X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Picie kawy w ciąży
Odpowiedz

Picie kawy w ciąży

Oceń ten wątek:
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 24 marca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    Dziewczyny mam małe pytanko. czy pijecie kawę w ciąży ? Czytałam na internecie, że niby można filiżankę dziennie. A jedni mówią, żeby nie pić żeby dziecko nie miało problemów z sercem. Co na to Wasz ginekolog ? Może sam coś mówił ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ginekolog pozwala mi na jedną filiżankę kawy dziennie, ponieważ mam baaardzo niskie ciśnienie :-) ale ja piję raczej mleko z kawą...

    kis lubi tę wiadomość

  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 24 marca 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije inke, po 2-3 dziennie. Pierwszej kawy nie moglam wypic ale sie przyzwyczailam i ja lubie teraz. Tyle ze starajac sie o dziecko odstawilam kawe i juz 4 miesiac nie pije :)

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 25 marca 2015, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też piję Inke (zwykłą lub karmelową)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:48

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 25 marca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 15:28

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję kawę rozpuszczalną z jednej płaskiej łyżeczki z mlekiem nie więcej niż 2 razy w tygodniu bo po prostu nie mam ochoty ale słyszałam,że można codziennie wypić filiżankę więc luz :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za odzew :)

  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    japije codziennie jedna rozpuszczalna z mlekiem:)

    Martika87, respondeca lubią tę wiadomość

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • Twins_88 Koleżanka
    Postów: 37 10

    Wysłany: 25 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarz powiedział, że słabą można. A jak ktoś jest kawoszem i kofeina już na niego właściwie nie działa, to tym bardziej ;) Jeżeli masz ogólnie niskie ciśnienie, to nawet Ci pomoże ;)

    kis lubi tę wiadomość

    "Nie ma przyszłości bez miłości" - Jan Paweł II

    4a26f35d00.png
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też piję staram się rozpuszczalną ale czasem mam straszną ochotę na sypaną.. Czytałam że jak się piło przed ciążą to można sobie pozwolić na jedną filiżankę :)

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • Monia_86 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 28 marca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję kawę bezkofeinową (Nescafe, Jacobs), wg mnie smakuje tak samo, jak ta z kofeiną :)

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 28 marca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wysokie ciśnienie, więc kawy w ogóle pić nie mogę. Upewnij się, że z Twoim ciśnieniem jest wszystko w porządku i jeżeli tak, możesz spokojnie jedną dziennie pić, ale na wszelki wypadek zapytałabym lekarza, czy nie widzi przeciwwskazań ;)

    kis lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia_86 wrote:
    Ja piję kawę bezkofeinową (Nescafe, Jacobs), wg mnie smakuje tak samo, jak ta z kofeiną :)
    ja podobnie do tego mleko 2%

    Fatim lubi tę wiadomość

  • MotylekKira Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wyobrażam sobie dnia bez kawy. Pracuję, studiuję 300 km dalej więc nie ma opcji z moim ciśnieniem abym przeżyła bez niej. W ciągu dnia piję jedną kawę rozpuszczalną z 1,5 płaskiej łyżeczki z mlekiem, i 1-2 mama coffie waniliowe. Podziwiam Panie które potrafią żyć pełnią życia bez kawy.

    Laurka lubi tę wiadomość

    788pt8hi5zrbbj3r.png
  • Twins_88 Koleżanka
    Postów: 37 10

    Wysłany: 28 marca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MotylekKira wrote:
    Ja nie wyobrażam sobie dnia bez kawy. Pracuję, studiuję 300 km dalej więc nie ma opcji z moim ciśnieniem abym przeżyła bez niej. W ciągu dnia piję jedną kawę rozpuszczalną z 1,5 płaskiej łyżeczki z mlekiem, i 1-2 mama coffie waniliowe. Podziwiam Panie które potrafią żyć pełnią życia bez kawy.

    Kwestia przyzwyczajenia - kiedy wyrobi się nawyk "porannej" kawy, to faktycznie później może być ciężko. Ja zawsze wolałam małą rozgrzewkę i dobre śniadanko :D A kawę piję okazjonalnie, dla przyjemności ;)

    "Nie ma przyszłości bez miłości" - Jan Paweł II

    4a26f35d00.png
  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 29 marca 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed ciążą piłam codziennie jedną kawę, ale w ciąży odstawiłam i pije od czasu do czasu! Teraz może od początku wypiłam może ze 3 -4 kawy! Wczoraj jakoś mnie naszło i sobie zrobiłam rano, ale powiem szczerze, że nie smakowała mi!

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 29 marca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też przy niskim ciśnieniu mam "zalecaną" lekarz powiedział , że kawa ale zaznaczył, że musi być z mlekiem można wypić 1 dziennie ;)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 30 marca 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam kawę, przed ciążą piłam baaaardzo dużo, później zaczęłam pić inke, a obecnie odrzucilo mnie od wszystkiego co lubiłam więc kawy w ogóle nie piję. Ale gdybym mogła to marzy mi się słaba rozpuszczalna z mlekiem:-)

    agniesja lubi tę wiadomość

    21.10.2015 Leon <3
  • miluska Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 maja 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrezygnowałam z picia kawy, gdzieś czytałam że może mieć to wpływ na niską wagę urodzeniową dziecka, zresztą mam też prblem z ciśnieiem, zamiast małej czarnej piję mama coffee o smaku toffi :), pychotka, a co z kawą podczas laktacji?Też piłyście czy odstawiłyście?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ