X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr ZUS i L4
Odpowiedz

ZUS i L4

Oceń ten wątek:
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nisia, nie jestem pewna, idę na L4 dopiero od poniedziałku i to moja pierwsza ciąża, ale z tego co się orientowałam do tej pory to wysokość podstawy do wypłaty świadczenia wylicza się na podstawie Twoich dochodów brutto. Być może na stronie też podana jest brutto, a przelew idzie oczywiście po odciągnięciu ich zbójeckiej daniny, tak samo jak na umowie o pracę masz np. ponad 2tys brutto, a to co na rękę dostajesz to inna bajka... Nie ma tam wspomniane czy to netto czy brutto?

    Powiem Wam, że jak macie jakieś miłe kadrowe u siebie to najlepiej ich podpytać. A jak macie zołzy to zagadajcie po rodzinie czy nie mają milszych i niech wypytają w Waszym imieniu jak to jest. Ja mam spoko babkę, co prawda dużo pracuje z domu i jest u nas mało kiedy, ale ostatnio ją złapałam i mi dużo rzeczy rozjaśniła

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 19 marca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nisia2901 wrote:
    Hej mamusie
    Mama pytanie odnośnie wypłat z ZUSU
    jestem zalogowana na pue zu gdzie mam dostep do wszystkich wypłat i za tygodniowe wyliczyli mi 1208,13 zł (kwota świadczenia) wiec tyle powinnam dostać a dziś przychodzi przelew i okazuje się że wypłacili 991,13 zł
    Nie wiecie skad taka róznica i gdzie się podziało te 200 zł ?? Nie wiem czy dzwonić do nich czy co ? Zna się któraś na tym ?

    Potracili Ci 18 % podatku dochodowego, takie są przepisy, na Pue widać kwotę brutto.

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
‹‹ 8 9 10 11 12
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ