ,a resztę zrzuciła w miesiąc :-)
    No ale te 10 z pierwszej ciazy zostało i za ch.. nie chce jej zejść...

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektóre mają tak,że po porodzie są jeszcze chudsze niż przed ciążą a nawet nie musiały ćwiczyć.
    Ciekawe jak będzie w naszym przypadku :P
    Moja mama zawsze wracała do swojej wagi,po 3 ciążach była bardzo szczuplutka i gdzie komuś kiedyś były ćwiczenia w głowie ;) Liczę na dobre geny hihih :P
    Na cellulit niestety trzeba ćwiczyć a ja mam go wszędzie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2015, 11:28

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cellulit to nasz przyjaciel na całe życie :) na już go kocham i nawet nie chce żeby odchodził ode mnie bo jest on pewny że się go nie pozbędę więc go pokochałam. Tak samo kurz w domu:) Nasi przyjaciele którzy nigdy nas nie zostawia... oo jeszcze komary są :)

    Martika87, Kama_88, Rencia lubią tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha :D
    Dobre podejście masz kochana :P
    Ja niestety z cellulitem będę musiała walczyć bo mam go od łydek po żebra i nawet jest na bicepsach,które przykrył tłuszczyk :P
    Nigdy takiego nie miałam i okropnie się z tym czuje. Mam znajomą,która robi masaże antycellulitowe,więc na pewno do niej zawitam. Mówiła,że po 10 masażach nie będzie śladu,jeden masaż trwa godzinkę więc dodatkowo się zrelaksuje ;) Oprócz tego będę ćwiczyć bo lubię,mój M mnie zapewnił,że w ten czas posiedzi z małym ;) On chodzi regularnie na siłownię,kiedyś trenował zapasy przez 12 lat więc sport ma we krwi :P
    Do następnych wakacji muszę wyglądać tak jak przed ciążą,to moje postanowienie :D
    A czy tak będzie? Okaże się wszystko w praniu :P

    guerretenshi lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • loki-koki Ekspertka
    Postów: 231 61

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przytyłam 23 kg, po miesiacu od porodu 10kg mniej. Cztery miesiace po wróciłam do wagi z przed ciązy samo zeszło bo nic nie ćwiczyłam ani nie stosowałam zadnej diety bo karmie mm wiec nie martwcie się o wagę jedynie brzuch trochę zostaje ale to juz trzeba poćwiczyć zeby go się pozbyć

    Stefa lubi tę wiadomość

    dqpranli4dnq2fwj.png
  • młodakobieta_ Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku przytyłam 15kg. Poszło mi najwięcej w brzuch, tyłek i uda cellulitu nie mam, ale za to rozstępy przeogromne wyglądają fatalnie. Wcześniejsze moje bmi to 19.

    c6yl4nn.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 2 lipca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MArtinka87 ja zaczełam własnie hula hop z masażerem stosować od 2 dni i daje sobie dwa lata na zlikwidowanie skóry dużo bo duzo bo nie ma co się spieszyć :) lepiej dać sobie więcej czasu niż za mało i się rozczarować :)

    Kobitki wrócimy do formy musimy tylko nad sobą pracować, dać sobie trochę czasu w zależności od tego ile mamy zdredukać masy ciała i wybrac wygodny dla siebie sport :)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 2 lipca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest :) Wszystko z czasem,stopniowo.
    Najpierw trzeba wykarmić dziecko,cała reszta później :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 2 lipca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 16kg na plusie i od dłuższego czasu waga stoi już w miejscu :). Ja niestety czuję te kilogramy i porobiły mi się rozstępy z boku ud i z boku brzuszka :(... Nie jakieś ogromne, ale niestety są. No trudno :)

    c55f3e3kw014menp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz pierdole te kilogramy:D Przestalam sie ważyć,bo na łeb idzie dostać.
    Najważniejsze,ze rozstepow nie mam(nie wiem...moze się jeszcze pojawia) i ze mi dobrze tak jak jest:-)
    Wyrzutów sumienia nie mam,jesli o jedzenie chodzi i zle tez nie wyglądam,także...juz to pierdziele :-)
    Nie sądziłam,ze przyjdzie ten moment,kiedy waga będzie dla mnie bez znaczenia...ale najwyraźniej nie mam juz na nią siły i -przez nią tylko doła lapie,a po co mi to:P
    Zle sie tylko czuje,kiedy jest taki upał i nagle puchne cała...czuje sie wtedy jak parowka scisnieta we flaku...
    Ostatnio np.jak sie zwazylam po 3dniach,to miałam kilogram więcej i od tego czasu ... pierdole ta wagę :D

    polkosia, Martika87, Fatim, Izik, Anko:-), Sybir11, Stefa, małżowinka lubią tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 6 lipca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dddodiii, prawidłowo!!!

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • agaB Koleżanka
    Postów: 51 4

    Wysłany: 6 lipca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz 18 kg a 2tyg zostalo. Ale teraz to czuje opuchlizna wazy..stopy mam jak bańki masakra..niech te upaly sie koncza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2015, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy to...chyba w sobotę teraz...albo niedzielę...Normalnie twarz mi spuchła! Patrze w lustro i sie pytam-"A Ty kurde kim jesteś"? Bym się nie poznała :D Ale cale szczęście dzisiaj juz wyglądałam normalnie...
    Wszystko zejdzie:-) Wytrwać trzeba w tych upałach,nóżki moczyć,wiatraczek włączyć...i jakos nam się uda :-)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ