X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Czop śluzowy?!
Odpowiedz

Czop śluzowy?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 22 lipca 2017, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi bo czytam wszędzie ale nigdzie nikt nie miał tak jak ja.
    W tamtym tygodniu myślałam że już całkowicie odszedl mi czop był on kremowo bezbarwny w dość dużej ilości tak mi wtedy wydawało. Ale od wczoraj odchodzi mi brunatny albo z krwią w ogromnej ilości aż za przeproszeniem po nogach leci. Wczoraj miałam wizytę dziś byłam w szpitalu i przy lekarzu prowadzącym i położnej podczas badania też sporo tego wyleciało. Czy to normalne że tego jest aż tak dużo? I to w dodatku z krwia? Czy też tak mialyscie? Termin mam 27 lipca położna stwierdziła że i tak nie doczekam tego terminu ale mnie nic nie jest totalna cisza, lekkie tylko pobolewania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 09:48

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ