X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Łożysko przodujące - grupa wsparcia?
Odpowiedz

Łożysko przodujące - grupa wsparcia?

Oceń ten wątek:
  • kasiulek_81 Znajoma
    Postów: 20 20

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliad wrote:
    U mnie się podniosło. I kilku dni zaczęłam się więcej ruszać i wstawać. Wcześniej leżałam. I oczywiście zakaz współżycia.
    Dziękuję za odpowiedź :)

    oar83e3kfj31q94g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Przepraszam, że tak późno!
    Ja urodziłam przez cc 22.11 mały duży 3800 i 10pkt, ale był okręcony pępowiną...
    Teraz tylko ze względu na małe szmery mamy zaleconą kontrolę kardiologiczną, reszta wszystko ok, mały głodomorek dużo je, śpi i czasem trochę pomarudzi. CC zniosłam i dalej fatalnie znoszę ale cóż innego wyjścia nie było, ważne że jesteśmy cali i zdrowi :)

    Jutro mam kontrolę u ginekologa i dobrze bo wszystko mnie jeszcze pobolewa i rwie...

    Mały cudowny :) pokarmu raz więcej raz mniej, różnie to bywa, trochę dokarmiam mm ale nie zanosi się żeby laktacja się zwiększała...

    Jak tam u was dziewczyny?

  • nataliad Autorytet
    Postów: 321 245

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby gratulacje :)
    Co do CC to pewnie kilka dni i poczujesz się lepiej :)
    Dużo zdrówka do Was.

    U mnie ok, trochę leżę, więcej wstaje. Jakiś bardzo niepokojących objawów nie mam więc byle do marca :)

    atdcj48amxaz4754.png
    l22n8u69fcsicq3w.png
  • chivas Przyjaciółka
    Postów: 108 47

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby gratulacje! :) No cc nie należy do super alternatywy dla porodu, ciągle nie mogę się nadziwić ze ktoś może chcieć sobie ją zrobić na życzenie...

    Ja z kolei założyłam wątek, a mnie już problem przodującego łożyska nie dotyczy! :D Byłam wczoraj na wizycie, i łożysko powędrowało na swoje miejsce, jest wysoko, ponad 10cm od ujścia, mała leży sobie głową w dół przygotowana do porodu. Mam odwołany alarm, mogę znów spokojnie współżyć, jeździć, ŻYĆ! :D No i rodzić naturalnie :D

    8unevfxmtkfkuxcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chivas świetne wieści! no to spokojnego oczekiwania na bobasa :)

    Matalia to może i u ciebie się podniesie :)

    Ja miałam tydzień temu wizytę u lekarza i okazało się , że macica źle się obkurcza , dostałam antybiotyki leki obkurczające i niestety moja laktacja legła w gruzach przez ten tydzień - bo po tych lekach nie mogłam karmić, a w dodatku hamują one laktację także wesolutko, ale z pozytywnych wieści to po antybiotyku mi się mocno poprawiło i już jest całkiem ok :) tylko snu brakuje :P

    Powodzenia kobiety :)

  • nataliad Autorytet
    Postów: 321 245

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chivas super wieści, u mnie też się podniosło. Mogę więcej robić ale nie przesadzam. Trochę jeszcze poleguje w ciągu dnia :)

    Ruby dobrze ze już ok. Dużo zdrówka dla Was :)

    atdcj48amxaz4754.png
    l22n8u69fcsicq3w.png
  • AnnaK. Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podbijam temat w 22tc na prenatalnych lekarka stwierdziła centralnie przodujące łożysko, ale dała cień szansy że się podniesie, kazała się oszczędzać i mało dźwigać, ale z racji że w domu 1,5roczny zwariowany szkrab to wiadomo że ciężko. Najbardziej obawiam się że się nie podniesie bo poprzednia ciąża zakończona przez cc ze wskazań medycznych a podobno po cc wzrasta ryzyko posiadania przodującego

    AniaK.
  • mrówa Koleżanka
    Postów: 76 10

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaK. to możliwe bo ja miałam w tej ciąży podejrzenie przodującego ... ale wyglada na to ze sie podnosi bo na ost usg lekarz mi powiedzial ze najprawdopodobniej sie przesunie

    pierwsza ciąża w 2009 roku ... urodził się Franuś :*
    teraz czekamy na córeczkę :) :*
    31159dffca.png
  • elizkaaa Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od tygodnia w szpitalu cały czas plamienie łożysko przodujace nachodzi częściowo na ujście szyjki macicy leżę z dupa w górze i czekam na cud.Ciaza blizniacza 15tc

    elizka123
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ