X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Brzuch - czym smarujecie ?
Odpowiedz

Brzuch - czym smarujecie ?

Oceń ten wątek:
  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 28 lutego 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czym smarujecie brzuch ? Ja używam rano Elancyl (zaraz zacznę Perfecta) a na wieczór i to jest chyba jeszcze lepsze - olej migdałowy. Jak dla mnie olej jest o wiele lepszy niż te kremy, szybko się wchłania a pozostawia nawilzoną i lekko natłuszczoną skórę. Zero rozstępów!.

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 28 lutego 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwykłą oliwką dla dzieci :D i rozstępów brak :)

    Ruth lubi tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 28 lutego 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/co-na-rozstepy,1960.html

    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/co-wcieracie-w-brzuchy,1908.html

    Polecam ;)

    Miriam, juicca, lolka83 lubią tę wiadomość

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 28 lutego 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olej arganowy-swietny, locherber na rozstępy - bardzo fajny i sklad naturalny. wczesniej uzywalam oliwki z rossmanna na rozstepy.Smaruje oczywiście brzuch, uda, pośladki i piersi, na razie jest ok :-) świetny blog ze składem kosmetyków, do poczytania :-)

    http://www.srokao.pl/2011/03/analiza.html

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • ania_mr Autorytet
    Postów: 904 688

    Wysłany: 28 lutego 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam balsamu dla dzieci Nivea dwa razy dziennie i dobrze się spisuje bo zero rozstępów a już końcówka pozostaje :)

    relgh371tnvgf6k5.png77d19a1547e45cc4.png
  • Kasjopea Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 1 marca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    używam specjalnego kremu dla kobiet w ciązy na rozstępy rano, a wieczorem olej migdałowy. na piersiach niestety wyszły mi niewielkie rozstępy, zresztą podobno tak jest, że to bardzie predyspozycje genetyczne decydują o pojawiniu się rozstępów. denerwują mnie porady i stwierdzenia lekarzy na różnych portalach, ze rozstepy pojawiają się jak się o siebie nie dba. ja ćwicze, masuje ciało, wcieram olejki, zdrowo się odżywiam, nie przytyłam dużo i rozstępy mam, widocznie taka moja "uroda" a nie zaniedbanie.

    kaaasiaczek_, monalisa lubią tę wiadomość

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 23 marca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam rano kremu przeciw rozstępom ziaja, a wieczorem zwykłą oliwkę bambino. A że mam duże predyspozycje do rozstępów ( mam je nawet z okresu dojrzewania) to mam kilka malutkich pod piersiami. Ale myślę że i tak jest nieźle jak na 32 tydz ;)

    evas, monalisa lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja używam od samego początku kremu dla mam z Ziaji zapobiegające rozstępom póki co ich nie ma :)

    anitka710 lubi tę wiadomość

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 29 marca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczym nie smaruję, no chyba że mnie skóra na brzuchu bardzo swędzi to wtedy olejem z pestek winogron natłuszczam. Mam już z pierwszej ciąży tyle rozstępów, że jak mi się zrobi jakiś dodatkowy to nie będę płakać. Choć na razie żaden nowy nie pojawił się :D

    W pierwszej ciąży stosowałam różne kremy, a i tak miesiąc przed porodem wyszło mi ich mnóstwo, więc teraz stwierdziłam że szkoda na to wydawać pieniędzy. A moje rozstępy są ze ma już ponad 14 lat i się do nich przyzwyczaiłam :D

    weronikabp lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam rostepy z pierwszej ciąży z synkiem na biodrach i piersiach pomimoze smarowalam sie kremami na rostepy. Moja mama ani babcia nie maja zadnych rozstępów,a ja no cóż przytyłam 30 kg i skóra nie nadążala sie rozciągnąć i stąd rostepy.
    Z córką nie wyszedł mi żaden rostep, teraz smaruje się Perfekta Mama na brzuch i biodra i Perfekta Mama na piersi narazie nie mam żadnego nowego rostepu

    bontbhr.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na brzuchu rozstępy z czasów jak przytyłam, a teraz widzę, że się przedłużają i nowe dochodzą. No cóż, nie ważne że od samego początku smarowałam rano balsamem Perfecta mama, a wieczorem oliwką dla dzieci... Jak mają wyjść to wyjdą.:) A ja już i tak do końca życia kostium jednoczęściowy będę nosić, to się nie przejmuję.;P

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Mandalena Ekspertka
    Postów: 182 350

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ!
    Ja polecam

    1) ELANCYL Krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży (francuski; cena w apteceok. 180zł, na allegro-130);

    2) PIELĘGNACYJNE MASŁO NA BRZUCH PALMER'S (USA; na allego okołó 30 zł);

    3)Mixa Balsam do ciala regenerujacy (Francja; Rossman-około 25zł)

    Smaruje się 2 razy dziennie. Elancyl i tłuste masełko na noc np. , później zamiana...

    Na razie (odpukać) żadnych nowych, choć wiem, że mam tendencje do rozstępów, ponieważ mam na udach po okresie dojrzewania pamiątki...

    Podobno nie ważne czym się smaruje- byleby było to regularne!

    POzdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smaruję 2 razy dziennie : Mustela krem rano, Mustela oliwka wieczorem. Smaruję piersi, brzuch, pośladki i uda. Na razie rozstępów brak.

  • sheila Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze podobno jest BioOil. Ja sie nim smaruje i narazie brak jakichkolwiek nawet znaków. To jest olejek na i przeciw. Dobry tez jest na blizny.

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal rozstępów brak :) Więc ziaja i oliwka zdają egzamin :D

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandalena wrote:
    HEJ!
    Ja polecam

    1) ELANCYL Krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży (francuski; cena w apteceok. 180zł, na allegro-130);

    2) PIELĘGNACYJNE MASŁO NA BRZUCH PALMER'S (USA; na allego okołó 30 zł);

    3)Mixa Balsam do ciala regenerujacy (Francja; Rossman-około 25zł)

    Smaruje się 2 razy dziennie. Elancyl i tłuste masełko na noc np. , później zamiana...

    Na razie (odpukać) żadnych nowych, choć wiem, że mam tendencje do rozstępów, ponieważ mam na udach po okresie dojrzewania pamiątki...

    Podobno nie ważne czym się smaruje- byleby było to regularne!

    POzdrawiam


    Nim kupilam produkty do smarowania, za poleceniem kolezanek poczytalam tego bloga, na poczatku mialam kupic tez te co podalas, ale odpadły ze wzgledu na sklad :)
    http://www.srokao.pl/2011/03/analiza.html

    ja na noc smaruje olejem: arganowy lub migdal, a na dzien balsam-krem locheber

    chociaż pewnie jak ktos ma tendencje do rozstepow i tak wyjada, ja na na razie nie mam, ale moja mama miala ich duzo wiec zobaczymy :(

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • olalu Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smaruje tylko raz dziennie kremem firmy gerber Jest bardzo ciężko dostępny (napewno na Śląsku) ale na zamówienie każda apteka powinna sprowadzić. Używałam podczas pierwszej a teraz i drugiej ciąży i rozstępów jak nie było tak nie ma! Kosztuje tylko 28 zł

    amela lubi tę wiadomość

  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie smaruję brzucha wcale. Po pierwsze - rozmawiałam z dermatologiem i potwierdził moją teorię (choć może niesłuszną), że jak skóra ma tendencję do rozstępów lub są ku temu czynniki sprzyjające, to żadne kremy nie pomogą. Rozejdzie się i koniec. Po drugie, w pierwszej ciąży smarowałam tylko piersi. Prawie od początku. Nie pamiętam, co to było, ale gęsty, bardzo tłusty krem, kupowany w aptece, cholernie drogi. Smarowałam regularnie, dwa, czasem trzy razy dziennie. I to, co mam teraz na piersiach, to jakiś żart. Od brodawek po dekolt rozstępy. Naokoło, jak słonko. Katastrofa. A brzuch? Nic. Zero. Nawet pół kreseczki.
    Zobaczymy, jak będzie teraz, ale na razie cisza na placu boju ;)

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja smarowalam brzuch i nie miałam w ciazy rozstępów po porodzie wyszły piersi nie smarowalam i rozstępów brak ;)

  • Evelineq Ekspertka
    Postów: 218 667

    Wysłany: 25 maja 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się muszę niestety zgodzić z teorią o skłonnościach i predyspozycjach skóry... Smarowałam i do 34-35 tygodnia było elegancko, później powyłaziły, i jeszcze nie urodziłam więc nie wiem co będzie do końca...
    Moja mama nie ma , i nie smarowała niczym, ale urodziła wszystkie dzieci w 33 tyg, więc i ja na tym etapie ciąży nie miałam :) Genetyka jednak ma wpływ na wszystko, więc i na rozstępy, z pewnością polecam smarowanie, nawet jak nie unikniemy, na pewno skóra będzie w lepszej kondycji, a co do preparatów , zamiast ceną sugerowałabym się składem kosmetyku, bo czasami nie warto wywalać kosmicznych sumek... http://www.srokao.pl/2011/03/analiza.html

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ