X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr CHOLESTAZA CIĄŻOWA rodzę 2016/2017
Odpowiedz

CHOLESTAZA CIĄŻOWA rodzę 2016/2017

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oriaana Ekspertka
    Postów: 167 474

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś mama borykała się lub boryka z tym problemem ?

    dhi49jcgge2ty5ys.png
    Eliza 🥰 18.08.2014 💋
    Kaja 🥰 05.02.2017 💋

  • Karola389 Koleżanka
    Postów: 71 8

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a Ty masz jakies objawy ?
    Ja od 2 dni odczuwam uporczyw swedzenie calego ciala, ale nie wiem czy dlatego, ze sie o tym tyle naczytalam, dostalam uczulenia na nowy zel pod prysznic czy to naprawde objawy cholestazy, jutro ide na wizyte i chce zrobic badanie krwi. Mam nadzieje, ze to tylko takie podswiadome ;)

    mhsv6iyec7je8bi0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na podforum "problemy i komplikacje jest wątek na temat cholestazy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ