X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Nadciśnienie
Odpowiedz

Nadciśnienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bąbelek1980 Autorytet
    Postów: 309 394

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) czy któraś z Was zaczęła mieć problem z nadciśnieniem pomimo braków objawów przed ciążą? U mnie zaczęło skakać powyżej 100 rozkurczowe, odczuwam ból i zawroty głowy, do tego mi słabo i uczucie jakby ktoś siedział na klatce piersiowej, mam wrażenie, że się uduszę :/ po kolejnym napadzie pojechaliśmy na SOR, gdzie stwierdzili, że dopóki ciśnienie skurczowe nie wynosi min. 150, to mam się nie martwić... I, że to pewnie że stresu. Tylko, że ja nie mam stresu...W maju mam wizytę u kardiologa. Nikt nie wie, jaka jest tego przyczyna.

    f2wl4z17q60magcw.png
  • Astarte Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 maja 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez serduch kołacze, cisnienie 130/99 bylam u kardio- arytmia, zrobi mi holtera i dal leki wyciszajace serce. Jesli holter bedzie nie ok czeka mnie cesarka. Daj znac co ci lekarz zalecił.

  • Bąbelek1980 Autorytet
    Postów: 309 394

    Wysłany: 1 maja 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astarte, takie ciśnienie u Ciebie się powtarzalo, czy miałaś wahania? Jak długo masz nosić holter?

    f2wl4z17q60magcw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ