X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr pomyłka w ocenie płci :) 12 tydzień a połowkowe :)
Odpowiedz

pomyłka w ocenie płci :) 12 tydzień a połowkowe :)

Oceń ten wątek:
  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krucha wrote:
    Też mi się wydaje, że chłopczyk:)

    Mikan dawaj znaka co i jak u Ciebie! Pewnie właśnie dowiedziałaś się, że jest cipuszka i oszalałaś ze szczęscia, albo już nawet wpadłaś w wir zakupów dla młodej! :D


    Dziewczyny, niespodzianka. Marzenia o córce zostały zmiazdzone i teraz musze walczyć ze swoim egoizmem i go poskromić. Nie ukrywam, że trochę się zawiodlam i jest mi przykro. Nic na to nie poradzę.
    Będziemy mieć drugiego Syna. Chłopczyk jest zdrowy i wszystko jest w porządku.
    Zakupów mi się chwilowo odechciało. Mam nadzieje, ze to tylko chwilowy szok i niedługo mi przejdzie.

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • Krucha Autorytet
    Postów: 313 413

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhhh, Mikan... przykro mi, i rozumiem, że jesteś zawiedziona... :(
    Wiadomo, że najważniejsze, że maluch jest zdrowy, ale nasze pragnienia i marzenia są jak najbardziej normalne.

    Może jeszcze kiedyś się zdecydujecie na trzecie dzieciątko Mikan?

  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krucha, dziękuję <3
    Kocham to Maleństwo, bez względu na płeć, ale nie mogę oszukać oczekiwań i marzeń.
    Narazie nie myślę o trzecim, skupiam się na bieżącej ciąży i niedalekiej przyszłości :)


    3jgx3e3k5csktsth.png
  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ac9b2e6cd99e683fmed.jpg

    A oto ten element wypustny, który wywołał dziś wiele emocji :)

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • Asiek005 Znajoma
    Postów: 19 3

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie, druga dziewczynka, niby się pogodziłam i się cieszę że wszystko w porządku a jednak mam jeszcze cichą nadzieję że coś wyrośnie ;-)

    agniesia0491 lubi tę wiadomość

    026c7e11e53a84550ef0754be93581fb.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikan, będzie dobrze! Spójrz praktycznie- szmaty już masz, wiesz jak się z siusiakami postępuje, nie będzie żadnych ciąż, pierwszych miesiączek i wrzasku o wymalowaną tapetę w wieku 13 lat;)
    A ja w poniedziałek idę sprawdzić, czy Nina ma już siusiaka....Jakoś to czuje w kościach od samego początku...Ta dziewczyna to jest niemożliwosć. Nie uwierzę do dnia porodu...Chociaż teraz, jak się stopniowo przyzwyczajamy do tego zaskakującego czynu spłodzenia córki, zapewne Nina wyciągnie siusiaka z rękawa i pomacha nim na usg...

    igusia, Zoja lubią tę wiadomość

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek005 wrote:
    Mam podobnie, druga dziewczynka, niby się pogodziłam i się cieszę że wszystko w porządku a jednak mam jeszcze cichą nadzieję że coś wyrośnie ;-)

    Chyba w praktyce, jest większa szansa, że z buły wyrośnie sakiewka, wiec jeszcze możesz się spodziewać niespodzianki :)
    Ja juz z resztek nadziei obdarta. Książkowy siusiak, białe na czarnym. Nie ma zlituj! Dobrze, że mam jeszcze połowę ciąży, by się do tego nastawić i przygotować. Bardzo mozolnie mi to idzie, ale wierzę w siebie :)

    Asiek005 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFilipka wrote:
    Mikan, będzie dobrze! Spójrz praktycznie- szmaty już masz, wiesz jak się z siusiakami postępuje, nie będzie żadnych ciąż, pierwszych miesiączek i wrzasku o wymalowaną tapetę w wieku 13 lat;)
    A ja w poniedziałek idę sprawdzić, czy Nina ma już siusiaka....Jakoś to czuje w kościach od samego początku...Ta dziewczyna to jest niemożliwosć. Nie uwierzę do dnia porodu...Chociaż teraz, jak się stopniowo przyzwyczajamy do tego zaskakującego czynu spłodzenia córki, zapewne Nina wyciągnie siusiaka z rękawa i pomacha nim na usg...


    Dzięki MamaFilipka, dobrze napisane :) Niestety ubranek nie mam, bo wszystko oddałam z dobrego serca trzy lata temu. Na rodzinę i znajomych tez liczyć w tej kwestii nie mogę, wiec prawie całą wyprawka do kupienia, łącznie z wózkiem i nosidełkiem. Jedyne co, to góry zabawek, dla chłopca w różnym wieku, mi zostały :) Bez względu na płeć, wydała bym tyle samo na wyprawkę. Dziewczynki, może trudniejsze w wychowaniu, ale kiedy dorastają i zakładają rodziny, są bliżej swoich rodziców. Mam mnóstwo takich przypadków w rodzinie i rodzinie Męża.
    Ah.....temat rzeka.

    A Ty chcesz drugiego Syna, czy poprostu nie wierzysz, że to Córka, bo od początku miałaś tak silne przeczucie?

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od początku czułam, że będzie drugi syn...wmówiłam to sobie.nie dociera do mnie, że to jest dziewczynka. Nawet nie próbowałam sobie wkręcać, że mogę mieć dziewuszkę. Dla zdrowia psychicznego;) Teraz się cieszę, a podświadomie myślę" no dobra...poczekaj...jeszcze się okaże, że jednak drugi syn". Miło by było mieć parę, chociaż mój syn jest kochany, bardzo ze mną związany i wierzę, że to czy synowie są blisko matek zależy w sporej mierze od sposobu wychowania.
    Na swoim przykładzie powiem, że ja z matką, to piekło na ziemi,w dużym skrocie ujmując.
    Natomiast znam mnóstwo mężczyzn, którzy w zdrowy sposób są związani z matkami i one fajnie się wpisują w ich życie rodzinne.

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem :) Co by u Ciebie się nie okazało, będzie miła niespodzianką :)

    U mnie mój brat, zawsze miał fajne stosunki z mamą, niestety zmieniło się to pod wpływem jego żony. Teraz tylko jej rodzina i rodzice się liczą. Nie chce się z nią kłócić, wiec się na to zgadza. U męża jest trzech braci. Wychowywani praktycznie tylko przez mamę, bo ojciec pochłonięty był tylko sobą i swoimi sprawami, uważał, że dom i dzieci należą do obowiązków kobiety. Babka uczyła synów nawet jeździć na rowerze, łyżwach. .. Teraz wygląda to tak, że nikt z chłopaków do rodzinnego domu się specjalnie nie garnie.
    Nie wiem, wypaczony mam obraz relacji matki z synem. Wynika to właśnie z obserwacji dwóch rodzin. Pożyjemy, zobaczymy :)

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z kolei jest babiniec, wiec w glebi siebie pragnelam Pana Orzeszka.
    Moja Mama ma corke-syna-corke, siostra: corke-syna, siostrzenica: corke. Z kolei dwie siostry od mamy maja corki, a one z kolei jako jedyne urodzily obie - chlopcow.

    Wychowanie dziewczynki jest zupelnie inne niz chlopca, tak przynajmniej twierdza wszystkie mi znajome kolezanki, ktore posiadaja parke w domu. Dziewczynki sa urocze, przymilne, lubia sie stroic, ale sa tez krzykliwe i przepelnione emocjami. Wiecie, ze wiekszosc huraganow nosi imie zenskie? Chyba nie bez powodu ;)

    U mnie, na badaniu polowkowym wyszla druga dziewczynka. Ucieszyl mnie fakt, ze dziecko jest zdrowe, i ze ogolnie cale badanie bylo jak deja vu z pierwszym dzieckiem - ten sam ksztalt glowki, uklad ust, noska, male cialko i strasznie dlugie nogi ;) Ale dotarlam do domu, polozylam zdjecia na stole, zlapalam sie za glowe i nie moglam w to uwierzyc! ;) Nie zrobilam NIC w ten dzien, bylam tak rozkojarzona. Zadzwonilismy do Tesciow z informacja, a tam niby radosc z taka nuta rozczarowania, hmm.. Mnie na szczescie pomoglo przespanie sie z tematem, i na kolejny dzien poszlam na strych, wyciagnelam kartony ciuchow, mysle sobie: matka, DO DZIELA! ;)

    Pianistka, Młoda lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jest tu jeszcze ktoś? Chciałabym dołączyć

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikanKulta wrote:
    Hej Kobietki, widzę, że chwilowa cisza, wiec wrzucam zdjęcie znajomej z usg w 12 tygodniu. Baniulka chyba niezbyt widoczna, ale chyba jest ten wyrostek! Jak myślicie? Chlopaczek, czy dziewoja? :)

    4b9884c34821ee30med.jpg


    Nub leży płasko, więc wskazuje na dziewczynkę. ☺

    MikanKulta lubi tę wiadomość

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jak wrzucić tu fotkę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2016, 13:39

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia wrote:
    Hej. Jak wrzucić tu fotkę?
    Kalia, wejdź np na fotosik.pl i tam będą instrukcje. Na końcu trzeba skopiować link zdjęcia, które chcesz wrzucić na grupę dyskusyjną. Powodzenia :)

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • mrówa Koleżanka
    Postów: 76 10

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja po usg genetycznm wiem tyle co przed ... w pierwszej chwili pani twierdzila ze chyba bedzie drugi chlopczyk...ale po doglebniejszym badaniu powiedziala ze chyba mni eoszukala bo widzi ceche raczej wspolna dla dziewczynek.. ech wiec musimy czekac dalej :)

    pierwsza ciąża w 2009 roku ... urodził się Franuś :*
    teraz czekamy na córeczkę :) :*
    31159dffca.png
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moje zdjęcie z prenatalnych, 11 tydzień. Co myślicie? Dodam, że jestem w ciąży bliźniaczej. To jeden z dzidziusiow, którego lekarz nie określił. Jeden bąbel to chłopiec i mam fotkę antenki stojącej między nogami i woreczka :-)

    0dfc4b2ec5c02dd3med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2016, 13:56

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia, gratuluję ciąży bliźniaczej <3
    Ten Człowieczek wygląda mi na chłopczyka. Sonograf trochę kiepskiej jakości, ale wyrostek i główka każą mi obstawiać synka :)
    Chociaż na zdjęciach u mojego synka większość obstawiala dziewczynkę, a tu niespodzianka! :)

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś się jeszcze odezwie?

    candela lubi tę wiadomość

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • mrówa Koleżanka
    Postów: 76 10

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla zabawy zrobiłam sobie test z sody oczyszczonej i moczu :) dwa razy wyszla dziewczynka ;) strasznie jestem ciekawa kto sie u mnie chowa :)

    pierwsza ciąża w 2009 roku ... urodził się Franuś :*
    teraz czekamy na córeczkę :) :*
    31159dffca.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ