X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Będziecie karmić piersią?
Odpowiedz

Będziecie karmić piersią?

Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 29 lipca 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzilam sn (6 dni przed terminem) i przykladalam od razu ale w szpitalu nie mialam wogole mleka a mala tez nie umiala/ nie chciala ssac. Takze to nie jest takie natychmiastowe. Mleko zaczelam miec ok 6 dni po porodzie dopiero po zastosowaniu integratora stymulujacego laktacje. Teraz raz mam mleko raz nie i musze dodawac ok raz, dwa razy dziennie mleko sztuczne

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • maga Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwszą córeczkę karmiłam piersią nieco ponad rok i drugie dziecko też zamierzam. Początki były bardzo trudne i były momenty, że chciałam się poddać.Miałam wrażenie, że mała się nie najada, miałam poranione sutki, ale po około dwóch tygodniach wszystko się unormowało. Kp to oszczędność czasu, pieniędzy, nie trzeba myć buteleczek itd. Mała nic mi nie chorowała, a do tego przesypiała od 3 miesiąca życia całe noce, więc nie słuchajcie, że po sztucznym maluchy lepiej śpią..

    polkosia, kicia 123 lubią tę wiadomość

  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 26 listopada 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, czy ktoś jeszcze zagląda na ten watek, ale chcialabym się wypowiedzieć na temat karmienia mm. To nieprawda, że przygotowanie mieszanki w nocy zajmuje niewiadomi ile czasu. U nas od momentu pierwszego stęknięcia małego do odłożenia go do łóżeczka po karmieniu nie mijali więcej niż 15 - 20 minut. Wszystko zależy od odpowiedniej organizacji. Woda zawsze byka przygotowana w termosie gorąca a w butelce zimna - wystarczy wymieszać i nie trzeba nic gotować. Mieszanka odmierzona w pojemnikach do przechowywania. Chwila i gotowe. A najważniejsze, że robiliśmy to wspólnie z mężem. Także nie demonizujmy karmienia butelką ☺

    Dagn_, Czarniawa lubią tę wiadomość

  • sysiunia22 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam zamiaru karmic piersia jezeli juz to tylko odciagac poki sie da i karmic butelka. Pierwsze moje dziecko bardzo poranilo mi sutki i do dzis mam uraz psychiczny i poprostu nie dam rady przystawic dzieciatka.

    sysiunia22
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ