X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Wargi Sromowe
Odpowiedz

Wargi Sromowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monika K Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam się dziewczyny bo nie wiem czy tylko ja tak mam czy każda kobieta w ciazy a mianowicie moje wargi Sromowe są większe jakby opuchnięte sino brązowe okropnie to wygląda jestem w 25 tygodniu wcześniej tak nie miałam czy to powód do niepokoju :-( nic mnie przy tym nie boli nie piecze ...

    qsky35f7cldvsfw7.png
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam taką jedną wargę :)
    Poczytaj w necie - normalne sprawa, zmiana wyglądu "tam" :)

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • Hellena Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To całkiem normalne. U mnie też są ciemniejsze, tak samo, jak brodawki piersi

  • Zorganizowana:) Autorytet
    Postów: 354 441

    Wysłany: 8 maja 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet o to lekarza pytałam ostatnio:) jak najbardziej normalne, nie ma się czym przejmować:)

    3jgxtqywnbdr5lmk.png

    5889a860211f8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ