X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Twardnienie macicy w 14tyg.
Odpowiedz

Twardnienie macicy w 14tyg.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 17 września 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Twardnieje mi macica... i od mniej więcej 12 13 tygodnia. Nie boli to ale spina się na chwilkę i puszcza... albo jak zmienię pozycje. Pytałam o to lekarza ale po badaniu usg nie stwierdził nieprawidłowości. Szyjka 6cm. Powiedział że jak coś to mogę wziąć nospe 2.razy dziennie i tyle... ale jednak się martwię. Najczęściej jak leżę to widzę jak zbiega mi się brzuch w jedno miejsce... szukałam czegoś na necie ale widzę że dziewczynom się to zaczyna po 20 tyg. A ja mam tak wcześnie... ktoś tak.mial ?

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Aleksandra94 Przyjaciółka
    Postów: 78 31

    Wysłany: 17 września 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie mam to samo,jestem w 12tygodniu. Tez sie martwie,usg mam dopiero za 2tygodnie i wtedy zapytam. Mi spina sie na dluzej niz chwilka ,bolu przy tym nie czuje, ale nospe lykam. Daj znac jak cos sie dowiesz

    zi13skjopgsx41pb.png
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 17 września 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie nie biorę no spy...

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • appee Ekspertka
    Postów: 240 190

    Wysłany: 18 września 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie są prawidłowe twardnienia, ale też nie ma co panikować. Jak najbardziej trzeba powiedzieć lekarzowi, powinien dać coś przeciwskurczowego. W 1 ciąży brałam MagneB6 (poród o czasie), teraz Spasmolinę. Dopóki nie boli brzuch, warto wziąć coś przeciw skurczom, jeśli jest możliwość to położyć się, a przynajmniej zmienić pozycję.

    Zosiuleńka:)
    https://www.maluchy.pl/li-72083.png

    ex2bvcqgf0ivz93s.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ