X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Kłucie, jakby szpilką w pochwie
Odpowiedz

Kłucie, jakby szpilką w pochwie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie, odczuwam czasami delikatne kłucie jakby szpilką w szyjce macicy. Czy to normalne ? Miałyście tak ?

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 10 marca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszelkie odczucia są subiektywne i nie można na podstawie cudzych opinii wyrokować, czy coś jest normalne, czy nie. Ja też miałam kłucia, ale powiedziałam o tym lekarzowi, badania wyszły w porządku, kłucia mogły świadczyć o rozrastającej się macicy.

    Inną osobę z forum mogło kłuć i zaraz potem się okazać, że ma jakąś infekcję, chociaż te dwie rzeczy nie musiały być ze sobą powiązane. Zawsze najlepiej zapytać lekarza.

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam tak w 1 trymestrze, u mnie to bylo rozciąganie macicy i pierwsze
    oznaki działalności dzidzi :-)

    desou, monika91 lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 10 marca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patixx - miewam coś takiego :) ale za bardzo się tymi nie martwiłam, bo sądziłam, że to faktycznie rozciąganie...

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 10 marca 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam średnio raz na miesiąc, ale przed ciążą też miałam sporadycznie, więc to raczej nic groźnego ;)

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 11 marca 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka razy coś takiego czułam ale to raczej nic niepokojącego.

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 11 marca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno powiedzieć bez badania. To może być rozciąganie macicy, infekcja, skracająca się szyjka. Lepiej, żeby lekarz to sprawdził.

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Tutaj ( UK ) ciężko o badanie ginekologiczne na spotkaniach z położną. W piątek mam wizytę, porozmawiam z nią na ten temat. Pozdrawiam :)

    Z lubi tę wiadomość

  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 15 marca 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od dwóch dni właśnie tak mam. Poczytałam gdzieś o tym na jednym forum i jak większość pisze to normalne to się już nie martwię, szczególnie że moja intuicja nie podpowiada mi nic i się denerwuje. Wiec słucham się swojego ciała :) innych obiawow oprócz tego klucia nie mam.
    (16tyg3dni)

    Aleksandra94 lubi tę wiadomość

  • kotakota Przyjaciółka
    Postów: 89 47

    Wysłany: 22 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również odczuwałam takie kłucia, szczególnie w 1 trymestrze, lekarz nie zauważył nic niepokojacego, ja się trochę uspokoiłam i tak jakby pojawiały się coraz rzadziej. W sumie przed ciążą też je odczuwałam od czasu do czasu, nic przyjemnego :/

    kotakota
  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 25 marca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba narmalne. Ja mialam tak w pierwszej ciazy i w tej tez pare tygodni temu. wszystko jest ok wiec bez paniki ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • izia Autorytet
    Postów: 804 637

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jestem z tych co po kilku dniach takiego kłucia wyszło rozwarcie w pierwszej ciąży - właśnie takie ukłucie jakby ktoś szpilkę wbijał - i okazało się że to 2,5 cm rozwarcia

    magda35 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e6my37vnq.png

    relgh371tpzveqzl.png

    iv09e6yde3iv9cgb.png[/url
  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam takie kłócie, ale jak zgłosiłam lekarzowi to stwierdził ze tak to już bywa ;)
    Izia trochę się zestresowałam tym rozwarciem... a w którym tygodniu to miałaś?

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • izia Autorytet
    Postów: 804 637

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczwarkah wrote:
    Ja też mam takie kłócie, ale jak zgłosiłam lekarzowi to stwierdził ze tak to już bywa ;)
    Izia trochę się zestresowałam tym rozwarciem... a w którym tygodniu to miałaś?

    u mnie tak było w 35tc - też to olałam i nie przejmowałam się - brałam za skurcze przygotowujące a okazało się rozwarciem

    f2wl3e5e6my37vnq.png

    relgh371tpzveqzl.png

    iv09e6yde3iv9cgb.png[/url
  • jutta Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 listopada 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wszystkim. Ja tez czuje takie ukłucia w podbrzuszu. Rozmaiwiałam z lekarzem na ten temat. On stwierdził że to normalne, ale ja nadal sie niepokoję bo te ukłucia towarzyszą mi coraz częściej a w szczególności wieczorami... nie wiem co o tym myśleć.

    Jutta
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 16 listopada 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej w pierwszej ciąży też panikowałam i bardzo bałam się tych bóli. Teraz wiem że takie kłucia są normalne pod warunkiem że nie występują non stop. Teraz też odczuwam takie klucia głównie wieczorem, wydaje mi się że dlatego wieczorem że po całym dniu macica tez zmęczona. Mam też czasami ból całego brzucha jak np. za szybko wstanę. Ale wydają mi się normalne takie same jak w pierwszej ciąży :) Więc nie martw się na zapas :) Jeśli będzie coś nie tak to sama to stwierdzisz :)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam takie kłucia w szyjce macicy czasami byłam u lekarza i wszystko jest w porządku

  • Kocimięta Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, też mam od 2óch dni kłucia w pochwie jakby szpilką. Dzisiaj idę do lekarza bo się martwię :(.

    Nasze Maleństwo <3 <3 <3 <3 cs
  • sylwia.lenka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie kłucia... Tutaj niektóre koleżanki mówią o kłuciu w I trym, też takowe miałam, aczkolwiek były to w podbrzuszu i związane z rozciąganiem się macicy i wiązadłami. Jednak mamusia - autorka postu mówi o kłuciu jakby szpilką w pochwie, jakby w szyjkę od środka. Tez takowe odczucia mam :) Nie należy właśnie takimi się martwić, bo teraz wiem że to moje maleństwo sadzi takie kopniaczki od dołu :))) Pozdrawiam :)

  • olis88 Ekspertka
    Postów: 131 102

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi moja gin tez powiedziala, ze to kopniaki. Ale przezorny zawsze ubezpieczony ;)

    [f2w3j44jq3nsvz6c.png
    c55fs65glanu4ez2.png

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ