X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr 31+5 tc ciaży waga dziecka prawidłowa?
Odpowiedz

31+5 tc ciaży waga dziecka prawidłowa?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Arthaney Autorytet
    Postów: 301 189

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 31+5 tc byłam u ginekologa na wizycie kontrolnej i powiedział, że mała waży 1400 gram.
    Niby, że wszystko jest ok, ale jakoś nie mogę się przekonać do jego słów. Jak patrzyłam na tabele wagi płodu powinna malutka ważyć conajmniej 1600-1800 gram :( Jaką wagę miały wasze maluchy? ile przybierają?

    f2w3gov3rq5rap75.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam na wizycie u ginekolog pod koniec 32 tygodnia i waga mojej córeczki została oszacowana na 1631 g. Też wydawało mi się za mało,przegladałam wczesniej tabele wagi w internecie. Ale lekarka powiedziała, że wszystko jest w jak najlepszym porzadku, zeby się nie stresować. Kazde dziecko jest inne, tak samo jak przebieg ciąży. Także głowa do góry. Ja termin porodu mam wyznaczonyna 25.02, a w następnym tygodniu wizyta u lekarza- dam znac ile przybrała na wadze mała Anastazja;)

  • Arthaney Autorytet
    Postów: 301 189

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super !! Dziekuje ! :)

    f2w3gov3rq5rap75.png
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mały w 31t i 2 dniu ważył 1860g, a dzisiaj (33t i 4d) - 2398g. Mój pierwszy synek też był dużym chłopcem - waga urodzeniowa 3650g.

    201703027045.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2017, 19:07

  • Arthaney Autorytet
    Postów: 301 189

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elucha, to 400 gram różnicy między mną a Tobą.. Mimo wszystko najważniejsze że rośną zdrowo nasze pociechy!

    f2w3gov3rq5rap75.png
  • elucha Koleżanka
    Postów: 47 12

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj, że maluchy zaczynają szybko przybierać na wadze po 30 tygodniu. Wcześniej skupiają się na rozwoju wszystkich narządów, a teraz mogą już obrastać w tłuszczyk i czekać na Wielki Dzień ☺ Najważniejsze, żeby maluchy byly zdrowe ☺
    A może ty jesteś drobna? Jak duże dzieciaczki rodziły sie u ciebie w rodzinie? Pozdrawiam ☺

  • Arthaney Autorytet
    Postów: 301 189

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w rodzinie takie 3300-3500.
    bylam drobna przed ciaza a aktualnie jestem słoniem ;p
    waga poczatkowa 55kgprzy wzroscie 169 a teraz 74 kg. ;pp

    f2w3gov3rq5rap75.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę zgodnie z obietnicą. Dzis byłam na wizycie u ginekolog (35t4d) - mała waży 2796 g. Takze wszystko jest dobrze. Przybrała na wadze przez 26 dni- 1165 g.

  • Inka91 Ekspertka
    Postów: 192 94

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niespodzianka* wrote:
    Piszę zgodnie z obietnicą. Dzis byłam na wizycie u ginekolog (35t4d) - mała waży 2796 g. Takze wszystko jest dobrze. Przybrała na wadze przez 26 dni- 1165 g.

    Ojej jak ładnie przybrała mam nadzieje że 10.02 też usłyszę że mòj synek ruszył w końcu z wagà...

    niespodzianka* lubi tę wiadomość

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno wage z usg mozna sobie wsadzic...zadnej kolezance ktora urodzila sie waga nie potwierdzila

    Athia lubi tę wiadomość

    hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ