X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr USG połowkowe w 19 tyg
Odpowiedz

USG połowkowe w 19 tyg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 18 maja 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze o radę czy USG połówkowe poczatkiem 19 tyg (18+1) to nie za wczesnie? Mieszkam za granicą i umowili mnie na taki termin. W przychodni pelegniarka zapisujaca, powiedziala, ze tak wyznaczyl lekarz, wiec tak ma byc.Z tego co czytałam, to niektóre rzeczy można dopiero sprawdzić po 20 tyg. (wady serca)? Czy któraś miala tak wczesnie to USG?

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • MałaMii Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 maja 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam zrobic w 20-21. Zerknij na blog mamaginekolog.pl lekarka pisze o tym kiedy najlepiej zrobic to usg :)

  • nadziejastru Autorytet
    Postów: 1099 901

    Wysłany: 21 maja 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam później, ja miałam w 20 tyg 2 dni i ocena narządów będzie za 2 tygodnie, bo teraz były za malutkie jeszcze.

    wichrowe_wzgórza lubi tę wiadomość

    201710081562.png
    <3 Julianek
    bfaregz2wr08gt7m.png
    01.04.2016r. Aniołek 12tydz [*] a myślałam, że robisz Mamusi Prima Aprilis... :(
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 6 lipca 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatecznie przesunelam o tydzien i mialam wykonane w 20t+2dni. Wszystko w porzadku, udalo sie wszystko pomierzyc i jest w normie.Dziecko wazylo okolo 300 g.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • dżoana90 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 6 lipca 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w poniedziałek mam usg połówkowe. Według usg będzie to 19tc i 4 dni. Bardzo się stresuje, tak samo stresowalam się usg w 12 tyg. :(

  • Coco55 Autorytet
    Postów: 451 309

    Wysłany: 7 lipca 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę miała tak samo w 19+4. To będzie 18 lipca ;)
    Dżoana na pewno będzie dobrze

    27 lat, udało się za pierwszym razem <3 <3 <3

    f2w3rjjgw9gbj8uz.png
  • Anilewe90❤ Przyjaciółka
    Postów: 69 22

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. mam na imie Ewelina i chciałabym się podzielić moimi dzisiejszymi przeżyciami związanymi z badaniem połowkowym ..

    Otóż: niestety u mojego maleństwa wykryto torbiel o wym. 2 cm torbiel niewiadomo dokładnie jaką być może: nerkową, okołonerkową lub torbiel jajnika :(

    W pon. mam skierowanie do szpitala i tam mają określic i zobaczyc co i jak dalej...

    Proszę dziewczyny napiszcie cokolwiek na ten temat jeśłi któraś miała coś podobnego :(

    Oszaleje do poniedziałku .. Martwię się o małą bo 2 cm. to wydaje mi sie dużo jak na tak mały brzuszek.. nie wiem skąd ta torbiel się wzięła... mam nadzieję,że nie urośnie.. ale naciska pewnie na inne narządy ...

    Pozdrawiam wszystkie mamy i życzę zdrówka <3

    anilewe90❤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ