X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Krzywe serduszko u dziecka 26tc
Odpowiedz

Krzywe serduszko u dziecka 26tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Arthaney Autorytet
    Postów: 301 189

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, bylam wczoraj na wizycie kontrolnej u pani ginekolog i zaniepokoiła mnie cholernie, cos jej sie nie podoba z serduszkiem bo jest jakies Krzywe. Któraś miala podobna diagnozę? Czy to jakas wada czy sposob ułożenia malutkiej? Na wszystkich innych wizytach byli wszystko w porzadku :(

    f2w3gov3rq5rap75.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Forum nie pomoże, zrób kolejne usg prywatnie w innym miejscu i nic nie mów o podejrzeniach swojej ginki. Zobaczysz co powie inny lekarz, moze to też moment żeby zrobić usg 3D lub 4D? Podobno niektóre wady lepiej są widoczne właśnie w takim usg. Ja osobiście nie rozumiem co znaczy że serduszko jest "krzywe". Daj znać co się okazało. Pozdrawiam!

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arthaney wrote:
    Witam, bylam wczoraj na wizycie kontrolnej u pani ginekolog i zaniepokoiła mnie cholernie, cos jej sie nie podoba z serduszkiem bo jest jakies Krzywe. Któraś miala podobna diagnozę? Czy to jakas wada czy sposob ułożenia malutkiej? Na wszystkich innych wizytach byli wszystko w porzadku :(
    Proponuje zrobic najlepiej echo serca płodu w Warszawie jest profesor Dangel. Jest bardzo dobra. Kobiety z calej pl jezdzado niej.

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ