X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr pomyłka w ocenie płci :) 12 tydzień a połowkowe :)
Odpowiedz

pomyłka w ocenie płci :) 12 tydzień a połowkowe :)

Oceń ten wątek:
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 6 września 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avre, wcale bym się nie obraziła, gdyby i u mnie był chłop;) Liczę, że do 20 tc już będzie wiadomo;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • AggaS Znajoma
    Postów: 18 8

    Wysłany: 19 września 2017, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez pomylka, w 12tc dziewczynka, w 20 na 100% chlopak ;)

    34bwyx8dm6jhpuof.png
    er3mt5odd297vkcl.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 23 września 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,mam pytanie. Czy to jest możliwe,aby w 16tc nie było już wyrostka płciowego? Czyli takie puste miejsce między nóżkami. To jakby oznaczało dziewczynkę,ale czy na tym etapie może nie być wyrostka?

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Fortitudo Autorytet
    Postów: 267 169

    Wysłany: 26 września 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek wrote:
    Witajcie.
    Na prenatalnym w 12 tc, lekarz powiedział, że będzie u mnie prawdopodobnie córka, bo a'la siusiak skierowany jest w linii prostej, natomiast u chlopca do góry.
    Słyszałyście o tym?

    Tak, w tym tygodniu wyrostki wyglądają tak samo, tylko, że żeński jest poziomo a męski skierowany w górę.

    5djyflw14clkgpvi.png

    tb73qps6y7ksn8nj.png
  • marmi Autorytet
    Postów: 558 399

    Wysłany: 8 października 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaliczyłam podobną historię.

    W 12tc pani doktor "nie dała sobie ręki uciąć", ale obstawiała dziewczynkę. Na połówkowych okazało się, że będzie chłopak. Lekarz powiedział nam podczas badania, że w 12tc to bardziej wróżenie niż ocena.

    Z Ramziego i wyrostka płciowego też wychodziła u nas dziewczynka - tak obstawiały dziewczyny na grupie na FB. No cóż, nie sprawdziło się ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2017, 22:23

    oar8vfxm9pilbm4k.png
  • Carisma Koleżanka
    Postów: 87 13

    Wysłany: 9 października 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na badaniach prenatalnych w 13 tygodniu (12+2) lekarz na 90% określił płeć - chłopak. W 16 tygodniu (15+4) moja ginekolog potwierdziła na 100%, że synek :)

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 11 października 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszą mnie wpisy, że czasami chlopcy zmieniaja sie na dziewczynki. Wiem, że wszystko zalezy od sprzetu lekarza. U mnie raczej chlopiec, a marzymy o dziewczynce. Ale przeczytalam caly watek i mam jeszcze nadzieje :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Carisma Koleżanka
    Postów: 87 13

    Wysłany: 12 października 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba nie tyle wynika ze sprzętu lekarza co z faktu, że czasem pojawia się przerośnięta łechtaczka, która może wskazywać na chłopca przez jakiś czas, bo wygląda tak samo jak męski dzyndzelek :p ;) Tak mi mówił lekarz na prenatalnych w 13 tygodniu.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 12 października 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carisma wrote:
    To chyba nie tyle wynika ze sprzętu lekarza co z faktu, że czasem pojawia się przerośnięta łechtaczka, która może wskazywać na chłopca przez jakiś czas, bo wygląda tak samo jak męski dzyndzelek :p ;) Tak mi mówił lekarz na prenatalnych w 13 tygodniu.

    To mi daje nadzieje! ;p

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 12 października 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmi, ja mam podobnie. W 13 tygodniu na prenatalnych lekarz powiedział, że na 80% dziewczynka. Koleżance się sprawdziło, bratowej też. Marzyliśmy o chłopcu, ale potem już nastawiliśmy się, że będzie córeczka. Dziś na zwykłym USG lekarz stwierdził, że w takim razie dziewczynce coś wyrosło :) Ale byłam zaskoczona. Nie wiem czemu w rodzinie wszyscy obstawiali dziewczynkę, a mama zaczęła nawet kupować różowe ubranka, choć prosiłam, żeby się wstrzymała. Za tydzień połówkowe. Ciekawe, czy wersja z chłopcem się potwierdzi, czy jednak była to tylko pępowina....to jednak zwykłe USG, a nie dokładne 3D. Mąż oczywiście liczy na to, że zostanie chłopiec. Ja czekam z niecierpliwością na którekolwiek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2017, 19:53

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • Karolinuszka Debiutantka
    Postów: 13 5

    Wysłany: 13 października 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w środę na USG mój lekarz powiedział, że być może chłopiec. Ale od razu zastrzegł, że na razie bardziej zgaduje. Ale przy kolejnej wizycie i USG połówkowym już będzie wiadomo.

    Nasze maleństwo xnw4dqk3b8bv93k7.png
  • Mayolin Ekspertka
    Postów: 171 145

    Wysłany: 13 października 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 13 tyg. lekarz na prenatalnych stwierdził, że na 70% dziewczynka. W 21 tyg. ten sam lekarz na połówkowych potwierdził swoją tezę, ale już na 100%. Jest możliwe określenie płci bardzo wcześnie, ale potrzebne jest bardzo dobre USG.

    f2w3flw16652lysf.png
  • malinofsky Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 18 października 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie mamy, nie wiem czy doszło do pomyłki bo połówkowe mam za tydzień ale w prenatalnym w 12 tyg coś dyndało :) ale bez przesądzania, w. 16 tygodniu lekarz najpierw powiedział że chłopak a potem że nie wie, że równie dobrze może być dziewuszka bo maluszek skrzyżował nogi... teraz czekam na połówkowe. Trochę się już nastawiłam na chłopca i czuję się zawieszona, z chęcią oddałabym się mocy zakupów. Myślałam żeby pójść do innego lekarza ale obiecałam tż że pójdziemy razem i tazem poznamy już mam nadzieję płeć...

    Vetmom
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 18 października 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinofsky wrote:
    Witam wszystkie mamy, nie wiem czy doszło do pomyłki bo połówkowe mam za tydzień ale w prenatalnym w 12 tyg coś dyndało :) ale bez przesądzania, w. 16 tygodniu lekarz najpierw powiedział że chłopak a potem że nie wie, że równie dobrze może być dziewuszka bo maluszek skrzyżował nogi... teraz czekam na połówkowe. Trochę się już nastawiłam na chłopca i czuję się zawieszona, z chęcią oddałabym się mocy zakupów. Myślałam żeby pójść do innego lekarza ale obiecałam tż że pójdziemy razem i tazem poznamy już mam nadzieję płeć...
    Daj znac po polowkowych, jestem ciekawa czy teoretyczny fifrok moze sie jeszcze zmienic na niefifroka :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 19 października 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od wczoraj ewidentnie chłopak. W moim mężu tliła się jeszcze nadzieją że NIFTY się pomyliło, ale jednak wyszło na moje :)

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 19 października 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też jednak chłopak, na 100%. Widziałam dowody :) Mąż przeszczęśliwy. Ja też się bardzo cieszę, bo z maluchem o.k. Mówiłam mamie, żeby nie kupowała jeszcze różowych ubranek, to nie. Uparła się, że będzie córka i koniec. Teraz będzie musiała coś z nimi zrobić :) Ale była w szoku, jak połowa rodziny.

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • malinofsky Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 26 października 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 20tydz + 6 dni i doktor twierdzi, że fifrok jest i że jest chłopak i rzeczywiście na kilka sekund się fifrok ukazał, tak więc fifrok pozostał fifrokiem choc moje dziecko to wstydzioszek ;) 12 tyd - chlopak, 16 tydz - ? 20 tydz - chlopak.

    Vetmom
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak będzie u mnie, we wtorek miałam prenatalne-na 95procent dziewczynka a dziś miałem kontrolna wizytę u ginekologa i "raczej chłopak". Cóż trzeba uzbroić się w cierpliwość

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 28 października 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh..W obecnej ciąży nie było już pomyłki,co w poprzedniej.
    W 12,5 tc prawdopodobnie dziewczynka, 19tc- dziewczynka i połówkowe- dziewczynka;)
    Więc mąż będzie rodzynkiem;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • pipimała Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo jest ktoś tutaj ? :- )

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ