X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przyszłe mamy rocznik 89'
Odpowiedz

Przyszłe mamy rocznik 89'

Oceń ten wątek:
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 22 maja 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza a puszczasz Julcię do żłobka? Rezerwowalaś wcześniej miejsce? Ja składam dokumenty o wychowawczy jednak ale gdybym chciala za rok wrócić to podobno juz musze miejsce rezerwować...

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 23 maja 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie... szczerze mówiąc to nie wiem co zrobimy. Wiem że to już niedługo :( a w naszej okolicy nie ma państwowego żłobka.

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 23 maja 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh musimy iść do szpitala na kolejne badania bo okazało się że guz jest złośliwy i mimo iż wszystko wycięte będą jej robić najprawdopodobniej tomografię i pobierać szpik ;( sami jeszcze nie wiedzą jakie badania zlecą ...

    Kasza super że mieszkacie na swoim :) a to mieszkanko czy domek bo ja kompletnie wybita z tematu ...

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 23 maja 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Paola tak bardzo mi przykro.... :( dużo siły dla całej trójki życzę <3 i zdrówka dla Kini...

    Segment :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 24 maja 2017, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka. Wszystko będzie dobrze.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny :* dzisiaj wrócilyśmy ze szpitala, Kinia czysta więc kamień z serca, ale jeszcze jedno badanie nas czeka więc 20 czerwca znowu do szpitala, mam nadzieję że będzie ok i zostaną nam tylko kontrole.

    Kasza i jak się mieszka ? :) wszystko już macie gotowe czy coś jeszcze zostało ?

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Molly Przyjaciółka
    Postów: 153 28

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!!

    Paola zdrówka dla Kini! Serce pęka dzieci cierpią. Na szczęście wszystko dobrze się skończylo. Możesz Paola odetchnąć, bo pewnie ciężki okres jest za Tobą!
    Ogólnie teraz gdy sama jestem matką nie potrafię patrzeć na cierpienie dzieciaczków - zaraz płacz! Życie jest nie sprawiedliwe. Oby żadne z naszych dzieci nie musiało się nigdy zmagać z poważna chorobą!

    atdcpx9i1fej5hn5.png
  • Molly Przyjaciółka
    Postów: 153 28

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Leonek też raczkuje jak szalony i wstaje przy wszystkim co ma pod ręką;-) u nas najpierw było raczkowanie, później samodzielnie siadanie.

    Nie usiedzi na dupce ani sekundy - dobrze że nie mam bliźniąt bo nie wiem jak bym je okiełznala :-D

    Je ładnie ale już jest coraz bardziej cwany i wie że banan lepszy od kanapki z szynką:-P

    Generalnie chce rządzić po całości! Jak coś nie po jego myśli to nerwy i wrzaski że głowa mala.

    Najbardziej doskwiera mi jego nocne wyzwanie na mleko - budzi się na 2 butle:( marzy mi się przespać całą noc ale i tak kocham go najbardziej na świecie <3

    atdcpx9i1fej5hn5.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola o jak się cieszę, że wszystko dobrze Uff powiem Ci, że aż bałam się tutaj zaglądać żeby czegoś złego nie przeczytać.

    Molly twój Leoś to ma temperament jak moja Kornelcia. Jest tak żywa ani chwili nie posiedzi. Chodzi przy meblach i raczkuje.
    Jedzenie u nas słabo, coś tam je 3xmleko i 2 stałe posiłki. Ale to mikro porcje i mleka więcej niż 120 ml nie wypije. Dziś byliśmy na bilansie waży 9600g i 79 cm więc lekarka mówiła ze jest wysoka i szczupła ale wszystko w normie. Mamy 9 zębów i rosną kolejne 3 czwórki naraz. Szok. Jak u Was ząbki?

    Kasza dawaj znać co u Was??Zapracowana wnowym domku :)))

    U nas przygotowania do roczku :) Wszystko mamy pierwsze...jestem podekscytowana codziennie, że to już zaraz roczek.

    Dziewczyny, szkoda że bliżej nie mieszkamy byśmy mogły zrobić spotkanie z dzieciakami.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molly Twój Leos ma niezły apetyt, w końcu facet :) ale pocieszę Cię bo ja też jeszcze żadnej nocy w całości nie przespalsm bo co prawda mleko rzadko juz pija nocą ale za to nie lubi spać w łóżeczku i ledwo wieczorem ją uspię odkładam do łóżeczka zdąrze mieszkanie ogarnąć to juz sie budzi i musiny z nia leżeć na zmianę na naszym łóżku.
    Z jednej strony jest to słodkie, z drugiej męczące szczególnie jak ktos przyjedźie. Ale nie potrafiłam jej zostawic zapłakanej w łóżeczku i niech uspie metoda wyplakania się ...Miłego dnia mamusie :)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Jeju naprawdę rzadko tu ostatnio zaglądam...

    Paola, cieszę się że malutka zdrowa i mam nadzieję że tak będzie caly czas!

    Widzę że Wasze dzieciaki też czorty :D Julka też wszędzie by wlazła a siedzi to tylko chwilę żeby obejrzeć (i spróbować) co aktualnie znalazła :D
    Zeby są dwa :) dolne jedynki, szok jak u Kornelki posypały się ze jest ich juz 9!

    W domu ciągle zamieszanie... mieszka się super ale niestety bardzo wieeeeeelu rzeczy nie ma ... z mebli to mamy przewijak, łóżeczko Julki, łóżko w sypialni i kanapę w salonie :D a szkoda opowiadac, alw wszystko w swoim czsie :)

    Miłego dlugiego weekendu dziewczyny!

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah no i zaczęłam odstawiac od cycka. Nietety ostatnio byla chora i w ogole nie akceptowala butelki, a teraz wybiorczo i nie wiem jak to bedzie. Tez marzy mi się przespana noc, chociaz raz (!) Zdarzylo się że spala od 20.30 do 5 :D <3 myslalam ze to przelom ale niestety to tylko jednorazowa sytuacja :D

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Kasza to trudny temat odstawianie, ale dacie radę. Chętnie bym przez to przeszła bo ciągle w duchu ubolewam, że za mało ją karmiłam. Drugie dziecko nie dostanie grams mm i będę karmić chyba ze 2 lata hehe Aktualizuję ząbki Kornelci- jest ich dziś już 12!!!:) Za tydzień u nas roczek. Młoda gania przy meblach jak szalona, ale sama jeszcze nie chodzi. Z tym o dziwo w ogóle nie mam spiny bo widzę, jak dobrze się rozwija. Najgorzej było z tym samodzielnym siadaniem :))) Kornelia tyle już rozumie...wydaje mi sie, że wszystko co mówię.
    To zdrówka dziewczyny!! i wpadajcie tu czasem

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym odstawianiem u nas to masakra. Już całkiem ładnie je butelkę, niestety do zaśnięcia potrzebuje piersi :( ...

    Rety idą zęby jak szalone!!!! :D

    Życzę udanej imprezy urodzinowej i daj znac jak impreza urodzinowa się uda :)

    Niuniusia lubi tę wiadomość

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuniusia, opowiadaj jak po urodzinkach! Impreza się udała? Kornelka zadowolona? :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas imprezki będą dwie :) jedna 5.08 dla rodziny a druga 19.08 dla znajomych :)

    Ząbki wciąż tylko dwa :) samodzielnie nie chodzi, tylko przy meblach/ścianie. Próbuje sama, ale po małym kroczku od razu leci na dupkę :)

    Co u Was laski?

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 24 lipca 2017, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza imprezka super się udała. Mieliśmy razem dla rodziny, znajomych...około 20 osób. Pogoda dopisała super bo akurat mieliśmy imprezkę w plenerze.
    Kornelcia można powiedzieć że prawie chodzi ale jeszcze ciutkę jej brakuje. Chodzi przy wszystkich i ze wszystkim czasem się puści zrobi parę kroków ale jeszcze upada. Ale nie spinam się, bo wiem że im później tym lepiej narazie niech raczkuje jeśli lubi.
    Kasza a jak u Was plany? Myślicie o drugiej dzidzi??
    Bo my poczęliśmy w tym kierunku pierwszy krok, ale 5 września rozpoczynam wychowawczy więc pewnie się nie wyrobimy. Bo jeśli się nie uda to gdzieś na wiosnę ruszymy z produkcją :)
    Poza tym ok. Codziennie nowe rzeczy same wiecie jak to jest cudownie.
    Kasza jak tam udało się odstawić Julkę od piersi??

    kasza lubi tę wiadomość

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 24 lipca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super :)
    Cieszę się że wszystko tak super się udało!
    Spoko, Jula tez chodzi przy meblach ale sama jak się odważy to dosłownie po jednym kroczku leci na tyłek. Myślę, ze mają jeszcze czas.

    A wiesz co... planowaliśmy że po wypoczynkowym pójdę na wychowawczy. Chcemy drugie bobo :) no i pomyslelismy że skoro Julka zajęła nam z 10 msc to warto już zacząć... i wyobraz sobie ze w czwartek wysikałam dwie kreski :D
    Jula piers raz w nocy albo wcale jak sie nie budzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2017, 22:13

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 24 lipca 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę !!!! to ogromne gratulacje. Super. Chyba najlepsza decyzja :))) U nas nie wiem co to będzie jeszcze za wcześnie, ale z Kornelią też zajęło nam 9 mscy więc to loteria. Tez podjęliśmy decyzję o drugim bobo więc byłoby fajnie :)
    Kasza to nasze forum odżywa z powrotem z rodzeństwem dziewczynek:) teraz ty kochana idziesz na pierwszy ogień :))) buziaki, dawaj znać co u Was co jakiś czas.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 25 lipca 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po cichu dziękuję :)
    No dość wcześnie jest ale naprawdę nie spodziewaliśmy się że uda się przy pierwszym podejściu :)
    Będę się odzywać!
    A Wam życzę powodzenia <3

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ