X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Seks w 25 tygodniu
Odpowiedz

Seks w 25 tygodniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • selavy84 Koleżanka
    Postów: 32 14

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witacie, miałam 3,5 miesiąca przerwy w seksie, dzisiaj współżyłam z partnerem 2 razy dość długo. Mam zwiększone ruchy płodu, troszkę dzidzia się wierci. Czy to est normalne?

    Dodam, że aktualnie biorę Luteinę, Nospę, Magnez, gdyż miałam twardnienia brzuszka. Byłam na obserwacji w szpitalu ale stwierdzili, że jest okej. Długość szyjki macicy z ostatniego badania 3,5 cm.

    p19ucsqvxiw6ruix.png
  • ania1802 Koleżanka
    Postów: 38 3

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również wrócilam do stosunków po 4 miesiacach przerwy. Moze maluszek sie rusza bo dawno takiej aktywnosci nie mialas?
    Moja ginka zgodzila sie na stosunki pod warunkiem prezerwatyw i braku mojego orgazmu. Może zwróć na to uwage :p

  • selavy84 Koleżanka
    Postów: 32 14

    Wysłany: 7 sierpnia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie dyskutowałam z ginem sprawy współżycia. A myśmy nie używali prezerwatywy, seks był dość energiczny, no i miałam kilka orgazmów podczas baraszkowania.
    Zadzwoniłam do lekarki, powiedziała, że to typowe gdy jest nadwrażliwość macicy. Mam teraz leżeć 2-3 dni aż miną mi objawy. Dostałam też zalecenie większej ilości nospy i luteiny. A jak nie to mam przyjść na wizytę. Ehh

    p19ucsqvxiw6ruix.png
  • ania1802 Koleżanka
    Postów: 38 3

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze :)
    Ale może odpuść sobie orgazmy do rozwiązania ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pierwszej ciązy współzyłam długo z przerwami na leczenie lub leżakowanie. teraz mam jakies bóle i skurczewięc na razie mam szlaban ale zobaczymy. W każdym razie seks w ciąży poza niedogodnościami brzucha jest nawet lepszy :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ