X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr kremy przeciw rozstępom
Odpowiedz

kremy przeciw rozstępom

Oceń ten wątek:
  • marzenka06 Autorytet
    Postów: 771 201

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakich kremów używacie w ciąży na brzuch i piersi? czy są kremy, które chociaż trochę redukują już istniejące rozstępy?

    zrz682c3xdy3h4kv.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uzywam Biotherm Biovergetures. Nie wiem jednak czy jest skuteczny bo pierwszy raz go uzywam. Jest napisane ze tez pomaga na istniejace juz rozstepy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2016, 23:29

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam krem "DZIDZIUŚ" Na rozstępy u mnie się sprawdza rewelacyjnie do tego czasem zwykla oliwką bambino się smaruje

    Violetta lubi tę wiadomość

  • Jomi Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim systematycznie (2 razy dziennie) nawilżać.

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    2nn3d5qpg9jvftsp.png
  • marzenka06 Autorytet
    Postów: 771 201

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to strasznie swędzi skóra. Używam palmers.

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

    zrz682c3xdy3h4kv.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzenka06 wrote:
    Mnie to strasznie swędzi skóra. Używam palmers.
    jak swędzi to sie rozściaga mowia i że niby rozstępy nie wiem tak slyszalam

    paulka86 lubi tę wiadomość

  • babyonline82 Znajoma
    Postów: 23 29

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam olejek babydream fur mama z Rossmanna. Tłusty, więc trzeba uważać na ubrania, ale dobrze nawilża i uelastycznia skórę.

    Koleżanka używała całą ciążę, rozstępów nie miała, też poleca :-)

    kamenkaa, Agaax lubią tę wiadomość

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 2 tyg używam naturalnego olejku ze słodkich migadłów i efekty są super.Mam takie jakby tygrys mnie zadrapał na boczkach .Nic z nimi nie robiłam a ,że teraz się odchudzam postanowiłam je rozjaśnić i super olejek działa.Skóra normalnie tam mnie swedzi hehehe :) także polecam.Olejek szybko się wchłania.Firma Nacomi

    A no i warto nim już w ciązy się smarować.Do tego jest olejem delikatnym i można dzidziusia nim smarować jako nawilżenie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 11:14

    kamenkaa, Agaax lubią tę wiadomość

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam ten olejek Nacomi i też baaardzo polecam!:)

    Wyczekująca lubi tę wiadomość

  • violaa Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam olej kokosowy i oliwę z oliwek, naturalnie i skutecznie :) No i przede wszystkim regularne stosowane, przynajmniej 2 razy dziennie.

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    amelka
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciązy dziewczyny smarowałąm sie najzwyklejszym Olejkiem Bambino i nie mam :)

    ZAneczka lubi tę wiadomość

  • kas91 Przyjaciółka
    Postów: 95 123

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również stosuję zwykłą oliwkę bambino skóra nawilżona więc mam nadzieję, że obędzie się bez rozstępów:) zakupiłam również balsam Perfecta mama przeciw rozstępom ale mi osobiście przeszkadza jego zapach...:P

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    w57v9n73z5ivqbxe.png
  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 3 m-ca stosuje elancyl, krem 500ml (cena około 100zł). Sugerowałam się opiniami bo jest sporo pozytywnych. Szybko się wchłania, nie jest tłusty i extra nawilża, przestałam się drapać w kółko. Teraz dostałam gratis oliwkę elancyl i również jestem zadowolona-nie zostawia plam na ubraniach.
    Najgorszy dla mnie krem to mustela- roluje się, jest tłusty i nawet nie wiem czy w ogóle się wchłania w skórę (bo w ubrania an pewno)

    Agaax, boo123 lubią tę wiadomość

  • Melissa84 Ekspertka
    Postów: 124 207

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję Mustelę, ale wiecie co dziewczyny ostatnio pytałam się dermatologa o jakiś skuteczny środek na rozstępy i babeczka mi powiedziała, że nie ważne czym się będę smarować, jak będą miały powstać to powstaną :( załamka normalnie ;)

    xrotj6yxw9i27cok.png
    er3miei3xce51qrp.png

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam nie zawsze najdroższe są najlepsze... Koleżanka smarowała się kremem za 90zł a ja zwykła oliwka za 10zł i mi pomogło nie mam nic centralnie zero :) a w ciaży zgrubłam mega duzo wróciłam do swej Wagi i nie miałam nic..

    A Ona Wyglada masakraaa jeden obok drugiego a Tyle kasy na to gówno wydała wiec nie sugerujcie sie ceną

  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje aktualnie ten z rossmana ale jak go skonczę to kupie inny bo ten nie ładnie dla mnie pachnie po rozsmarowaniu :) Na krótką metę jest ok ale później nie za przyjemny zapach. Ale może mam tak przez ciąże :P

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszą ciążę używałam Ziaja przeciw rozstępom z rana, a wieczorem oliwka :) I zero rozstępów :)

    Teraz używam to samo :) Mam nadzieję,że podziała tak samo :)

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwkę tez kupiłam :) I po kąpieli oliwka a 2 razy dziennie krem :)

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babyonline82 wrote:
    polecam olejek babydream fur mama z Rossmanna. Tłusty, więc trzeba uważać na ubrania, ale dobrze nawilża i uelastycznia skórę.

    Koleżanka używała całą ciążę, rozstępów nie miała, też poleca :-)

    U mnie niestety już wiadomo, że nie pomógł :( rozstęp mam wprawdzie tylko jeden, ale za to wyskoczył bardzo szybko. Mam do nich ogromne skłonności (po okresie dojrzewania zostały mi na piersiach, biodrach, a nawet... pod kolanami, więc cudu się nie spodziewałam raczej :)

  • marl202 Przyjaciółka
    Postów: 119 101

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja używam kremów od 3 m-ca, 2 razy dziennie. Najpierw miałam Pharmaceris, później oliwkę Bambino, Mustela a teraz Ziaja... chyba najważniejsza jest regularność. Bardzo polecany jest Mustela, podobno skuteczny jednak drogi ... ok 100 zł. Póki co nie mam żadnych noowych rozstępów, a zaznaczam że mam skłonności bo mam dawne rozstępy na pośladkach nie wiem po czym ... i genetycznie raczej też mam skłonności, moja mam po 3 ciążach ma mnóstwo rozstępów na biuście, brzuchu, tyłku....Obecbnie jestem w 19 tyg. ciąży.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ