X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Tydzień, a płeć :)
Odpowiedz

Tydzień, a płeć :)

Oceń ten wątek:
  • xMadzik Przyjaciółka
    Postów: 105 30

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tydzień temu byłam na usg genetycznym, miałam cichą nadzieję że już się czegoś dowiem o płci a lekarka powiedziała zdawkowo że za wcześnie i nie chciała wracać do tematu.. Chociaż mi się wydaje, że na pewno musiała mieć jakieś swoje spostrzeżenia w tym temacie, bo mówiła że dawno żadne dziecko nie było tak dobrze ułożone i zrobiła mojej fasolce całą sesję zdjęciową żeby pokazać swoim studentom ;p Mi niestety ostało się tylko kilka fotek i żadna z nich nie pokazuje malucha w całości tylko główkę i zbliżenia na najważniejsze narząd wewnętrzne więc nie mam z czego spekulować, chociaż intuicja od samego początku podpowiada mi że będzie chłopak... zobaczymy :)

    dxomhdgeh1tuwx9o.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4525

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xMadzik wrote:
    Ja tydzień temu byłam na usg genetycznym, miałam cichą nadzieję że już się czegoś dowiem o płci a lekarka powiedziała zdawkowo że za wcześnie i nie chciała wracać do tematu.. Chociaż mi się wydaje, że na pewno musiała mieć jakieś swoje spostrzeżenia w tym temacie, bo mówiła że dawno żadne dziecko nie było tak dobrze ułożone i zrobiła mojej fasolce całą sesję zdjęciową żeby pokazać swoim studentom ;p Mi niestety ostało się tylko kilka fotek i żadna z nich nie pokazuje malucha w całości tylko główkę i zbliżenia na najważniejsze narząd wewnętrzne więc nie mam z czego spekulować, chociaż intuicja od samego początku podpowiada mi że będzie chłopak... zobaczymy :)
    Mialam to samo na genetycznym... Też wydaje mi się że lekarka miała jakieś swoje podejrzenia ale może niektórzy nie chcą mówić jak nie są pewni na 100% :( 17ego mam kolejne usg i naprawdę mam nadzieję że będzie wiadomo, ja natomiast mam przeczucie że to dziewczynka :)

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam w piątek na usg (13t + 2) i gin powiedział mi, że na 90 % chłopiec zresztą widziałam na ekranie dowód na to :D 20 maja kolejna wizyta i wtedy będzie potwierdzenie na 100%. Czułam w sercu, że chłopczyk :)

    l54t4dr.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 20 maja 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i była wizyta i żadnego potwierdzenia nie ma. Nóżki skrzyżowane, nic się nie dało dojrzeć. A ja taka niecierpliwa :)

    l54t4dr.png
  • kasiaa.. Autorytet
    Postów: 347 195

    Wysłany: 21 maja 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 13 tygodniu lekarz na połowkowym powiedziała że dziewczynka. Ale to nic pewnego. W 19 tygodniu mój lekarz prowadzący powiedział że na 95% Dziewczynka a wczoraj na połowkowym 21 tydzień lekarz mówi że na 99% chłopiec ech zglupialam a nastawialam się na dziewczynkę :-( tymbardziej że 2 chłopaków już mam

    201610141756.png
    201802217352.png
  • Ruzia Ekspertka
    Postów: 155 103

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dowiedziałam się dopiero w 17 tygodniu, że na 90% chłopak :) Więc pewnie już tak zostanie bo raczej pomyłki są częściej w drugą stronę, że z dziewczynek robią się chłopcy :P

    Ruzia

    mhsv2n0adhbxs4dq.png
  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 16 tc sie dowiedziałam ze podobno na 100% chłopak ;)

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaa.. wrote:
    U mnie w 13 tygodniu lekarz na połowkowym powiedziała że dziewczynka. Ale to nic pewnego. W 19 tygodniu mój lekarz prowadzący powiedział że na 95% Dziewczynka a wczoraj na połowkowym 21 tydzień lekarz mówi że na 99% chłopiec ech zglupialam a nastawialam się na dziewczynkę :-( tymbardziej że 2 chłopaków już mam

    Kasia, 2 tygodnie różnicy i taka zmiana? Ten sam lekarz? Mam nadzieję, że jednak będzie dziewczynka :) Daj znać.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13tydz i 5 dz lekarz powiedział że chłopiec:-) pokazywał mi dowód:-)zobaczymy co dalej:) w pierwszej ciąży dowiedziałąm się o płci w 26 tyg.


    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sx3e3kw8r3xf1q.png[/link]

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruzia wrote:
    A ja dowiedziałam się dopiero w 17 tygodniu, że na 90% chłopak :) Więc pewnie już tak zostanie bo raczej pomyłki są częściej w drugą stronę, że z dziewczynek robią się chłopcy :P

    oj nieprawda, że pomyłki są częściej w drugą stronę bo u dziewczynki na początku mogą być przerośnięte wargi sromowe i lekarze myślą, że to narządy męskie a później zdziwienie :) Nawet jest osobny temat na forum, że z chłopca wyszła dziewczynka :)

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To też prawda....także zobaczymy czy z mojego chłopca nie zrobi się dziewczynka:-)


    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sx3e3kw8r3xf1q.png[/link]

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dowiedziałam się na usg połówkowym, że na 100% będzie syn :)
    Lekarz mówił, że to się nie zmieni bo chłopaka łatwiej poznać.

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no usg połówkowym to już raczej pewne, ze z chłopca nie zrobi się dziewczynka. Większe ryzyko pomyłki jest na usg prenatalnym ok 13 t.c.

    polkosia lubi tę wiadomość

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • ulola Autorytet
    Postów: 409 129

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 14 tygodniu miał być chłopak potem około 22 okazało się że jednak córcia choć ciężko było stwierdzić bo strasznie się zasłaniała. Ostatnio na usg wsadziła rączki między nóżki i mina lekarki której nagle objawiło się coś sterczącego bezcenna :) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 12:16

    Córcia Zosieńka 09.08.2016 <3 <3 <3 2680 g
    bl9ce6ydm80fo1bi.png

    19.03.2015 - Tęsknię Adasiu [*]
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na usg genetycznym nie było za bardzo widać jaka płeć ale przyjaciółka jak oglądała zdjęcia to coś tam widziała między nóżkami i obstawiała chłopaka, no i miała rację bo na usg połówkowym ewidentnie chłopak :)

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • xMadzik Przyjaciółka
    Postów: 105 30

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj się dowiedziałam na usg połówkowym w 19tc+5d, że będzie synek :)

    dxomhdgeh1tuwx9o.png
  • kami__k Nowa
    Postów: 4 11

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też chłopak ;) objawił się w połowie 16 tc, ostatnio potwierdzone, dowody wydrukowane :) nigdy mu nie pokażę tej fotki :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 12:16

    c55fs65gd315vp82.png
  • andzia821 Koleżanka
    Postów: 44 24

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny W 16tc lekarz stwierdził ze na 95% synek na dowód pokazał siusiaka kurcze widzialam go na własne oczy, w 19tc dzidzius sie zasłaniał zreszta wczulam sie ze bedzie syneczek i nawet nie potrzebiwalam wiecej potwierdzen Tydzien temu w 24tc lekarz na koniec badania stwierdził Aaa zerknijmy na płeć mowie ok i pokazuje mi obraz na usg i mowi a co to jest ja tak patrze i nic nie widze mowie no nie wiem ....na to lekarz bedzie córeczka i pokazuje mi przedzialek ja taki szok mowie no nie możliwe przeciez mial byc syn i teraz jestem w kropce Obkupilam sie juz troche w chlopiece ciuszki i nie wiem czy mam zaczac kupowac dziewczece .... dla spokoju jestem umowiona na 20 06 do innego lekarza to juz prawie 26tc a ja nie wiem kto mieszka w moim bruszku ...ckais65gg1eu0y8s.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2016, 18:28

  • Ruzia Ekspertka
    Postów: 155 103

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina502 wrote:
    oj nieprawda, że pomyłki są częściej w drugą stronę bo u dziewczynki na początku mogą być przerośnięte wargi sromowe i lekarze myślą, że to narządy męskie a później zdziwienie :) Nawet jest osobny temat na forum, że z chłopca wyszła dziewczynka :)

    Właśnie mój lekarz też wspominał o tych przerośniętych wargach sromowych ale potem jak mi powiedział że na 90% chłopak to już nawet o tym nie myślałam :) Hmmm... zobaczymy czy się potwierdzi na następnej wizycie, a ta już 21.06. :)

    Ruzia

    mhsv2n0adhbxs4dq.png
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam dzisiaj 16 tydzień i wstępnie ma być dziewczynka. Chociaż nie przyzwyczajam się jeszcze do płci, bo wiele może się zmienić.

    3jgxgzu313ade4wz.png

    Aniołki [*][*]

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ