X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr wymioty
Odpowiedz

wymioty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • grubaae Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć , dziewczyny macie jakieś rady na " poranne mdłości " ?? Jestem w 19 tyg i nie wiem już co robić ;(

  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pomagały migdały i pozycja leżąca, ale miałam "tylko" mdłości, bez wymiotów. ponić skuteczny jest też imbir. ale wszystkie te metody mogą łagodzić objawy, nie usuną ich całkowicie, trzeba przeczekać. Pij dużo żeby się nie odwodnić. I trzymaj się! :)

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedz na noc cos i rano przed wstaniem zjedz chocby paluszka. pusty zoladek glownie powoduje poranne mdlosci :)

    6sutskjolve431gm.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ten imbir to dziala gdzies dopiero po tygodniu a szczerze mowiac mi osobiscie nie pomogl :D

    zoniaa lubi tę wiadomość

    6sutskjolve431gm.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wąchałam miętę, zawsze nosiłam przy sobie torebeczkę ekspresową albo gumę do żucia

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ