X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Kłucia
Odpowiedz

Kłucia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 24 maja 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Miewa któraś kłucia nad wysokością spojenia łonowego? Dziś mnie kłuje po prawej stronie... Takie wbijania szpilki.
    Nic poza tym mnie nie boli. Byłam kilka dni temu na wizycie ale te kłucia mnie zaniepokoiły.

  • _green.fox Nowa
    Postów: 8 0

    Wysłany: 26 maja 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rownież miewam takie kłocia, raz z prawej raz z lewej strony. W tym tygodniu kłuje mnie rownież na wysokosci pępka. Byłam u lekarza i powiedział, ze to normalne i spowodowane to jest rosnąca macica. A ktory u Ciebie tydzien?

  • Jamelia Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 26 maja 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tylko z prawej strony kłuje..
    Ja jestem w 18tyg a ty?;)

  • _green.fox Nowa
    Postów: 8 0

    Wysłany: 27 maja 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie, że to właśnie ta rosnąca macica ;) ale jesli sie martwisz to lepiej idz do lekarza. My zaczęliśmy wlasnie 20 tydzien ;)

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Od 17 tygodnia teraz coraz bardziej ;) Lekarz mówi, że normalka, bo wszystko rośnie i więzadła się rozciągają. Jak bardzo kłuje, to się położyć.
    Jeśli nie ma bólu jak na okres ani krwi, to wg niego nie mam się czym przejmować ;)
    Czuję te kłucia na wysokości pęcherza, koło pępka, takie właśnie wbijania szpili.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ