X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr niskie ciśnienie krwi
Odpowiedz

niskie ciśnienie krwi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy są jakieś sposoby na podniesienie ciśnienia? Zawsze miałam ciut niższe, ok 110/70, ale teraz zdarza się że czuję się fatalnie, ledwo stoję na nogach i mam mroczki przed oczami. po pomiarze wychodzi 95/50 :/ zgłoszę to na najbliższej wizycie ale wątpie by mój lekarz się tym przejął (nie mieszkam w Pl). spotkałyście się z czymś takim? może to być spowodowane wyczerpaniem? Wciąż mam mdłości, jeszcze nic nie przybrałam, apetyt zerowy, w nocy wstaję do córki ...

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciazy z reguly cisnienie krwi spada, a tetno przyspiesza. Moze to byc spowodowane niedozywieniem i odwodnieniem spowodowanymi wymiotami. Sprobuj pic wiecej plynow. Dobre nawodnienie potrafi troche podniesc cisnienie.

  • Totoja Autorytet
    Postów: 579 282

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w druga strone wiec w tym nie pomoge. Ale widze, ze do Emmy dolaczy braciszek. Gratulacje parki

    0d1ylqxwgj8ci0pf.png
    k0kdanli3ifomssb.png
  • dewa Autorytet
    Postów: 1089 2873

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam wyższe niż zawsze, nie pomogę. Ale pomysł z dużą ilością płynów jest chyba dobry. Albo mała kawa? Swoją drogą, przy takim niskim ciśnieniu leżałabym chyba plackiem na dywanie ;)

    qb3canlimmmj6sap.png
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to standardowe ciśnienie, także wiem co czujesz. Na początku ciąży było to dokuczliwe, ale im wyzsza ciąża to ciśnienie też powinno się podnieść. Zresztą jak na początku towarzyszą wymioty i cała burza hormonalna to nie ma się co dziwić. Przejdzie z czasem ;)

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Elwin Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie problem niskiego ciśnienia pojawił się z 2 tygodnie temu. Przykładowe rekordy to dziś 89/64, kilka dni temu 96/67, dochodzi do tego okropny ból głowy.
    Pomaga mi mała kawa, spacer nawet całkiem intensywny, soki (dużo świeżo wyciskanego z pomarańczy - pomagał na mdłości, a witamina c zdaje się pomaga przy przekrwionych błonach śluzowych).
    Czytałam też o tym, że wskazane jest spanie z lekko uniesioną górną częścią ciała, ale z tym mam problem, bo zawsze spałam na małej poduszce :/
    Warto sprawdzić wyniki krwi, bo niskie ciśnienie może być objawem anemii. Nie u mnie.
    Przejdzie.

  • Alikar Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży mam 110-100/60. Zawsze miałam niskie, ale nie wiem dokładnie jakie, bo jakoś mi nie przeszkadzało i nie mierzyłam.
    Wczoraj lekarz na wizycie powiedział mi, że w ciąży zazwyczaj jest niższe niż normalnie i nie ma się tym co przejmować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 10:55

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam cisnienie 90/50 ale to u mnie norma wiec sie czuje dobrze,
    zwieksz ilosc plynow i aktywnosc

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 stycznia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka aktywności to ja mam po dziurki przy niespełna rocznym dziecku

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ