X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr grube łożysko
Odpowiedz

grube łożysko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będąc wczoraj u gin dowiedziałam się że moje łożysko ma 5.5 cm. Lekarz stwierdził, że jest troche grubsze niż norma. Ja nie dopytałam, bo pomyslałam, że może tak się zdarza. Próbuję coś wyszukać w internecie, ale nie ma zbyt dużo info czy ma to jakiś wpływ na ciążę i samo dziecko. Któraś z Was może ma jakieś info na ten temat, albo może sama miałam grubsze łożysko?

  • Ryba1985 Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży miałam duże łożysko i mój synek urodził się duży - 4500g.

    Sylvuszka lubi tę wiadomość

    85999n73ze96h91v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ryba1985 wrote:
    W pierwszej ciąży miałam duże łożysko i mój synek urodził się duży - 4500g.
    Moja w 38tc miała 3300, ale wiadomo, na USG zawsze może być błąd pomiarowy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ