X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Brzuch - czym smarujecie ?
Odpowiedz

Brzuch - czym smarujecie ?

Oceń ten wątek:
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja teraz mam całą masę rozstępów - juz je widać wszystkie :( i co teraz robić?

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na istniejące już roztępy jak i jeszcze przed nimi polecam bardzo olej migdałowy:) ja kupiłam w mydlarni u siebie w mieście ale jest również do nabycia na ufranciszka.pl konsystencja idealna.zresztą można poczytać, taki olejek jest 100% naturalny i można go potem używać dla dzidziusia od pierwszych dni życia zamiast tych wszystkich markowych kosmetyków:)
    aaa i palmers do kupienia w rossmanie też jest super:) i konsystencją i składem i zapachem:)
    używam obu na zmianę:)

    liloe lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • szuszu Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie odpukać nie mam rozstępów ale pewnie jak będą miały być to i tak będą. Od samego początku stosuje Palmers balsam na rozstępy dla kobiet w ciąży na przemian z oliwką dla dzieci.

    w57vyx8dm3d47wvl.png
  • Boroniówka Autorytet
    Postów: 372 318

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nawet nie brzuch a cycki popękały strasznie i niewiele pomogło smarowanie :( teraz strzeliło mi koło pępka - mimo,że prawie kąpię się w oliwce i kremach na rozstępy z Ziai - jak ma walnąć to walnie i nie pyta czy może, ale i tak nie jest źle :)

    73esxwa.png
    bfarxzdvidppk01a.png
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie piersi też popękały bardzo :/ zwłaszcza od dołu..mimo że smaruję.,. a brzuszek smaruję rano balsamem z rossmana a wieczorem olejem kokosowym ..i póki co na brzuchu nie ma rozstępów..i oby tak zostało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 21:57

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palmers i póki co brak rozstępów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 15:39

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PALMERS COCOA Pielęgnacyjny balsam przeciw rozstępom i też brak jakichkolwiek rozstępów + zdrowa dieta + codzienne treningi dla kobiet w ciąży :)

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eucerin olejek przeciw rozstępom, Tołpa SOS Mum, Oillan Mama Balsam Aktywnie ujędrniający - moje typy, kolejność nieprzypadkowa ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 15:53

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od poczatku ciąży ( od 5-6tyg) uzywalam systematycznie oliwki dla ciężarnych babydream z rosmana (ok 10zl za opakowanie) smarowalam i brzuch i piersi, zuzylam dwa opakowania, od tygodnia stosuje oliwke hipp (jak zostanie to dla córki będzie), póki co żadnego rozstepu nie mam

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • anulec Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od ok 3 miesiąca ciąży smaruję się oliwką babydream z rossmanna i też narazie póki co odpukać, nie mam rozstępów. Smaruję się tylko po wieczornej kąpieli bo oliwka zostawia tłuste ślady niestety, więc spisałam na straty dwie piżamy ;)

    Czekamy na Agatkę :)
    9f6e4e3ed5.png

  • Marzena26 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od początku stosuje Bio oil z oliwką na przemian i jak na razie brak rozstępów :)

  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt jest taki że nie ma preparatu, który uchroni przed rozstępami. Zbyt szybki przyrost wagi i geny niestety zrobią swoje.

    Ale warto o skórę dbać. Dobrze nawilżona, zadbana skóra jest mniej podatna.

    I bardzo ważne!
    Dziewczyny czytajcie składy. Bo czasami wsmarowujecie w siebie same konserwanty bez jakikolwiek składników aktywnych. Są też preparaty, które zawierają składniki niebezpieczne w ciąży.

    Polecam serdecznie srokao.pl

    relgh371zl7nd975.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smaruję zwykłym kremem nawilżającym do ciała, nie smaruje ale wklepuję i zostawiam trochę na brzuchu tego kremu. Nie mam rozstępów na szczęście, dlatego zdecydowałam się na taki zwykły krem, po oliwce mi wszystko śmierdzi:) Powodzenia


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Tess Autorytet
    Postów: 542 508

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stosuję olejek migdałowy, który bardzo polecam i jak mam lenia to balsam z Ziai.. brzuch czyściutki, a stosuję też lekkie ,,podszczypywanie" skóry po smarowaniu, a na piersiach niestety dwa wielkie i wielo-promieniste słońca...

    ex2bp07wbjlnqxgq.png
  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 1 lutego 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tess - Ziaji nie polecam, sama chemia, w tum składniki zakazane w ciąży. Z tańszych specyfików lepiej kupić z Rossmanna - piękny skład. Można też stosować masła - np. kakaowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2015, 12:16

    Tess lubi tę wiadomość

    relgh371zl7nd975.png
  • Tess Autorytet
    Postów: 542 508

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już drugiej butelki nie kupię, ale za to regularne stosowanie oleju migdałowego działa naprawdę cuda - widzę to nawet po istniejących rozstępach i że przestają się powiększać. Żałuję, że tak późno odkryłam, no i że nie smarowałam piersi od początku, jakoś tak skupiłam się tylko na brzuchu i przeoczyłam moment :/

    ex2bp07wbjlnqxgq.png
  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 2 lutego 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam oliwki Babydream z Rossmana i Palmersa na zmianę: oliwka na wieczór, Palmers w dzień; wcześniej masło na brzuch Palmersa używam na wieczór. Rozstępów nie mam, ale mam strasznie sucha skórę, muszę się smarować co najmniej 3 razy dziennie.

    km5smg7yaiikzi6r.png
  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 2 lutego 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pierwszym trymestrze smarowałam się tylko po prysznicu, w drugim starałam się już 2 razy dziennie, teraz smaruję się i rano i przed snem i w ciągu dnia również. Na razie spoko chociaż o prawą stronę (ulubione miejsce do przesiadywania i kopania mojego maleństwa) trochę się boję, no ale będzie co będzie. Jeszcze tylko 3 miesiące

    mam Palmers, Bepanthen i Oliwkę z Rossmana,
    po prysznicu zawsze Palmers
    na noc oliwka
    w ciągu dnia Bepanten + w to miejsce po prawej stronie masło.



    relgh371zl7nd975.png
  • anulec Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 3 lutego 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ostatnim USG lekarz powiedział mi coś dziwnego, coś o czym wcześniej nie słyszałam mimo iż wcześniej miałam już kilka razy robione USG i prawdę mówiąc nikt nie zwrócił mi na to uwagi. Jestem osobą szczupłą i w zasadzie w ciąży urósł mi tylko brzuch (przytyłam dopiero 7-8kg), lekarz robiąc mi USG zapytał się mnie czy czymś smaruję brzuch bo u szczupłej osoby obraz powinien być ostry jak żyleta, a był taki sobie, śnieżył, był mało wyraźny i przez to nieźle się facet musiał namęczyć żeby dokładnie obejrzeć narządy wewnętrzne dziecka. Ja smaruję się tylko oliwką i to raz dziennie - wieczorem. Lekarz powiedział mi że nie powinno się smarować brzucha przez tydzień przed badaniem USG bo to zaciemnia obraz, podobno głowica ślizga się po takim wyoliwkowanym i wybalsamowanym brzuchu :) Słyszałyście o tym???

    Czekamy na Agatkę :)
    9f6e4e3ed5.png

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ