X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przyszłe Mamy z Warszawy 2017:)
Odpowiedz

Przyszłe Mamy z Warszawy 2017:)

Oceń ten wątek:
  • bebag Autorytet
    Postów: 1048 751

    Wysłany: 18 września 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też planuję rodzić na inflanckiej - wprawdzie na wizyty chodzę na razie prywatnie, ale na pewno tam już zapiszę się do szkoły rodzenia i będę chciała rodzić :-)

    age.png
  • fionkapoziomka Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 19 września 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A słyszałyście coś na temat Międzylesia? Ja tam mam najbliżej, co prawda szpital wygląda jak za późnego Gierka ale raz trafiłam tam na konsultację i byłam zachwycona personelem.

    Aniołki 2014,2015
    Laura ur.22.12.2016

    BHCG - 14.10.17 - 66,9
    - 16.10.17 - 203
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 19 września 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin mam na 14 lutego wg. OM, na 10 lutego wg. Usg :)
    Rodzić będę na Madalińskiego, podobnie jak pierwsze dziecko - szpital bardzo polecam!

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Kocimietkaa Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 25 września 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    ja mam termin na 24 lutego. Myślałam o szpitalu na Żelaznej, ale sama nie wiem. Na Inflandzkiej podobno teraz jest najładniej, tylko podobno nie mają dobrego oddziału neonatologicznego, gdyby działo się coś złego.

    1usaanli3c0r4nnw.png
    kjmnk6nlyx84ji9x.png
  • monetka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ☺ mam termin na marzec. Chciałabym zapytać o opinie dot. Szpitala praskiego, chociaż małe zainteresowanie w porównaniu do innych porodowek daje do myślenia coraz częściej..
    Oraz czy sa tu aktywne mamusie? Polecicie jakas siłownię, studio z zajęciami dla kobiet w ciąży? :)
    Pozdrawiam serdecznie :)

  • Inka91 Ekspertka
    Postów: 192 94

    Wysłany: 2 listopada 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta
    Termin na 23 marca ciaza 2. Còreczke rodziłam w szpitalu bielański I powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolona.. Farta miałam ze trafiłam na 1sale ale opieka tez niczego sobie. Mam nadzieje ze drugi porod tez bedzie w tym szpitalu.. :)

  • Aguu Ekspertka
    Postów: 122 69

    Wysłany: 3 listopada 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Ja rodzę w lutym i zastanawiam się nad Szpitalem Orłowskiego. Namawia mnie do tego lekarz, ale zobaczymy... Czy któraś w Was ma jakieś doświadczenia z tym szpitalem, albo słyszała coś na jego temat?
    Ze względu na dziecko wolałabym szpital z dobrym oddziałem neonatologicznym, a nie jakieś wystawne salony (jest podejrzenie wady serca).

    l22ntv73ugrd1lo2.png

    ma6nx5awrjqi9jvz.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część,
    Mam termin na 24 kwietnia, nie mam wybranego szpitala.
    Słyszałam ze bardzo nowoczesny jest Szpital na Madalińskiego.

  • bebag Autorytet
    Postów: 1048 751

    Wysłany: 4 listopada 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monetka, ja słyszałam od kilku osób że poród w szpitalu praskim to dramat i trauma :/ oczywiście te osoby urodziły i wszystko jest w porządku, ale podobno personel, warunki, organizacja to masakra :(

    age.png
  • monetka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bebag,dziękuję za odpowiedź. Sama miałam (nie)przyjemność trafić na ip w praskim. Wyszlam od lekarza z placzem przez to jak mnie potraktowal

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 19:32

  • mada87 Autorytet
    Postów: 275 205

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na 27 kwietnia i też się zastanawiam nad Praskim, ale z kolei o warunkach słyszałam same dobre rzeczy - podobno był remont niedawno

    atdcqps62brd8znj.png
  • bebag Autorytet
    Postów: 1048 751

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mada87, koleżanka rodziła tam 2 lata temu i wtedy było bardzo źle ale to jednak sporo czasu już więc może coś się zmieniło :) sporo informacji jest na gdzierodzic.info - warto poczytać komentarze, zastanowić się co jest dla Was ważne i wtedy podjąć decyzję :)

    mada87 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Aluna Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 listopada 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mamuśki :) jestem w 2 ciąży i zastanawiam sie nad domen narodzin przy Żelaznej. W pierwszej ciąży zdecydowałam sie na Instytut matki i dziecka ale teraz chce ominąć walkę z farmakologia. Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

  • French_Lover Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monetka wrote:
    Oraz czy sa tu aktywne mamusie? Polecicie jakas siłownię, studio z zajęciami dla kobiet w ciąży? :)
    Pozdrawiam serdecznie :)

    monetka - ja mogę polecić zajęcia dla kobiet w ciąży w Joga Klub na Chałubińskiego, za Hotelem Mariott. Chodzę tam na pilates i jogę w ciąży. Zajęcia naprawdę fajne, wszystko do południa. Karnet normalny na te dopołudniowe (czyli de facto wszystkie ciążowe) to 155 zł i jest to open. Ja jestem bardzo zadowolona. Prowadząca pilates Kasia - cudowna babeczka (podejście do dziewczyn, wiedza - wszystko) <3 Zamierzam chodzić do samego końca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2017, 13:54

    w57vgov3sg8z8thq.png
  • LadyJo Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ,rodze w listopadzie.Ja zdecydowalam sie na szpital Dzieciatka Jezus na Starynkiewicza. Mam tam lekarkę prowadzącą i duzo mi opowiedziala. Jest kameralnie tylko 3 salki jednoosobowe. Pokoj lekarski obok za sciana gdzie caly czas siedza lekarze i na duzym ekranie maja podglad do KTG rodzących. Podobno bardzo fajne polozne . Lekarka mi mowila ze prawie wszystkie rodzace otrzymuja znieczulenie , no chyba ze ktos nie chce , nie ma z tym problemu. Tylko warunki sanitarne troche prlowskie , ale mi to nie przeszkadza. Zalezy mi tylko na dobrym personelu. Lekarka mowila jeszcze ze bardzo zachecaja do chodzenia , korzystania z prysznica w 1 fazie porodu , a ja tak wlasnie chce.
    Znam tam tez lekarza specjaliste usg ktory tam pracuje( robil mi genetyczne i teraz ide do niego na polowkowe) i tez jest bardzo fajny ;)

    LadyJo
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 1 lipca 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka rodziła na Starynkiewicza i nie miała zastrzeżeń :)
    Ps. Poza tym można trafić na @mamaginekolog <3

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Kero Koleżanka
    Postów: 34 11

    Wysłany: 5 lipca 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie macie opinie o Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie? Rozwazam ten szpital i jestem ciekawa opinii.

    dvokuop.png
    IV.2015 [*] Aniołek 8tc
    V.2016 [*] Majeczka 28tc
    XI.2017 Wreszcie się doczekaliśmy. Cudny Synuś :)
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Co do IMiD to niestety nie wypowiem się...
    Miałam CC dwukrotnie w szpitalu w Międzylesiu ale 12 i 15 lat temu. Byłam zachwycona Panią doktor Szymańską, która "urodziła" moje córki. Zrobiła to profesjonalnie, a teraz po wielu latach potwierdzają to lekarze, którzy robią usg i oglądają bliznę. Pamiętam, że opieka pielęgniarek była na najwyższym poziomie. Wielka pomoc i wsparcie co jest ważne po CC. Niestety warunki już wtedy nie były najlepsze, a do teraz nie wiem czy się coś zmieniło, ale chyba nie...
    Na tą chwilę jestem umówiona na wizytę do Pani doktor na 4 września i mam zamiar umówić się do niej na kolejną planowaną cesarkę.

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • LadyJo Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 14 lipca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie planujecie rodzic ? Piszcie :)

    LadyJo
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 17 lipca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja dopiero robię pierwsze rozeznanie i chyba najbardziej przekonuje mnie szpital na Madalińskiego, ale zanim porób chce zapisać się do szkoły rodzenie. Macie jakieś doświadczenia?

    34bwhqvkwsh95sch.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ