X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przyszłe mamy rocznik 89'
Odpowiedz

Przyszłe mamy rocznik 89'

Oceń ten wątek:
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomimo wszystkich przygód przez te 9 miesięcy ciąża to piękny i wyjątkowy stan :)

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, ale z nas matki wariatki:D najlepiej jednak wspominam jak mi ja pierwszy raz podali i sie z miejsca zakochalam. Moglabym to powtarzac bez konca, tylko bez tych szyc i innych przygod:D

    1usavcqgvf430wyj.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah samo podanie było najlepsze :D :)

    Dziewczyny, jak tam Wasze @? Bo ja właśnie dziś dostałam... może mój organizm ze mną współpracuje, skoro tęskni mi się do ciąży to już daje mi szanse na kolejną :D :D :D :D

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kasza moze cos w tym jest. U mnie nadal cisza. Ciekawe kiedy mnie zaskoczy @ licze na to ze tam w srodku wszystko sie poszerzylo i nie beda juz tak bolesne. Bo zwykle umieralam z bólu...

    Tez jak przypomne to uczucie zakochania sie to az mam motyle w brzuchu. Ciekawe kiedy ktora pierwsza z nas zaskoczy druga ciąża :-) moze zaplanujmy razem znow i watek ciazowy odrodzimy na nowo :) ja przed 30 chce druga dzidzie tylko niech ta troche sie odchowa. :-)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza znalazlam taką strone http://meteo-smog.pl/warszawa.php
    To chyba wiarygodne źródło zanieczyszczenia powietrza i czy wychodzic na spacer czy nie. Wczoraj np. Byla umiarkowana i info o pozostaniu w domu przez dzieci i osoby starsze

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez przed 30 ale nie już :D
    Podobno po porodzie miesiączki są dużo łagodniejsze :) u mnie krwawienie trwało jeden dzień... dziś cisza...

    Ooo dziękuję za linka :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 30 listopada 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam jakies takie oszukane krwawienie, raczej plamienie wiec nie zaliczam do okresu:p

    1usavcqgvf430wyj.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi gin kazał brać anty ze względu na cc , ale po 10 miesiącach od cc możemy robić co chcemy :P ... a że drugą ciąże planujemy na przyszły rok to fajnie by było jakby jednak ten okres się pojawił ;)

    ja byłam tak zmęczona po porodzie że nic nie pamiętałam, nawet jak mi małą dali do cyca ... potem sobie przypomniałam oglądając zdjęcia ;) za to tuż po wyjęciu z brzuchola córci bardzo się wzruszyłam :) i to pamiętam ! :D

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, zaraz spadniemy na sam dół strony :)
    Jak tam Wasze maluchy? Julka polubiła przewrotki z pleców na brzuch i mam problem z przewijaniem i ubieraniem po kąpieli :D

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza u nas to samo. Ciezko ja ubrać bo tak sie wierci ze z golym tylkiem na brzuch daje. A co tam ze matka nie moze pampersa zmienic :-) no cudowne sa te dzieciaczki nasze. My jutro wyjeżdżamy do rodzicow i wracamy po 6 stycznia. Tatulek bedzie nam troche remontow robił w mieszknaiu no i na weekendy i przerwe swiateczna obowiazkowo wraca. Nie lubie takich rozlak. Ale siedzimy cale dnie same to az mi sie z drugiej strony chce do todziny pokazac moja slicznotke wszystkim.
    Kasza kiedy u was przeprowadzka? Co u reszty??
    Ps. Dodam tylko ze jestem baardzi dumna bo 5 miesiąc juz ponad jak dalej karmimy sie piersia. A wiecie jakie byly moje przygody. Od tygodnia rozszerzamy diete. Mala kocha dynie a marchewke srednio :-)

    Aaa i kąpiele to jest dopiero tsunami. Mala tak sie trzepie az piszczy w wodzie a my cali mokrzy i podloga hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2016, 10:11

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero od stycznia wchodzi ekipa żeby wykończyć :)

    Ooo a to wcześnie rozszerzacie dietę :) ale oczywiście gratuluję że jeszcze karmisz piersią :) ja też bardzo się z tego cieszę, zero dokarmiania :)

    Oj ja tez lubię pochwalić się naszą kruszyną! Właśnie wczoraj byla impreza, 80 dziadka i bylo sympatycznie chociaż wszyscy ją wytargali :(

    U nas kąpiele też są dość mokre hehe :D trzepie nogami i rękami :D woda poza wanienką :D

    Niuniusia lubi tę wiadomość

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza super ze nie dokarmiacie. My niestety tak i to czasem mi siedzi z tylu głowy ze wolalabym bez ale tlumacze sobie ze chyba lepiej z dokarmianiem niz wcale.

    U nas ostatnio na imprezie rodzinnej tak malutka wytargaly ciociunie ze hej. Malo jej do góry nie podrzucaly a ja mowilam im ze my jeszcze jej tak nie nosimy bo.za wcześnie ale to jakby grochem o sciane. Dzis moja tesciowa ja nosila i podnosila trzymając tylko pod paszki...kurde my tak nie robimy wiem ze to za wcześnie. Do tego sadzala ja na sztywno u siebie na kolanach. Nie moglam przepatrzec zabralam mala do siebie i skomentowałam ze lekarz nam nie kazal jej tak brac ani podnosic bo jest jeszcze za malutka i jaka odpowiedź dostalam???ze ona swoich tak brala i jakos zyja...ehhh bez komentarza. Wkurzona caly wieczor jestem to moje dziecko i chyba kazdy powinien ja nosic jak ja sobie życzę...

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuniusia, najważniejsze że karmisz piersią :) czasem jak dokarmisz mm to nic złego się nie stanie!

    StrasznieCi współczuję teściowej :( moja też czasem odwala, np. Jak malą chcę od niej wziąć bo chcę nakarmic to teściowa odpowiada "ale ona nie jest głodna" :/ myślę że lepiej wiem kiedy moje dziecko jest głodne :) no ale sadzanie malucha który jeszcze nie siada jest przegięciem :( najgorsze jest to że mimo że zwracasz jej na to uwagę to ma to w dupie :/ masakra... aż się nie chce odwiedzać rodziny :(

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ile razy karmicie w ciągu dnia? I czy piersią czy mm?
    Ja każde karmienie zaznaczam w aplikacji i jest to ok 10-12 razy na dobę (z czego 1-2 razy w nocy). Jedziemy tylko na piersi. Zastanawiam się kto pisał w poradnikach że na początku jest to 8 razy a później 6 :D u mnie na początku było po 25. Jadła po pół godziny a za 20 min wołała znów...

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza moja ma ponad 5 miesiecy i w dzien z 6 karmien i 3, w nocy. Teraz troche inaczej bo zupki zaczela jeść od tygodnia.

    Te 8 razy ma dobe to malutko mysle ze chodzilo im minimum ze 8.najmniej.

    No tesciowe to temat rzeka...i.zgadza sie szybko jej nie odwiedze

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to chyba szybko zaczęłaś rozszerzanie diety? :) jak brzusio małej to znosi?

    Mnie pochlonęły przygotowania do świąt i wymyślunki do naszego M :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza od 2 tygodni rozszerzamy to mala ma 5,5 msca no dobrze nam idzie nie wypycha jedzenia już językiem jest bardzo zainteresowana do tego ciągnie sie do siadania mega ostatnio i zaczela podnosic bardzo dobrze główkę przy ciagnieciu za raczki do siadu. Wiec uznalismy ze najwyzsza pora. Wiem o nowych wytycznych ale 2 tygodnie to juz bez przesady roznicy nie zrobia. Z reszta ciagle zmieniaja te wytyczne...co z mamami dzieci ktore kilka lat temu zaufaly spacjalistom i rozszerzaly diete po 4 mscu...to chybaw duzej mierze indywidualna kwestia dla każdego dziecka.
    Co do świat, oj przygotowania pelna parą i pierwsze z naszymi skarbkami :)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trochę nie mogę się doczekać rozszerzania, jestem bardzo ciekawa jak mała zareaguje :)

    Oj tak, pierwsze święta :) będzie magicznie! :) <3

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt Mamuśki! :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kasza, wesołych świąt życzę także Tobie, Julci i Twojej rodzince i wszystkim naszym pozostałym, zapracowanym mamuskom :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 12:36

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ