X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr ból pachwin
Odpowiedz

ból pachwin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od kilku dni stopniowo narasta u mnie ból w pachwinach/biodrach. wczoraj było apogeum. nie mogłam chodzić, ale też leżec ani siedziec. dostawałam jakby "strzały: pradem, promieniujace do nogi. macie podobnie? jak sobie radzić?

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe...kojarzy mi się z tym, co jedna dziewczyna pisała o rozchodzeniu się spojenia łonowego, ona miała zakładany pas ściskający to spojenie.
    Ale może u ciebie być całkiem co innego, zwłaszcza, że jesteś na finiszu.
    Mnie bolało bardzo krocze w I ciąży, jakby mnie ktoś skopał między nogami.

  • bebag Autorytet
    Postów: 1048 751

    Wysłany: 24 lutego 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miewam taki ból - głównie po jakichś dłuższych spacerach albo większej aktywności, ale nie jest aż tak dokuczliwy, żeby uniemożliwiał mi chodzenie albo siedzenie... skonsultowałabym Twój przypadek z ginekologiem, bo faktycznie zdarza się to rozchodzenie spojenia i jak się odpowiednio szybko zareaguje to można tego uniknąć.

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ