X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr kremy przeciw rozstępom
Odpowiedz

kremy przeciw rozstępom

Oceń ten wątek:
  • KARINA85 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 11 lutego 2016, 04:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam krem Elancyl. Stosowalam i mimo iz w ciąży przytylam 20 kg nie mam żadnego rozstepu na brzuchu. Szczerze polecam. Jest wart swojej niemalej ceny.
    Teraz tj w drugiej ciąży również używam :)

    boo123 lubi tę wiadomość

  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 11 lutego 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz kupiłam z Linele serum Będę Mamą i super się rozporowadza, ładnie pachnie:)

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • madleni Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 13 lutego 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Mustela, co prawda w moim pzypadku to dopiero 18 tydzień, ale dzięki niemu prawie pozyłam się moich starych :)

  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 13 lutego 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja używam oliwki Eucerin i fajnie nawilża. Nie polecam Palmers, mnie po nim nadal swędzi skóra, nie nawilża niestety. Oliwka Johnsona najpierw niby nawilża ale później skóra też swędzi więc też nie polecam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2016, 21:06

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 14 lutego 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam oliwki z Johnsona i nic mnie nie swędzi :) Pewnie kwestia skóry :)

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • Pani-ka Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży używałam Perfecta mama i na brzuchu miałam jeden rozstęp w miejscu po kolczyku przy pępku. Na piersiach gorzej bo olałam trochę smarowanie.

    Teraz używam od początku 4 miesiąca Palmers, na razie jest ok, zobaczymy jak brzusio się znacznie powiększy.

    1f11cdbe84.png

    relg8rib7k4p51z3.png
  • _Saszka_ Przyjaciółka
    Postów: 106 72

    Wysłany: 18 lutego 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam Bio oil na zmianę z Palmersem, brzuszek już spory, a na szczęście rozstępów nie widać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam, że krem z aloesu jest bardzo dobry na rozstępy jest aloes. Postanowiłam zamówić sobie składniki ze strony http://ekospa.pl i mieć krem o pewnym i dobrym składzie.

  • izulala Autorytet
    Postów: 791 598

    Wysłany: 10 marca 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja używam Ziaja Mammamia jak na razie ok

    f2w3rjjgetjavtgc.png
    Antoś juz nami:) waga 3980g; 58cm
    172g; 20tc - 411g; 24tc - 816g; 28tc - 1410g; 30tc - 1680g; 31tc - 2035g; 31tc 4dni - 2083g; 34tc 2dni - 2496g; 34tc 6dni - 2793g; 36tc - 2900g; 36tc 6dni - 3107g; 37tc 5dni - 3420g; 38tc 4dni - 3497g;
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 11 marca 2016, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam Palmersa i nie jest źle, ale niestety trochę czasem zapominałam o innych miejscach nich brzuch i dorobiłam się rostępów nie na nim, ale na piersiach :)

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam Palmersa na przemian z mustelą. Palmers ma dla mnie trochę denerwujący mocny zapach i trochę długą listę składników, ale dobrze się wchłania i skóra jest gładka.

    Mustela trochę gorzej się wchłania i ciut się lepi ale ładniej pachnie i ma lżejszą konsystencję.

    Planuję zakupić Elancyl - na allegro jest opakowanie 500 ml za ok 100 zł, wydaje się dużo ale w przeliczeniu wychodzi podobnie jak inne kremy. No i duże opakowanie - może nawet po porodzie wystarczy.

  • ewelia Koleżanka
    Postów: 79 8

    Wysłany: 18 marca 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam Elancyl od niedawna razem z olejkiem migdałowym Erboristica Natura Gold. Elancyl się kończy i raczej więcej go nie kupię ze względu na wysoka cenę a dosyć szybko go zużywam i do końca ciąży 'zjadłabym' pewnie jeszcze ze 3 butle. A prawdopodobnie nie jest najważniejsze jak drogich specyfików używamy, tylko systematyczność stosowania(min 2xdziennie) oraz to aby były dobrze nawilżające, najlepiej z wit E, olejkami, kolagenem, wszystkim co wpływa na zwiększenie elastyczności skóry. W kolejce czeka na mnie Palmers przeciw rozstępom, mam zamiar też uzywać go z olejkiem migdałowym który jest baardzo wydajny. Podobno oliwka z rossmanna Babydream fur Mama jest tez super:)

    ex2b2n0az5d0t4z9.png
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 20 marca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również gorąco polecam Elancyl. Na razie jestem na półmetku ciąży, ale nie mam problemów ze swędzącą skórą. Krem szybko się wchłania, bardzo delikatnie pachnie. I na razie żadnych rozstępów. Jak już urodzę, napiszę czy faktycznie w trakcie całej ciąży nic mi się nie pojawiło!

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 20 marca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o Elancyl, na allegro krem wychodzi drożej niż przez aptekę internetową. Nie chce robić reklamy np. aktualnie na drapteka był za 109zł z peelingiem, a na apteka hygieia był za 125zł z olejkiem. Kiedy miałam już połowę opakowania wpisywałam w google nazwe, pojemność i szukałam po aptekach (zamawiałam 2 szt aby wysyłka była gratis).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2016, 16:33

    ewelia lubi tę wiadomość

  • pani_mamusia Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja smaruję oliwką dla dzieci Johnsona, oprócz tego kupiłam Palmersa w zestawie, ale jest mi niedobrze od tego mocno kakaowego zapachu, więc nie używam. Kupiłam wcześniej oliwkę w żelu Bielendy Sexy Mama i jest tragiczna jak dla mnie, bardzo gęsta, trzeba się siłować żeby ją wycisnąć i ciężko się rozsmarowuje. Natomiast zakupiłam jeszcze Lirene Będę Mamą i ten krem się wałkuje :/ Więc oliwka wygrywa. Smaruję brzuch i piersi, na razie nie mam żadnego rozstępu, ale jeszcze długa droga, więc zobaczymy :)

    5djy9n73yf5lrnu4.png
  • xMadzik Przyjaciółka
    Postów: 105 30

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najpierw kupiłam Babydream fur mama w rossmannie w wersji oliwki... Po pewnym czasie stosowania wszystko miałam zatłuszczone, ubrania, włosy... Ciężko mi było tą oliwkę zmyć z rąk po aplikacji i długo się wchłaniała w brzuszek i nawet jak odczekałam przed założeniem koszulki to po chwili robiły mi się na niej nieestetyczne plamy w miejscu gdzie stykała się z ciałem... Z tego powodu dokupiłam to samo tylko w wersji balsamu i nie jestem w stanie używać z uwagi na zapach, po prostu nie mogę... Tak mi to śmierdzi, że wróciłam do oliwki ;p Przymierzam się do kupna czegoś innego i waham się nad elancylem... Cena nie zachęca, ale skoro jest skuteczny to nie chcę sobie potem pluć w brodę za swoją oszczędność...

    dxomhdgeh1tuwx9o.png
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 28 maja 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma czegos takiego jak krem przeciw rozstepom i nie ma sie co czarowac :) albo ma sie predyspozycje do ich pojawiania sie w ciazy albo nie...i tym ktorym nie wyjda beda polecaly kremy/masci/balsamy ktorych uzywaly w ciazy...a tym ktorym wyjda pozostaje modlenie sie aby szybko zrobily sie jasniejsze - tak jak i mi na przyklad :) a uzywalam dobrych kosmetykow wlasnie na rozstepy w ciazy :) i co najdziwniejsze wyszly mi pod samiusienki koniec :)



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 28 maja 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pani_mamusia wrote:
    Ja smaruję oliwką dla dzieci Johnsona, oprócz tego kupiłam Palmersa w zestawie, ale jest mi niedobrze od tego mocno kakaowego zapachu, więc nie używam. Kupiłam wcześniej oliwkę w żelu Bielendy Sexy Mama i jest tragiczna jak dla mnie, bardzo gęsta, trzeba się siłować żeby ją wycisnąć i ciężko się rozsmarowuje. Natomiast zakupiłam jeszcze Lirene Będę Mamą i ten krem się wałkuje :/ Więc oliwka wygrywa. Smaruję brzuch i piersi, na razie nie mam żadnego rozstępu, ale jeszcze długa droga, więc zobaczymy :)


    tez mialam od palmersa kakaowego mdlosci juz od dluzszego uzywania :)



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 31 maja 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam Oillan mama multiaktywny balsam przeciw rozstępom i moim zdaniem jest naprawdę Ok. Cena nie jest wygórowana, zamawiam zawsze w aptece internetowej. Dla mnie oliwka była za słaba, mimo smarowania kilka razy dziennie skóra i tak mi sie luszczyla :( ten balsam fajnie i przede wszystkim na długo nawilża, smarując sie rano- wieczorem jeszcze go czuje na skórze. I nie ma zapachu :)

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • anna123 Autorytet
    Postów: 928 474

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez smaruje sie mustella .Sprawdzony na kolezance i jest naprawde dobry i rzeczywiscie dobrze sie wchlania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 11:02


    j36regz209hdv9cb.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ