X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Picie kawy w ciąży
Odpowiedz

Picie kawy w ciąży

Oceń ten wątek:
  • Bozka Ekspertka
    Postów: 386 54

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak radzicie sobie z niskim ciśnieniem bo ja już nie wyrabiam, kupiłam aparat i mierze ale powyżej 90 to nie mam nigdy zdarza mi się też zemdleje na zakupach :D przecież nie mogę żyć tylko o kawie i cały dzień spacerować :D

    Tt229c2ebd5b3c06ae34a8bc3e03c6b125.png
    Córka 2003 Córka 2007 Syn 05.02.2018
  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozka wrote:
    Dziewczyny jak radzicie sobie z niskim ciśnieniem bo ja już nie wyrabiam, kupiłam aparat i mierze ale powyżej 90 to nie mam nigdy zdarza mi się też zemdleje na zakupach :D przecież nie mogę żyć tylko o kawie i cały dzień spacerować :D

    Ja staram się pic bardzo dużo wody, lekarz powiedział, ze to również podnosi ciśnienie. Polecił też częste masowanie nóg na pobudzenie krążenia.

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • Fortitudo Autorytet
    Postów: 267 169

    Wysłany: 27 września 2017, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej kuzynce w ciąży, lekarz nawet zalecił picie delikatnej kawy, bo miała straszne bóle głowy i niskie ciśnienie jak nie piła..

    5djyflw14clkgpvi.png

    tb73qps6y7ksn8nj.png
  • NiecierpliwaPannaAnna Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 29 września 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze względu na bardzo niskie ciśnienie mam zalecenie od mojego gin. picia dziennie 1-2 kaw.

    3jgxskjoz1ux77k8.png
  • nati85 Koleżanka
    Postów: 54 46

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije 1-2 malych filizanek dziennie.mielona z ciśnieniowego z mlekiem(podobno najzdrowsza). W poprzednich ciazach tez piłam a dzieci z wagą 4260 i 4300.

    Synus 2011
    Coreczka 2016
  • Korala Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz piję od czasu do czasu, powiedzmy co trzy dni, ale kiedy planowałam odstawiłam totalnie. W pierwszym trymestrze mnie nie odpychał zapach kawy,nawet przeciwnie miałam na nią ochotę,a teraz to dla mnie nagroda kiedy moge ją wypić. Zawsze jednak pół kawa pół mleko

    Czekamy 21.09
  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 875 257

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia, 09:50

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • Dominisia Koleżanka
    Postów: 31 28

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję jedną filiżankę dziennie, bez mleka- bo nie lubię, kawa jest dość mocna, ale mam bardzo niskie ciśnienie, więc mam zalecaną. W I trymestrze odrzuciło mnie zupełnie od kawy i słodyczy, w II wróciły nawyki sprzed ciąży.

    2nn3dqk3ds2l0kr6.png
  • Avanza Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 11 maja 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawę przestałam pić 2 miesiące przed zajściem w ciążę, było to świadome zrezygnowanie z kawy, gdyż prędzej piłam dziennie ok 3-4 filiżanki rozpuszczalnej.

    Teraz: raz lub dwa razy dziennie Inka lub kawka zbożowa.

    Przez całą dotychczasową ciąże (3 miesiące) wypiłam tylko 2 kubki parzone kawki i w sumie dobrze mi z tym :) Przynajmniej ząbki są białe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2018, 13:40

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 12 maja 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że rzadko piję kawę, a jeśli już to tylko rozpuszczalną, ale zauważyłam - zwłaszcza teraz, w 36 tygodniu, że po kawie (rozpuszczalnej z 2 łyżek) dziecko staje się aktywniejsze i to dużo, więc jednak ta kofeina przechodzi do niego wbrew temu co się mówi i co sama (do niedawna) myślałam.

    Nina777 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ