X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Kopniaki w cewkę moczową
Odpowiedz

Kopniaki w cewkę moczową

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sagusa Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was miała coś podobnego ? Jestem w 24 tyg., pierwsza ciąża,, czuję intensywnie jak maluszek się rusza. W pewnych momentach mam wrażenie jakby kopał mnie w cewkę moczową... Towarzyszy temu wrażenie jakbym zaraz miała zacząć oddawać mocz.
    Dajcie znać czy u Was też tak było ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba tak jest, ale nie jestem pewna..:)

    po prostu w pewnym momencie ,NAGLE ciśnie mnie pęcherz i muszę iść do toalety,a poleci pare kropel .

  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie uczucie jest całkowicie normalne. Ja tez czasem czuje jakbym dostawała gdzieś we wnętrznościach więc spokojnie ;) teraz w 30 tyg coraz mocniej czuje jak mi się maluch dobiera do pęcherza. I dokładnie. Jak pęcherz nie jest przepełniony to powstaje tylko odczucie że chce się siku, przy napełnionym potrafi polecieć od tak kilka kropel po takim kopniaku.

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • sagusa Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 3 maja 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ