X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr choroba bostońska,bostonka,coxackie
Odpowiedz

choroba bostońska,bostonka,coxackie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magdula83 Znajoma
    Postów: 31 6

    Wysłany: 25 października 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotkalyscie sie z tym w ciazy ?Jestem w 28 tyg ciazy blizniaczej.. Moj 5 letni synek przyniosl z przedszkola Bostonke-choroba rak i nog i jamy ustnej. Ma krostki na dloniach, stopach i tyle..Brak goraczki i objawwo w jamie ustnej. Mocz, crp i ASO w normie. Moje CRP tez w normie- 4.
    Odizolowalam go( do dziadkow pojechal), zdezynfekowalam mieszkanie ale i tak sie boje. Roznie pisza o Caxackie bo to ten wirus wywoluje te choroba..
    Poki co nie mam zadnych objaowow…Zrobie tez IGM IgG na Coxackie za pare dni..
    Jakies mialyscie z tym doswiadczenia ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 21:04

    magdula83

    2011-zdrowy syn ,ciaza bez problemow
    2013,2014-poronienia w 10 tyg , puste jaja plodowe
    2015-juz na lekach, poronienie w 10 tyg, bilo serce tym razem
    Leiden, Mthfr heterozygota, maloplytkowosc, hashimoto, ANA dodatnie w niskim mianie
  • PeggySue Autorytet
    Postów: 545 263

    Wysłany: 26 października 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przechodziłam dwa tygodnie temu. Córka 1.5r zaraziła się niewiadomo skąd i od kogo. Niestety jest za mała,żebym mogła ją do kogoś wysłać i zaraziłam się po 5 dniach. Miałam wysypkę i pęcherze na dłoniach i stopach. Po 2 tygodniach nadal mam ślady bo schodzi skóra w miejscu pęcherzy. Córka przeszła o wiele łagodniej mimo ran w buzi. Wysypka zeszła jej po 7 dniach. Ja niestety przeszłam ją gorzej. Lekarz rodzinny ani ginekolog nie przejęli się tą chorobą kompletnie - ot,przejdzie samo i tyle, nie jest groźna dla dziecka na tym etapie na pewno :)

    f2w3yx8dyu5e286e.png
    km5sroeqx17f5ycl.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ