X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Pomocy kłucie po lewej stronie
Odpowiedz

Pomocy kłucie po lewej stronie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NowaMama2112 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 9 lipca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , jestem w 14 tygodniu ciąży , i od kilku dni doświadczam bardzo nieprzyjemnego kłucia po lewej stronie nawet moze troche nizej jak spojenie łonowe , byłam u mojego lekarza zbadał mnie na fotelu i kazał brać nospe , wczoraj wzięłam ale nie zbyt pomogło.. może któraś z was tak miała ?? bardzo się martwię tym , i dodam ze to jest co jakiś czas takie kłucie w jednym miejscu..

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 10 lipca 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, na wszelkie bóle brzucha pomaga magnez, nospa niby też rozluźnia,
    może akurat macica uciska coś innego w tym miejscu? wtedy to nie wiem czy pomoże

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 17 lipca 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaMama2112 wrote:
    Hej dziewczyny , jestem w 14 tygodniu ciąży , i od kilku dni doświadczam bardzo nieprzyjemnego kłucia po lewej stronie nawet moze troche nizej jak spojenie łonowe , byłam u mojego lekarza zbadał mnie na fotelu i kazał brać nospe , wczoraj wzięłam ale nie zbyt pomogło.. może któraś z was tak miała ?? bardzo się martwię tym , i dodam ze to jest co jakiś czas takie kłucie w jednym miejscu..
    ten ból to na pewno więzadła ja miałam tak ze 3 tyg leżałam plackiem praktycznie bo nie mogłam funkcjonować mi pomogło leżenie i większa dawka magnezu wtedy miałam jeszcze duphaston

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niżej niz spojenie lonowe?? To gdzie Cie to boli? W pachwinie? Ja mam bóle wzrostowe (więzadła tak jak dziewczyny piszą) zaczęły sie tez okolo 14, 15 tygodnia, ale na wysokosci mniej wiecej jajnika, jak zaczelo sie od prawej strony to wystraszylam sie ze to wyrostek, ale gin dała nospe kazała mierzyć temp czy nie rośnie a po dwóch dniach przeszło na lewą stronę, kłucie , ciagniecie, rozpieranie. Może to Cie troche uspokoi.

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Talla Ekspertka
    Postów: 168 76

    Wysłany: 24 lipca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kłucie miałam na początku ciąży, zwiększyłam wtedy picie wody z dużą ilością magnezu - Magnesia (170 mg/l), zrezygnowałam częściowo z mięsa i zwiększyłam poziom warzyw i owoców. Polecam Ci też herbatę Roiboos - ale nie smakową. Ma cenne składniki i nie będzie Ci wypłukiwać witamin.
    Co do Nospy to nie na każdego podziała, a jeśli już to zadziała na chwilę i zlikwiduje objawy.
    NowaMama2112 daj znać czy coś się zmieniło.

    2nn390bv8q4j7jxl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ