X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Ból brzucha po lewej stronie
Odpowiedz

Ból brzucha po lewej stronie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 3Bit Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotkała się któraś z Was z przeszywającym bólem po prawej stronie brzucha (nie jest to już macica) który nasila się bardzo przy chodzeniu, załatwianiu, jak dziecko wsadzi tam kończynę, albo macie wzdęcia? Dodam że ból występuje też mimo braku wzdęć. Chodzę zgięta wpół. Czasem mam wrażenie że to jelito tak boli. Czy to może być więzadło które nie ogarnia po prostu rosnącej macicy?
    Pozdrawiam

  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w koncu po prawej czy po lewej? Bo inaczej napisalas w temacie a inaczej w tresci posta.

    Czy ten bol jest w gornej czesci? Promienieje do plecow?

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • 3Bit Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po lewej :) Przepraszam :) Typowe babskie nie rozróżnianie stron :D
    Nie promieniuje do pleców. Co do wysokości to jest od wysokości pępka w dół. Nie punktowy. Dosłownie jakby mnie pewien odcinek jelita bolał. Coś w ten deseń. Macica nie reaguje w żaden sposób, nie napina, dziecko rusza normalnie. Ból nie występuje albo jest bardzo delikatny gdy leżę. Gdy już próbuję wstać to jest wstrzymanie powietrza z bólu.

  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha. To nie wiem. Po prawej gornej stronie moglyby byc kamienie zolciowe.

    Skonsultuj z lekarzem. Na pewno chodzisz na regularne wizyty.

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • 3Bit Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście chodzę co miesiąc. Sama jestem ze służby zdrowia więc typowe nagłe stany wykluczyłam. Podejrzewam że to coś typowo ciążowego spowodowanego uciskiem. Dlatego pytam, bo może któraś z was miała podobnie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ