X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Piersi - zmiany
Odpowiedz

Piersi - zmiany

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Jomi Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Nie odnalazłam na forum wątku o piersiach, więc zakładam.
    Aktualnie jestem w II trymestrze (17 tydzień). Wszędzie piszą, że piersi powiększają się o kilka rozmiarów i dzieją się z nimi "cuda". U siebie nic takiego nie zaobserwowałam. Oczywiście na początku trochę się powiększyły, były drażliwe i czasem odrobinę swędziały. Nic poza tym. Teraz prawie wszystko ustąpiło. Wcale się dużo nie są dużo większe i już nie bolą. Momentami martwię się, czy to normalne:-(
    Jak to u Was wygląda? Pozdrawiam.

    2nn3d5qpg9jvftsp.png
  • aasti Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie piersi bolały do 9tc. A od tego czasu cisza :) Fakt, może troszkę urosły, ale nic się szczególnego z nimi nie dzieje. Ciało każdej z nas reaguje inaczej na to, co się wewnątrz dzieje. Nie powinnaś się martwić :)
    Gdy w tym wspomnianym 9tc byłam na wizycie u ginekologa i powiedziałam, że się martwię, bo piersi przestały boleć, to tylko się roześmiał i powiedział, że mam szczęście :)

    Jomi lubi tę wiadomość

  • Jomi Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Trochę mnie uspokoiłaś :-) Myślałam, że ze mną jest coś nie tak albo nie daj Boże z dzieckiem. Dobrze, że mój przypadek nie jest odosobniony:-) A Ty w którym tygodniu jesteś? Pozdrowienia:-)

    2nn3d5qpg9jvftsp.png
  • Madoks Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez w pierwszym trymestrze bolały strasznie a w drugim jak ręką odjął, są wieksze o rozmiar i mogloby tak zostać ;)

    Jomi lubi tę wiadomość

    8p3orjjg3p2zojz4.png
    07.01.2015 [*] 12TC
    21.07.2015 [*] 6 TC
    29.06.2016 - Michaś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ani mi ani mojej przyjaciółce, która teraz jest w 6 miesiącu, nie urosły piersi - są tkie trochę nabrzmiałe, ale nic poza tym - obie mamy dość duży biust i ja się bardzo cieszę, że nie rośnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moje nabrzmiały, zrobiły się ciężkie, twarde w środku i obolałe. Urosły już 2 rozmiary. Nie pamiętam kiedy, ale po kilku tygodniach przestały boleć. Teraz są przede wszystkim ciężkie, pełne i twarde w środku (i nadal większe).

    W przypadku mojej zeszłorocznej ciąży "znormalnienie" piersi niestety nie wróżyło niczego dobrego. Była jednak duża różnica między piersiami sprzed ciąży, a tymi w ciąży (właśnie twardość i pełność).

  • madziak2202 Autorytet
    Postów: 332 770

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje piersi urosły o jeden rozmiar, są twarde i dziwnie czerwone ( kolor całkiem odmienny od reszty ciała). na dodatek często są bardzo gorące. sutki także powiększyły się już znacznie i wyglądają jakby nie miały zamiaru przestać.

    dqpri09kir2ck4nc.png
  • Andie Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie piersi wcale nie bolały i nie bolą, jestem w 23tc za to urosły jakieś 3-4 rozmiary są bardzo gorące i sutki strasznie urosły i zrobiły się twarde.

    f2wli09kgp0kv2eg.png

    setcgqq4rg8xk74u.png
  • aasti Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jomi, ja akurat jestem w 16 tygodniu, także tylko tydzień różnicy :)

    Jomi lubi tę wiadomość

  • Kasiulina Autorytet
    Postów: 467 1250

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ! ja swoje przed ciążą miałam już bardzo duże, teraz nie tyle urosły co spuchły :) siateczka niebieskich żył się na nich pojawiła i ściemniały mi sutki. Ból piersi był moim pierwszym i jedynym objawem ciąży który utrzymuje się do teraz, a to już 16 tydzień. :) oprócz braku miesiączki oczywiście :) pozdrawiam !

    l22nuay3rw9afu96.png
    2nn3s65g9yfjqtl3.png
  • babyonline82 Znajoma
    Postów: 23 29

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak na razie urosły 2 rozmiay, niebieskie żyłki też widać, ale sutki póki co nie ściemniały ...

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nie urosly, ewentualnie troszeczke moze. Za to bola, szczegolnie sutki i sutki zmienily kolor, sa bardziej czerwone, jakby podraznione

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jomi u mnie (26 tydzień) i oprócz zaokrąglenia rozmiar się nie powiększył. Podobno to nie świadczy o tym, że nie będę miała mleka,czego się najbardziej obawiałam.
    Teraz już zaczęłam myśleć że cycki to cycki- urosnąć mogą na stole chirurgicznym :)

    Kasiulina, Jomi lubią tę wiadomość

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie powiekszyly hehe z D mam KUrna chyba E hahahah :D

    Jomi lubi tę wiadomość

  • Kasiulina Autorytet
    Postów: 467 1250

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    Mi sie powiekszyly hehe z D mam KUrna chyba E hahahah :D
    ja mam H :D HAHAH

    l22nuay3rw9afu96.png
    2nn3s65g9yfjqtl3.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie moga sie za bardzo nie powiekszac bo tez mam d i mi wystarczy ;P
    O mleko sie nie martwie bo przy mojej podniesionej prolaktynie to pewnie bede go miala za duzo ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Jomi Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się nie powiększyły. Faktycznie są trochę nabrzmiałe, a otoczki duże i ciemne. Pewnie mam to uwarunkowane genetycznie :P Mam tylko nadzieję, że mi po wszystkim nie zmaleją :P

    Aasti - skąd jesteś? Jeśli można wiedzieć :-)

    2nn3d5qpg9jvftsp.png
  • aasti Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 14:47

  • Jomi Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że może z Krakowa :-( Pozdrawiam:-)

    aasti lubi tę wiadomość

    2nn3d5qpg9jvftsp.png
  • ewelia Koleżanka
    Postów: 79 8

    Wysłany: 18 marca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim:) moje cyce są małe i chyba nie powiększyły sie wcale. Od początku ciąży bardzo bolały, zwłaszcza w nocy, później przestało i od kilku dni znów to samo. W ciągu dnia ewentualnie swędzą sutki:)

    ex2b2n0az5d0t4z9.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ