X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Test obciążenia glukozą 75 g
Odpowiedz

Test obciążenia glukozą 75 g

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • misiunia85 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 10 lipca 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Dziś robiłam test 75g glukozy i wyszły mi wyniki

    na czczo 82mg/dl
    po 1 godz 167 mg/dl
    po 2 godz 155 mg/dl

    dwie pierwsze w normie ale ostatnia wartość po 2 godz podwyższna czy mam sie czym martwić?:( czy to cukrzyca?
    wizyte u lekarza mam dopiero w piatek:(

    Jak u was kształtowały sie wyniki?

  • Kama_88 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 11 lipca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinno nie przekraczać 140, ale nie ma tragedii. Nie martw się na zapas, lekarz powie Ci co i jak

    Czekamy na naszą niunię ♡
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 12 lipca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podejrzewam, że na wszelki wypadek przejdziesz na diete, daj znać.

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ