X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr USG II trymestru - Trójmiasto
Odpowiedz

USG II trymestru - Trójmiasto

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 30 marca 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy możecie polecić kogoś na usg połówkowe? Słyszałam dobrą opinię na temat dr Męzyk w Centrum Medycznym Nowe Orłowo, i o dr Brzósce z Invicty w Gdańsku, ale jak się wczytuję w opinie w internecie to nie mogę się zdecydować. Nie chciałabym trafić tak źle, jak na USG w I trymestrze :P I w którym tygodniu na nim byłyście lub się wybieracie? Ze względu na wyjazd policzyłam, że w 20 tygodniu się nie załapię i nie wiem czy lepiej 19 czy 21...

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
  • Paulina099 Autorytet
    Postów: 496 194

    Wysłany: 16 maja 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I kogo wybrałaś? :)


    p19uflw1a3ajr7ib.png
  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 18 maja 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam do Ewy Mężyk w Centrum Medycznym Orłowo. Profesjonalnie i bardzo miło ;)

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr deoring - przyjmuje we wrzeszczu

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ