X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr ból w kroczu
Odpowiedz

ból w kroczu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Edycia204 Koleżanka
    Postów: 46 21

    Wysłany: 30 września 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy Was tez boli w kroczu tzn kosci w boku. Mnie to tak boli ze chodzic nie moge

    hchy3e3kxyb1ircx.png
    28.07.2014-- Aniołek --12 tc
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 1 października 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yeap... czasami mam wrażenie,że Młody wypadnie,bo domyślam się,że jeśli boli to znaczy,że coś tam się rozwarło. W każdym razie - jak chodzę, jak się obracam, jak wstaję..generalnie przy każdym ruchu nogą/nogami :)

    qXNVp2.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 2 października 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo... Ja tak mam. Podobno należy się masować tylko jeszcze nie do czytałam jak. Wiem tylko że miednica się ustawia do porodu i stąd te bóle. Uczucie mam takie jakby mnie tam ktoś dosłownie skopał...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2015, 12:06

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 2 października 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spojenie łonowe się rozchodzi miałam tak w pierwszej ciąży i teraz to samo się dzieje ;/


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak bardziej bola kości nad dupcią...jak chodzę,to czuje na maxa...

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 8 października 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też takie bóle są aż chodzić ciężko. Diagnoza- rozejście spojenia łonowego. Mam chodzić w pasie ortopedycznym a jeśli baardzo boli to w domu chodzić.. do tyłu ;-) Inaczej kości się układają i tak nie boli.

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Pati78 Autorytet
    Postów: 585 474

    Wysłany: 10 października 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila, a potrafisz opisac, gdzie to dokladnie boli? Od kilku dni mam bol tak jakby od dolu pachwiny w strone posladka i juz sobie wkrecilam rozchodzenie spojenia. Najbardziej przy duzych krokach i zmianie pozycji (wstawanie, przekrecanie sie na bok). Bol jak przy siniaku.

    dqprj44jo5rhodwq.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 12 października 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati78 wrote:
    Lila, a potrafisz opisac, gdzie to dokladnie boli? Od kilku dni mam bol tak jakby od dolu pachwiny w strone posladka i juz sobie wkrecilam rozchodzenie spojenia. Najbardziej przy duzych krokach i zmianie pozycji (wstawanie, przekrecanie sie na bok). Bol jak przy siniaku.
    Mnie boli kość po środku i promieniuje w lewą stronę. Ból faktycznie jak przy mocnym stłuczeniu wyczuwalny przy poruszaniu a najbardziej przekręcaniu z boku na bok. Poza tym blokuje nogę że podnieść z podłogi ciężko.
    Najlepiej od razu to skonsultować i zaopatrzyć się w pas ortopedyczny lub bandaż elastyczny.
    U mnie po tygodniu ból zdecydowanie mniejszy ale wizyta u ortopedy konieczna aby określić czy poród SN czy CC

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 9 listopada 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, mam to samo. Zwłaszcza dzisia to czuję. Taki dziwny ból/ciągnięcie wkroczu i jakby zakwasy w stawach biodrowych :D

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • Mapciunia Przyjaciółka
    Postów: 65 30

    Wysłany: 13 listopada 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie boli od 2 miesięcy po lewej stronie jakby głęboko w pachwinie. zmiana pozycji, wstawanie z fotela czy z łóżka, obrócenie się z boku na bok, masakra ...

  • Madlene.:) Autorytet
    Postów: 782 1329

    Wysłany: 16 listopada 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mapciunia wrote:
    mnie boli od 2 miesięcy po lewej stronie jakby głęboko w pachwinie. zmiana pozycji, wstawanie z fotela czy z łóżka, obrócenie się z boku na bok, masakra ...
    Mam dokładnie takie same bóle, byłam z tym bólem już kilka razy u ginekologa, gastrologa, i nic nie wyszło. Trochę się już przyzwyczaiłam, są dni że mnie nie boli ale to rzadko, martwię się trochę ale co mogę więcej zrobić ;/ pozostaje odpoczynek i byle doczekać do końca :)p.s. jestem w 24 tyg.

    28whyx8d41olhvnv.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 16 listopada 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze wspolczuje wam. Mnie na szczeacie nic nie boli w spojeniu, ale to moze dlatego ze ja cale dnie leze wiec nie ma ucisku na krocze. Jedyne co to pobolewaja mnie miesnie podbrzusza bardzo nisko

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Mapciunia Przyjaciółka
    Postów: 65 30

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie nie wiem czy to spojenie łonowe czy wiązadła podtrzymujące powiększająca sie macice. Tak czy siak nic nie skutkuje boli coraz mocniej a jeszcze ponad 2 miesiące do porodu.... Mogę sobie tylko pochlipac przecież leków przeciwbólowych nie wezmę ...

  • Madlene.:) Autorytet
    Postów: 782 1329

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mapciunia wrote:
    Ja właśnie nie wiem czy to spojenie łonowe czy wiązadła podtrzymujące powiększająca sie macice. Tak czy siak nic nie skutkuje boli coraz mocniej a jeszcze ponad 2 miesiące do porodu.... Mogę sobie tylko pochlipac przecież leków przeciwbólowych nie wezmę ...


    Ja kilka razy brałam nospe, według zaleceń lekarza ale w ogóle nie pomagała więc kazał odstawić? A co twój ginekolog powiedział na ten temat? miałaś jakieś problemy po za tymi bólami? Sorki że tak pytam, ale próbuje znaleźć podobny przypadek do mojego :)

    28whyx8d41olhvnv.png
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli chodzi o więzadła to będę je pamiętała dłuuuugo...sierpień/wrzesień i trochę października to miesiące kiedy nawet dobrze nogi nie mogłam podnieść...ból w pachwinie ciągnący się do góry...teraz pobolewa mnie krocze, tak jak piszecie, uczucie jakby ktoś je pokopał, szczególnie przy przekręcaniu w nocy i wieczorem już po całym dniu. Trzeba to przeboleć ,nie ma innej rady :) wspominałam o tym ginkowi za każdym razem i niestety tak może być...



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • Mapciunia Przyjaciółka
    Postów: 65 30

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh... mój gin powiedział, że to ciąża i tak ma być, a może być jeszcze gorzej, bo niektóre kobiety maja taki ból przy wstawaniu że im świeczki w oczach stają. Także pocieszające ....

  • Ryba1985 Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnie tygodnie mają prawo być bolesne. Każda z nas ma inny prób bólu i może odczuwać go mniej lub więcej.
    Ja mam bóle całego brzucha, jakbym kamienie nosiła zamiast dziecka :) i ginekolog powiedział, że takie są uroki ciąży :)

    85999n73ze96h91v.png
  • emilka88 Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, ja też mam ten problem. Boli mnie kość łonowa z tym że nie trwa to cały czas tylko raz boli a raz nie. Chyba pojawia się jak zbyt długo jestem na nogach albo za długo siedzę. A i brzusio też czasem ciąży jakbym nosiła kamienie :)

    Emilia88
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ