X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Twardnienie brzucha - spasmolina prosze o pomoc
Odpowiedz

Twardnienie brzucha - spasmolina prosze o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NowaMama2112 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jetem w 21 tyg , od 3 tygodni bardzo twardnieje mi brzuch , zdarza sie to 2-3 razy dziennie ale na bardzo dlugo 20 min, 30 min. Byłam w szpitalu kazali brac magnez no spe, i luteine 100, nie przeszło. Dziś u lekarza byłam z szyjka w badaniu jest ok , ale przepisal mi spasmoline, nie wiem co to za lek , moze ktoras z was brala ? boje sie ze moze zaszkodzic.. mialyscie takie twardnienia ? jak to sie skonczylo , prosze niech ktos odpisze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam takie twardnienia w tej ciąży i w poprzedniej. Brałam nocpe 3x2 i magnez 2x2 + leżenienie i zakaz przemęczania się. Pomogło.
    Ale nie sprzatalam nawet. Spacery krótkie

  • Mojeszczescie1 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 4 września 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Sylwia wrote:
    ja miałam takie twardnienia w tej ciąży i w poprzedniej. Brałam nocpe 3x2 i magnez 2x2 + leżenienie i zakaz przemęczania się. Pomogło.
    Ale nie sprzatalam nawet. Spacery krótkie

    Sylwia a od ktorego tyg tak miałas?? ja tez leże nic nie robie , ale jak wstane na chwile czy postoje to zaraz mi robi sie twardy , i tez mialas takie twardnienia ze trzymaly cie dlugo ?? urodziłas w terminie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w pierwszej ciąży trwało to jakieś 3 tygodnie potem sporadycznie. W tej ciąży jakieś 2 na razie. Ale od czasu do czasu twardnieje wtedy to znak ze musze odpoczac. I to nie znaczy ze cos robie. CZasami siedze i nic nie robie a brzuch boli wiec sie kłade wtedy.
    Urodziłam niecałe 3 tyg przed terminem ale to było spowodowane sączeniem się wód płodowych i miałam wywoływany poród. Co było przyczyna to nie wiem

  • Mojeszczescie1 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 września 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 tyg. to i tak niezle.. niee wiem z kad to sie bierze naprawde, ja to w ogole nic nie robie tylko wstane np zrobic soie cos do jedzenia i juz jest cos nie tak ciagle uczucie takiej ciezkosci mam nawet jak usiade. fajnie ze chociaz jest ktos kto mial podobnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bierz magnez z potasem i wieksze dawki tj np 2x2 i kontroluj szyjkę

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ