X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr kremy przeciw rozstępom
Odpowiedz

kremy przeciw rozstępom

Oceń ten wątek:
  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 21 lipca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam stosować Perfecta Mama krem przeciw rozstępom.

  • Fortitudo Autorytet
    Postów: 267 169

    Wysłany: 27 września 2017, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorem używam różnych oliwek lub olejków, a rano kremu migdałowego dla niemowlaków i kobiet w ciąży ;)

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    5djyflw14clkgpvi.png

    tb73qps6y7ksn8nj.png
  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 1 października 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosuję Elancyl od 4msca, ale nieregularnie. Obecnie 34tc i druga tubka w użyciu (w aptece ziko w promocji było 89zł za 2 tubki, a pani farmaceutka zachwalała). Na razie nie mam żadnego rozstępu (+14kg), ale dam znać po porodzie. Wrażliwym momentem na rozstępy jest obniżenie się brzucha, a to u mnie jeszcze nie nastąpiło.

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    dqpranliwnrweqx3.png
  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 1 października 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że często o piszecie o kremie elancyl, a fajny ma skład? Tzn chodzi mi o to czy nie ma jakichś parabenow albo innych mocnych konserwantów. Póki co używam oliwki hipp mama sanfit, olejku arganowego z Nacomi i musu z Nacomi z masłem shea, ale trochę przeszkadza mi To, że wsiąkają w ubrania i szukam kremu o fajnym składzie.

  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 3 października 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej poproś w aptece o kilka próbek takich kremów. Ja w ten sposób odrzuciłam jeden z kremów -podobno super zachwalany przez klientki - tylko z tego powodu, że mi zapach nie podchodził (jakiś waniliowy, czekoladowy czy inne masło shea). Ale próbki to super sposób żeby wybrać coś dla siebie.

    Składu elancylu nie napiszę bo na tubce jest tyle, że zawiera wit E i olejek z krokosza brawierskiego (safflower)(taki bliskowschodni aster).

    pippi lubi tę wiadomość

    dqpranliwnrweqx3.png
  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 3 października 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plusem Elancylu jest delikatny zapach i to, że się szybko wchłania. Minusem wysoka cena - gdyby nie promocja nie kupiłabym takiej tubki za 90ziko...

    Magdzia85F, pippi lubią tę wiadomość

    dqpranliwnrweqx3.png
  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 4 października 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki MikroLena, dobry pomysł z tymi próbkami, bo ja też mam teraz problem z tolerowanie niektórych zapachów.

  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 5 października 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wątek! Długo zastanawiałam się, co mogę używać w ciąży, by zmniejszyć ryzyko powstania rozstępów. Zdecydowałam się na nawilżanie zwykłą oliwką dla dzieci. Stosuję od 2 miesiąca (prawie) codziennie wieczorem. W 4 mies brzuszek wyraźnie się widocznił, czasami czułam swędzenie skóry, ale póki co nie mam rozstępów.
    Możecie polecić coś do stosowania na dzień? Myślę, że oliwka raz dziennie to moze być za mało...
    Koleżanka powiedziała mi, że też stosowała tylko oliwkę dla dzieci i starała się dużo pić, by mieć nawodniony organizm.
    Ja jednak potrzebuję też Waszej porady, czym mogłabym smarować brzunio rano?

  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 3 listopada 2017, 03:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, melduję, że urodziłam w 37tc z wagą końcową +18kg na plusie (przy 160 cm wzrostu) i nie mam żadnych rozstępów. Także jak dla mnie Elancyl się spisał i mogę polecać.

    pippi, ZAneczka lubią tę wiadomość

    dqpranliwnrweqx3.png
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 2 marca 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cuda zdzialal pamlers -balsam oraz krem do brzucha, startowalam z nadwaga w ciazy przybylo 14 kg, a na brzuchu tylko kilka rozstepow, ktore pojawily sie dopiero pod koniec ciazy.A na poczatku ciazy stary rozstepy zupelnie sie wybielily.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • Violetta Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 7 marca 2018, 03:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    Ja używam krem "DZIDZIUŚ" Na rozstępy u mnie się sprawdza rewelacyjnie do tego czasem zwykla oliwką bambino się smaruje

    Zwykła oliwka dla dzieci najlepsza (taka co zawiera olej z migdalow)! Po prysznicu na mokrą skóre i owinąc się folia spozywcza (mozna tak chodzic pol dnia). W pierwszej ciazy zero rozstepow a bylo 20 kg na plusie. Teraz w drugiej tez ok. Tylko ważne zeby to robic codziennie. Zuzylam hektolitry oliwki ale bylo warto i wyszlo niedrogo :)

  • maziao Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 10 marca 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najpierw używałam tłustych kremów (takich do masażu) na brzuch, później tylko olejek migdałowy - rano i wieczorem po kąpieli. Po ciąży nie mam żadnego rozstępu, chociaż trochę się ich spodziewałam - jestem szczupła i urósł mi tylko brzuch a z okresu dojrzewania też mam kilka rozstępów na udach od szybkiego wzrostu.

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 11 marca 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzialenka84 wrote:
    U mnie cuda zdzialal pamlers -balsam oraz krem do brzucha, startowalam z nadwaga w ciazy przybylo 14 kg, a na brzuchu tylko kilka rozstepow, ktore pojawily sie dopiero pod koniec ciazy.A na poczatku ciazy stary rozstepy zupelnie sie wybielily.
    Skąd wiesz, że to Palmers zdziałał cuda? Może gdybyś go nie używała to tez byś nie miała rozstępów bo to uwarunkowane genetycznie :)

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Karolcia91 Koleżanka
    Postów: 48 8

    Wysłany: 11 marca 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja także używam palmers. Przed ciążą uzywałam zwykłej serii i na prawdę fajnie nawilżał i ujędrniał ciało, wiec zaufam ich serii dla kobiet w ciaży :). Na razie brzuszka jeszcze nie mam, ale skórka jest ładnie nawilżona :)

    Aniołek 12tc [*]- wrzesień 2017
    0d1y3e3kskzr7fqw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje teraz nacomi i jestem zadowolona. Piękny zapach, skóra super nawilżona i delikatna. Również skład dobry - polecany przez srokao.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stosuję oliwkę przeciw rozstępom- tak się nazywa z tołpa :) i jest naprawde fajna. szybko się wchłania ale i zostawia taką lekko tłustą warstwe na skórze, jednak nie przechodzi to na ciuchy. pięknie delikatnie pachnie. dużo lepsza niz oliwka z lirene bede mama :)

  • kkarolina89 Autorytet
    Postów: 387 240

    Wysłany: 17 marca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uzywam rano Pharmaceris M Foliacti krem przeciw rozstepom, a wieczorem oliwka z Babydream dla mam przeciw rozstepom :)

    qb3c20mm6mszqqpm.png
  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od drugiego miesiąca ciąży stosuje bio oil wieczorami a w dzień mustelle. Do tego w ciągu dnia też smaruję brzuch i dupa - w 9 miesiącu pojawiły się rozstępy :( wiadomo, lepiej smarować niż nic nie robić, ale to chyba serio zależy od genetycznych uwarunkowań...

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 875 257

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to chyba bardziej genetyczne predyspozycje. Choć pewnie można efekt poprawić dzięki smarowaniu.
    Mnie wyszly rozstępy na biuście, ale myślę że nie zależnie czym bym smarowała nic nie pomoże na +15cm w ciągu 2 miesięcy. I nadal rośnie chyba :(. Przy takim tempie wzrostu żaden krem nie pomoże.uzywam palmers krem i oliwke rosmanowa. Z tego co patrzyłam to wszystkie te kosmetyki mają olejek migdałowy i shea.
    Brzuch narazie bez rozstępów. Ale też w brzuchu mam tylko 2cm w obwodzie więcej więc i tak nie miało prawa się nic wydarzyć.

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • Mama_Daria Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja stosuję Elancyl od 7 tc. Nie jest za tłusty, ładnie pachnie i fajnie się wchłania. Może i jest drogi, ale bardzo wydajny. Jestem w 18tc i wciąż mam 1 opakowanie:) Czasem o nim zapominam, ale myślę, że też duże znaczenie mają tutaj predyspozycje genetyczne jak piszą inne dziewczyny.

    Mama_Daria
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ